BMW X5 3.0d SportPack


Da li vam se svidja automobil?  

31 members have voted

  1. 1. Da li vam se svidja automobil?



Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pratio sam uputstva koja je dao ovaj momak ovde na forumu, pa sam stavio da slike idu u rezoluciju 640x480, jos kad se dodatno komprimuju kvalitet nije bas nesto tako da su slike mnogo losije nego slike koje ja imam, ali Boze moj, vidi se odprilike o cemu se tu radi...

zao mi je sto nemam jos neku sliku enterijera kao i vozila sa zadnje strane ali sta je tu je...

pozdrav, Ivan Vidicki

Link to post
Share on other sites

Naravno, pisite svoja misljenja, komentare, predloge, hvalite, kudite :) :P

vozilo ima sve fabricki, nista nije menjano, felne su 17"; jurim sada fabricke 19" da kupim da imam za letnji period, a ove 17" cu ostaviti za zimu.

Jedino sto nije fabricki, prethodni vlasnik je tik pre nego sto je meni prodao auto otisao kod Pirke-ta i ugradio pozadi 2 lonca sa po 2 velika izduva, kaze mi da je to varijanta kao za 4.8is, relativno lepo izgleda, mada se meni vise svidja bez toga iskreno. Inace, fabricki lonci su mu u extra stanju i dao mi ih je uz auto tako da uvek mogu da vratim na staro. Mozda bi ovi izduvi izgledali bolje kada bi automobil imao i neke lepse i vece felne. eto to je to.

Pozdrav, Ivan Vidicki

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao..

Jako lep X.Jos ako mu nadjes neke dobre 19-ce bice stvarno extra.Meni se licno svidjaju ovi dupli izduvi pozadi..U zdravlju ga vozio..

Link to post
Share on other sites

auto je 5+,ako ostavljas ove felne onda je ok ovako,kad bi stavljao vece felne(sto preporucujem,makar za letnji set) onda obavezno branik i pragovi u boju auta..izgledace punije...

Link to post
Share on other sites

auto je 5+,ako ostavljas ove felne onda je ok ovako,kad bi stavljao vece felne(sto preporucujem,makar za letnji set) onda obavezno branik i pragovi u boju auta..izgledace punije...

najmanji mi je problem ofarbati te branike, mada da budem iskren meni se to ne dopada. Gledao sam uzivo vise primeraka sa ofarbanim branicima, a na slikama sam ih video milion i slobodno mogu da kazem da mi se mozda svega par komada dopalo. Onda gubi neke svoje linije, pogotovu pozadi, a i od napred mi bude nekako cosav. Mozda eventualno da se uradi to u istoj ovoj mojoj boji samo da bude mat, ili par nijansa tamnije i da bude mat. Samo farbanje branika je skrnavljenje linija posto znate da ima onu lajsnu crnu koja ide od ovog crnog dela branika i spojlera i pretvara se u rubove na krilima pa se to onda pretvara u prag ispod vrata pa opet u rub na zadnjem krilu i onda na kraju u donji deo zadnjeg branika. E sad kada bi ja ofarbao branike ostali bi ovi rubovi i pragovi crni, a to je onda ruzno pola ovako pola onako. Zato ja to nesto i ne bih dirao. Doduse, ti si i rekao da se obavezno rade i pragovi, i tu se slazem, to jedno bez drugog da se radi ne ide, ali kazem opet nisam siguran kako bi to ispalo, moram da razmotrim sve opcije, da vidim na nekim slikama, itd. a i plasim se da bi mi se pragovi posle izubijali mozda od kamencica, itd.

19tice felne trazim, i to najverovatnije bih fabricke stavio.

a sto se tice nekih 'promena' ono sto ciljam jeste da probam da nadjem ceo prednji kraj (krila branik, hauba mislim da je ista) u mojoj boji po mogucnosti i farove od restilizovanog modela i da napravim da izgleda kao restilizovani. To bih najpre uradio ako budem u mogucnosti, naravno posle felni.

a izduvi bi dobili na znacaju tek sa nekim felnama od 19 ili cak 20 cola, mada mi je bas puno 20. ovako sa 17ticama malo strce, ali lepi su nije da nisu... ;)

hvala na pohvalama !

