Recommended Posts

Zavari diff i cepaj 320i :) za pocetak je dosta. Ja sam prvi put probao na huji sa 318i m10 na plin, pa onda 320i u kg, i jedan i drugi sa otvoreni diff i bez amortizera... nije me zanimalo sta ce ko da kaze.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e jos kad bi znao sta je:sper diff,zavareni diff,otvoreni diff i ko zna koji jos diff,bilo bi dobro,al nije imao ko da me nauci smrc :( :blink:

Link to post
Share on other sites

Momci nema tu brukanja . I kada ste prvi put ukiselili krastavac bar 90% nas se obrukalo :lol: . Ko ne proba nemoze ni da nauci , svako ko ima zelju treba da proba pa da vidi ako mu ide i svidja mu se onda polako steka kes za neki ozbiljniji prevoz .

Link to post
Share on other sites

Mirko brate nemoj tako. taj koji nema za 10 l benzina taj se plasi i za gume, poluosovine, kavcilo ili sta god jos moze da desi, a ne daj boze da cukne auto. nepotrebni su i pehari i zahvalnice . dovoljno je ne naplacivati ulaznice i ljudi ce dolaziti da gledaju. na svakoj trci koju cemo praviti neka se jedan zainteresuje pa je dovjlono.

Link to post
Share on other sites

Ja idem sa 320i, jbg nisam stigao da sredim drugu kockicu pa cu sada taman da vidim ima li mene u tom sportu ili ne da znam sta dalje...

Obrukacu se 100% :D ali mora se jednom poceti !

neverujem da ce iko sa ovog foruma misliti da si se obrukao...vozi i opusti se...niko se nije naucen rodio..

Link to post
Share on other sites
' date='02 August 2011 - 01:32 PM' timestamp='1312309150' post='166480']

Zavari diff i cepaj 320i :) za pocetak je dosta. Ja sam prvi put probao na huji sa 318i m10 na plin, pa onda 320i u kg, i jedan i drugi sa otvoreni diff i bez amortizera... nije me zanimalo sta ce ko da kaze.

A usput smo maltretirali moju kocku do iznemoglosti.....na skupovima,u KG,u LE i ne znam gde jos....a isto je 320i.....

Niko se nece obrukati ako proba....a i da crkne nesto,pa boze moj,to samo znaci da bi pre ili kasnije to crklo...lamele,gume...potrosna roba...ja kontam da se nema,kontam i da se ne mogu skupiti pare za one koji bi da probaju,ali znam da treba ipak omoguciti,pa cak i onima koji su dosli bez auta,da osete kako to izgleda....mozda jednog dana i neko od njih sklopi neku driftalicu....

Link to post
Share on other sites

Mirko brate nemoj tako. taj koji nema za 10 l benzina taj se plasi i za gume, poluosovine, kavcilo ili sta god jos moze da desi, a ne daj boze da cukne auto. nepotrebni su i pehari i zahvalnice . dovoljno je ne naplacivati ulaznice i ljudi ce dolaziti da gledaju. na svakoj trci koju cemo praviti neka se jedan zainteresuje pa je dovjlono.

dobro evo cutacu...

Link to post
Share on other sites
' date='03 August 2011 - 01:27 AM' timestamp='1312330459' post='166558']

I sta bi na kraju ima li Cice ili nema :)

dogovoreno,ja tebi cice,ti meni objasnis sta je koji diff i jos po nesto :e30: :preved:

Link to post
Share on other sites

predlazem vektorovu kocku....:rolleyes::D

slazem se,ali samo pod uslovom ako dobije drugi da vozim svaki dan,posto mi poso,a samim tim i hleb zavisi od auta :huh: :e30:

Link to post
Share on other sites

slazem se,ali samo pod uslovom ako dobije drugi da vozim svaki dan,posto mi poso,a samim tim i hleb zavisi od auta :huh: :e30:

ma salim se...:D

Link to post
Share on other sites

A usput smo maltretirali moju kocku do iznemoglosti.....na skupovima,u KG,u LE i ne znam gde jos....a isto je 320i.....