Link to post
Share on other sites

Bas sam se preksinoc vozio sam drugarom u tom X5, do duse njegov je 3.0i, i ima doradjivane lonce, auto grize!! To kako reze... Sestak je to! ;)

Evo ti par predloga sto se tice farbanja branika.. Radis kako se tebi dopada i samo FABRIKA! Ili sa manjim odstupanjima sa event.felnama!

http://www.autos.ca/articles/ly/images/03x5_4.jpg

http://images.usedcheapcars.org/used-bmw/2004-bmw-x5-bmw-4-8l-8-cylinder-360hp-360-ft-lbs-automatic-s6/00041-ucc.jpg

A sto se tice felni, preporucujem ti ove

http://img1.classistatic.com/cps/bln/110615/262r5/51196cj_23.jpeg

ili ove(na prvoj slici se vide na kolima)

http://www.rs-import.com/images/W642X5~1.jpg

..Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

E na ovako nesto kao sto je Ognjen predlozio sam i ja mislio.. :) I u pravu si za ceo,danas sam zagledao jedan x koji je tako ofarban i stvarno je malo bezveze,ne dolaze do izrazaja sve linije..

Link to post
Share on other sites

Bas sam se preksinoc vozio sam drugarom u tom X5, do duse njegov je 3.0i, i ima doradjivane lonce, auto grize!! To kako reze... Sestak je to! ;)

Evo ti par predloga sto se tice farbanja branika.. Radis kako se tebi dopada i samo FABRIKA! Ili sa manjim odstupanjima sa event.felnama!

http://www.autos.ca/articles/ly/images/03x5_4.jpg

http://images.usedcheapcars.org/used-bmw/2004-bmw-x5-bmw-4-8l-8-cylinder-360hp-360-ft-lbs-automatic-s6/00041-ucc.jpg

A sto se tice felni, preporucujem ti ove

http://img1.classistatic.com/cps/bln/110615/262r5/51196cj_23.jpeg

ili ove(na prvoj slici se vide na kolima)

http://www.rs-import.com/images/W642X5~1.jpg

..Pozdrav!

brate moj, ovo je do jaja... svidja mi se!!!

http://www.autos.ca/...ages/03x5_4.jpg

http://images.usedch...6/00041-ucc.jpg

farbar mi je na odmoru do 15 sep. pa cu da vidim sa njim sta i kako, mozda odradim ovako...

a sto se felni tice, sve od ponudjenog mi je OK, al realno, kineske felne ne bih stavio ni za lek, ako nesto iskrsne povoljno od ovih fabrickih polovnih uzecu... platicu koliko platim, ako nisu u nekom stanju farbacu ih, ispravljacu ako treba... sve je bolje sem da se kupuju felne od TRIONa BENELUXa i slicnih firmi koje prodaju replike kineze, moj brat ima na e klasi 2004 god. 18tice amg look kineske te njihove TO JE LJUDI ZIIIIVOOO SRANJE em se krive na keca em pucaju na keca! prilikom ispravljanja pucaju pod obavezno.. to na moj auto nece ici pa makar ga doveka vozio na ovim 17icama....

pozdrav drugari!

Link to post
Share on other sites

E na ovako nesto kao sto je Ognjen predlozio sam i ja mislio.. :) I u pravu si za ceo,danas sam zagledao jedan x koji je tako ofarban i stvarno je malo bezveze,ne dolaze do izrazaja sve linije..

ma da bre, to je ciganija ziva veruj mi..

imao sam mnogo atraktivnih automobila do sada u zivotu i znam sta ti pricam, fabrika kako ga napravi uvek na kraju ispadne najbolje resenje (naravno u to ulazi M look i te fore ako je neka druga fabrika tipa S-line ili AMG paket i sl.)

znaci sve ovo budzenje za male pare na kraju ispadne sranje i ciganija... ovo mi se svidja ovako sa samo donjim delom branika, nije lose... ali bez dobrih felni za to nema smisla...

imao sam ja ranije nekada e39 2002/03 god M paket, sa onim crnim lajsnama na vratima i branicima, svi su mi govorili da ih ofarbam (cak postoji fabricka verzija e39 (al obicna oprema) sa lajsnama u boji) ali ja nisam hteo jer SVAKI m-paket i SVAKI M5 je sa crnim lajsnama fabricki, dakle to je to, to je BMW propisao da je pravilo i ja to nisam hteo da menajam...

Oni tamo sto sede i projektuju i dizajniraju ove automobile nisu debili, znaju oni sta rade, da je to tako lepo postojala bi fabricka verzija, cim ne postoji znaci da to ne pije vodu... Realno, ako su branici projektovani da imaju crne povrsine za to postoji debeo razlog, najmanji je problem dati 100e i ofarbati to, ali ako auto izgubi svoje linije i 'misicavost' i pocne da izgleda jeftino, onda jebes pos'o...

cast izuzecima ako ga odradi AC Schnitzer ili sl. kuca, to je vec druga prica, nije BMW original ali je potvrdjena i priznata tuning kuca!

hvala na sugestijama i predlozima!

pozdrav! Ivan Vidicki.

Link to post
Share on other sites

(...a sto se tice nekih 'promena' ono sto ciljam jeste da probam da nadjem ceo prednji kraj (krila branik, hauba mislim da je ista) u mojoj boji po mogucnosti i farove od restilizovanog modela i da napravim da izgleda kao restilizovani. To bih najpre uradio ako budem u mogucnosti, naravno posle felni.)

uh...to nikako na ovom autu..dobar je i ovako...moje misljenje..

Link to post
Share on other sites

Kad sam ti postavio slike felni, mislio sam na fabricke, a ove tako izgledaju. Slazem se da su stvari fabricki propisane, najbolje.. Nadji nekog coveka sto nabavlja "povoljno" fabricke felne, i uzmi lepo ocuvane 19-ice.. Moj ti je predlog da ides u Sabac u neku "mesaru" ! ;)

A sto se branika tice, ovo sto sam ja postavio mi lici na M look, pa je tako i prolazno, ali kao sto smo i vecina nas ustanovili, ruzno je farbati ceo X5.. Moj da kazem poznanik, Golub.. imao je X5 kao tvoj, ofarbao je sve u srebrnu, odnosno boju auta, i pored jakog motora(msm.da je 4.8), dobrog zvuka, velikih felni(kao kod auta sa prve slike gore postavljenje), izgledao je MENI BAR nekako jeftino.. Bolji mi bio Matkov sa 3 17-ice i 1 19-icom! :D

Link to post
Share on other sites

Kad sam ti postavio slike felni, mislio sam na fabricke, a ove tako izgledaju. Slazem se da su stvari fabricki propisane, najbolje.. Nadji nekog coveka sto nabavlja "povoljno" fabricke felne, i uzmi lepo ocuvane 19-ice.. Moj ti je predlog da ides u Sabac u neku "mesaru" ! ;)

A sto se branika tice, ovo sto sam ja postavio mi lici na M look, pa je tako i prolazno, ali kao sto smo i vecina nas ustanovili, ruzno je farbati ceo X5.. Moj da kazem poznanik, Golub.. imao je X5 kao tvoj, ofarbao je sve u srebrnu, odnosno boju auta, i pored jakog motora(msm.da je 4.8), dobrog zvuka, velikih felni(kao kod auta sa prve slike gore postavljenje), izgledao je MENI BAR nekako jeftino.. Bolji mi bio Matkov sa 3 17-ice i 1 19-icom! :D

NIKAKO ceo branik, ovaj tvoj predlog mi je OK. Takodje, felne mi se isto svidjaju... nasao sam ja vec neke felne 19" fabricke sa gumama i to na 2 mesta, ali verovali ili ne i jedne i druge su ofarbane u crno?!?! :/ sto se meni licno ne dopada... e sada da kupujem felne pa da ih opet ja farbam i vracam u originalnu boju stvarno nema smisla...

:)

pozdrav!

Link to post
Share on other sites

uh...to nikako na ovom autu..dobar je i ovako...moje misljenje..

Ok, Ok... nije to pod obavezno, ali voleo bih da mu stavim to ako natrci... lepi su restilizovani farovi, sta ja znam... nebitno :)

pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Extra je! X5 nikad ne zastareva auto je bomba, autoritet na ulicama. ;)

hvala hvala, slazem se :P zato sam ga i uzeo...

razmisljao sam dugo sta da uzmem a da ne prelazi 15000e a da je dobar auto, da mi pruza sve sto mi treba, da je atraktivan, a opet da nije zlo koje ce da mi potrosi sve pare iz novcanika i izbor se na kraju SASVIM slucajno sveo na X5... neverovatno kako se slucajno i brzo sve odigralo, nisam X5 ni imao na umu i dok sam se okrenuo vec mi je bio pred zgradom :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ako bi nekad skupio kesha nista drugo ne bi vozio,X5 rules.Sto se tvoga auta tice sve pohvale !!!

hvala matori...

sve najbolje...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ide se u Plastic a? :D Do jaja ti izgleda X5 :thumbsup:

I neverovatno da se srecemo 3 puta za mesec dana, jednom na kraju mirijevskog dok su bili radovi, drugi put na plavom mostu i sad kod Plastica.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ide se u Plastic a? :D Do jaja ti izgleda X5 :thumbsup:

I neverovatno da se srecemo 3 puta za mesec dana, jednom na kraju mirijevskog dok su bili radovi, drugi put na plavom mostu i sad kod Plastica.