Niko se nece obrukati ako proba....a i da crkne nesto,pa boze moj,to samo znaci da bi pre ili kasnije to crklo...lamele,gume...potrosna roba...ja kontam da se nema,kontam i da se ne mogu skupiti pare za one koji bi da probaju,ali znam da treba ipak omoguciti,pa cak i onima koji su dosli bez auta,da osete kako to izgleda....mozda jednog dana i neko od njih sklopi neku driftalicu....

1.Svima ce biti omoguceno da voze i u tom duhu za vozače koji dolaze prvi put će biti bez kotizacije !

Iz pravca Novog Sada na ulazu u Sombor će biti znak skretanja Drift Race putokaz radi lakšeg nalaženja staze

2.Trening će biti otvoren već od 10h ujutro da bi oni koji imaju tremu probali i bez prisustva publike ranije pa posle pun gas ;-)

mada se ovaj dogadjaj i pravi zbog samih driftera i starih i potencijalnih

Naravno da je i publika više nego dobrodošla i potrebna radi dobre atmosfere i samog dogadjaja ,stim u skladu je i Ulaz besplatan i slobodan

3.Ko god bude želeo savet i pomoć dobiće je od ljudi koji su tu ,a u materiji su i stav je svih nas da ovo pravimo

radi druženja i nastojanja da održimo i daće bog povećamo broj driftera

Tako da prepreka nema ,Samo pun gas i po boku !!!

Link to post
Share on other sites

1.Svima ce biti omoguceno da voze i u tom duhu za vozače koji dolaze prvi put će biti bez kotizacije !

Iz pravca Novog Sada na ulazu u Sombor će biti znak skretanja Drift Race putokaz radi lakšeg nalaženja staze

2.Trening će biti otvoren već od 10h ujutro da bi oni koji imaju tremu probali i bez prisustva publike ranije pa posle pun gas ;-)

mada se ovaj dogadjaj i pravi zbog samih driftera i starih i potencijalnih

Naravno da je i publika više nego dobrodošla i potrebna radi dobre atmosfere i samog dogadjaja ,stim u skladu je i Ulaz besplatan i slobodan

3.Ko god bude želeo savet i pomoć dobiće je od ljudi koji su tu ,a u materiji su i stav je svih nas da ovo pravimo

radi druženja i nastojanja da održimo i daće bog povećamo broj driftera

Tako da prepreka nema ,Samo pun gas i po boku !!!

:clapping: :clapping: :clapping:

Link to post
Share on other sites

Pozdravljam Zoki....ovako i treba da zvuci poziv za drift....

Jednu stvar trebaju da znaju svi koji bi da probaju. Staza je naj bezbednije mesto gde to mogu da urade,bez bojazni da ce lupiti o ivicnjak,naleteti na banderu,platiti kaznu,ili kojekakvih jos gluposti...sve sto moze da se desi je da pokupe koju zastitnu gumu(Igor to dobro zna :) ) i da nauce po nesto sto ce im u najmanju ruku pomoci u nekim situacijama!!! Uz sve to imaju otvorene savete ljudi koji znaju ovaj sport!!! Ako ne probaju na stazi,a gde ce probati????

@Mirko....ne slazem se sa tobom,ne treba da cutis!!! koliko ja vidim tvoji predlozi menjaju neke sitnice...

@Bebe....mozda si ovo napisao sa dozom cinizma,ali ako sve ovo zazivi,sto ja od srca zelim,moglo bi da zvuci kao dobra ideja... za pocetak,pokloni nekom jedan krug u svom autu,ne mora da driftuje ali neka oseti kako je voziti driftalicu,a ti mu kao stra kajla objasnis sta,kako i zbog cega...

Link to post
Share on other sites

@Bebe....Volim timski rad....Svima vama koji organizujete skidam kapu jer znam koliko je potrebno svega(a sto se ne vidi)da bi se nesto organizovalo....

@Mirko...onda cuti i kucaj... :) :D

Link to post
Share on other sites

Gagy na ove gume mislis :)

n742993374_1431589_3056.jpg

a ovako je to izgledalo bez amortizera

n742993374_1431486_1321.jpg

n742993374_1283399_6553.jpg

@m.g70 nema vise senaje, tamo se gradi valjda neki hotel ili sta vec

Link to post
Share on other sites