hvala hvala, nisam dolazio na sajt pa nisam ni video poruku na vreme... :) :pleasantry:

hvala na pohvalama jos jednom, jbg, trudio sam se da nadjem "zdrav" primerak sto se tice limarije/farbe i da ima sto vise opreme a i ovako da bude dobar sto bi se reklo, "opste stanje", ali sam do sada grunuo u njega nesto malo vise od 3500eur :angry: na odrzavanje (imao sam neke retartidane kvarove koji su mahom njemu svojstveni :blink: ) ali brinem se o njemu da kazem, :kiss3: zato tako i izgleda... imam 2 manja auta na kojima se izivljavam kad mi dodje zuta minuta :prankster2: mada Xa samo cekam priliku kad "moram" negde da propnem, sidjem, odem u blato ili po nekoj livadi, strmini, itd... to mi je uzivancija :preved: :rolleyes:

jedino sto ga cesto zapustim pa ga ne operem duze vremena pa zna da izgleda Boze me sacuvaj (kao sto je sada slucaj) :lol:

i napravio sam ogrebotinicu na zadjnjem braniku, jbg :preved: ne vidi se... sta da mu radim :pilot::D :P

i fale mu brate neke lepe felne, doduse, ove zimske su mi sada za nastupajuci period skroz OK ali zagledam neke 20" (orig. bmw) da uzmem... Moguce da cu to resiti bas ovih dana ako Bog da... malo su skupe, al sta cu kad volim... :e30:

i jos kad bih nasao prednji i zadnji branik od 4.8 i onaj zadnji rub da bude izbacen, e to je onda pos'o...

i naravno, nabacio bih mu prednjicu od restilizovanog modela, mada je i ovako lep. Videcu za to, imao sam neku ponudu ali farovi nisu bili orig. xenon i imali su zut migavac (a to ni jedno ni drugo ne dolazi u obzir), a steta jer su ostali delovi bili bas u mojoj boji.

mada, kako je krenulo, mozda promenim i auto. Cak razmisljam da ga prodam i ostavim pare u stranu za neka bolja vremena, uzeo sam neki audi quattro za dug tako da mogu da prezimim zimu i bez njega generanlo...

eto to je to :P

a mislim da znam koji je tvoj auto, na oko je isti kao moj samo je lepsi jer imas 19tice felne!! motor 4.4, ovako od spolja lici na moj bas, s' tim da imas 19" fabricke.. fali ti napred poklopac za prskalicu jednu. cuo sam da ti je vrisnuo reduktor tad kad smo bili na plavom mostu... ono sto zakucavao onako kad kreces i ubrzavas i na bilo kom "naprezanju", to je sranje zesce... proklizava, lupa, auto ne ide kako treba, kompletan dojam koji covek dozivljava u voznji je ocajan (bar meni). Meni se to isto culo, ali samo jednom-dvaputa zakuca kad dam BAS pun gas od prve brzine i onda radi normalno, tj. meni je vise bilo da kucne i onda nastavi kako treba, kazu to je pocetak stradanja, sjebe se neki lanac unutra i lancanici i mozes da se slikas sa njim, tako proklizava sve vise i vise dok ne strada skroz... cuo sam bas jedan 4.4 u tom servisu kako lomi, nisam mogao da verujem, dok stuji maltene u leru i u "drive-u" on pocne da kucka, kad mu das gas on pocne da lupa ko kalasnjikov brate... uzas...

Uglavnom ja sam to zamenio da me ne ostavi negde a i nervira brate Boze sacuvaj... Takodje, vidim da te jebu stop-svetla... ja ako stavim od restajlinga mozemo da se dogovorimo za moja (to cu isto znati u par dana iducih) mada sa stop svetlima je kod njih uvek muka, kad sam ga kupio odjednom mi je sve pocrkalo, tu ulazi voda pa istrule kontakti, to je muka da se popravi, ali moze u principu da se nabudzi... Steta kad ne sija kako treba, odmah ne izgleda lepo... Video sam ja tvoj auto cak i vise od ta 3 puta nego nisam uvek bio mojim Xom :P igrom slucaja znam i gde "spava" tu sam odrastao u tom kraju, malo iznad, u Dalmatinskoj ;)

pozdrav i sve najbolje!! i javljamo se iduci put kad se sretnemo :P :P

p.s. u principu u Plastic ne izlazim, al svratim tu do drugara nekih koji sljakaju dole pa se malo ispricamo i to je to. ici cu sutra, tj. veceras (sreda) dole, ali sa Audijem, da vidim jel mogu nekome od njih da ga uvalim xexexe :D :D

Link to post
Share on other sites

Idem sutra da gledam neke 20tice da uzmem... mislim da su ovakve i mislim da ce mi auto izgledati jako slicno ovome XEEEE :dance3: samo jos da iskopam negde ovakve branike sa ovim zadnjim rubovima i bice do jaja... :D

http://www.autos.ca/articles/ly/images/03x5_4.jpg

ako bude vreme dozvoljavalo i ako ih uzmem sutra vozicu ih par dana cisto da me mine zelja, naravno i da ga malo islikam ako bude jos neki lep dan pa se vracam na 17" da prezimim zimu i onda jedva cekam mart/april da vratim ove dzinovske tockove :P :D xexexe... mada, ja kakve sam srece verovatno cu ga prodati do tad :D :P

Link to post
Share on other sites