BMW X5 3.0d SportPack


Da li vam se svidja automobil?  

31 members have voted

  1. 1. Da li vam se svidja automobil?



Recommended Posts

koliko sam shvatio takve su! i te mi se bas svidjaju, narocito kako stoje na automobilu...

Evo sad upravo idem tamo to da vidim, ove sa oglasa su u BGu, a ja idem u Valjevo sad.

Trebalo bi da uzmem i stop svetla od restilizovanog modela :D :D :D xexexe....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IIIIIIIIII EEEVOOO SU 20ticeee!!!! :)))

i restajlingova stop svetla :P :P :P

Acime, to su te kao sa sajta Polovni automobili, sada sam se vratio sa puta.. isao sam da ih kupim!!! Kupio sam i stop-svetla od restajlinga !!!! :D xexe...

morao sam odmah da ih montiram, da vidim kako ce da izgleda... evo su slike sa lica mesta :) slikano mobilnim pa kvalitet i nije neki... moje 17tice su zavrsile u gepeku... idu sada u garazu i bice tu par dana, malo da me mine zelja sa 20ticama :P xexexe

a slikao sam i brzinu usput :P bice uskoro lepsih slika, kad operem auto i islikam malo fotoaparatom...

87314497.th.jpg

001200nasat.th.jpg

15998601.th.jpg

98600427.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Samo cu reci moje misljenje. X5 je X5, sa kojim god felnama i stopkama bio, ali tvoj je sada odlican.

Link to post
Share on other sites

Samo cu reci moje misljenje. X5 je X5, sa kojim god felnama i stopkama bio, ali tvoj je sada odlican.

hvala burazeru hvala, slazem se, ali ipak malo perfekcije nije na odmet... ovo su mi najlepse fabricke felne za X5 E53, i najbrutalnije izgleda sa njima. A sto se tice stop svetala, to je jedna mala stvarcica koja zivot znaci... detalj koji mnogi ne primecuju niti su svesni zasto je bas taj automobil lepsi od onog drugog, ali je lepsi :P :) xexe

Link to post
Share on other sites

To je to.. mnogo je mocniji, srecno..

hvala hvala... i ja mislim da je tako... ranije su mi cak strcali ovi auspusi, sad su nekako dosli na svoje mesto... al jos cu da vidim

sta cu sa njima da radim... sutra/prekosutra stizu nove slike, prave, ovo je smesno sada :P

evo jedna se potkrala da je ne okacim, mada je skoro ista kao ova sto sam okacio :P

15329337.jpg

Link to post
Share on other sites

Super čuče felne!!!

Koja je razlika u tvrdoći? Ja konkretno nisam mnogo izgubio kada sam na 330xi-u stavio 19 posle 17...

Nadam se da ni ovde nije neka velika razlika... Mada realno, puno zavisi i od samih guma ;)

Link to post
Share on other sites

Ako su RFT gume, onda su izuzetno tvrde, bar je tako kod mene na E70 (isto sport paket).

Kada budem istrošio letnje gumem koje su bile na njemu, kupiću obične. Zimske 19-ice (nisu RFT) su sasvim druga priča.

Link to post
Share on other sites

LJUDI sem dimenzije i STANJA guma/felni ja nisam nista drugo NI pogledao... :D hahah, verovali ili ne

ja pojmam nemam koji je proizvodjac !!! :D

ja sam u tolikoj zurbi danas ceo dan jer mi je na svu jurnjavu burazeru rodj. da ne mogu nista da stignem, usput se kacim ovde i kuckam!

Stanje felni je kao da su nove, gume su jako dobre i to zadnje su BAS dobre, a prednje su onako, malo losije... eno ga auto u perionici, ja sam u kaficu, ja to nisam ni gledao :P :P

ceo dan sam se zezao da postavim ova stop svetla, a oni su postavljali tockove... pakovao sam svoje u gepek, itd...

felne plus stop svetla su me izasli 1200e

jeste, auto je drasticno tvrdji... ali drasticno... nije neudoban ali nije za poredjenje sa onim od pre

i vislji je cini mi se... inace, lezi kao da je na sinama, ranije je skakao kao jarac i klizio...

Link to post
Share on other sites

Ako su RFT gume, onda su izuzetno tvrde, bar je tako kod mene na E70 (isto sport paket).

Kada budem istrošio letnje gumem koje su bile na njemu, kupiću obične. Zimske 19-ice (nisu RFT) su sasvim druga priča.

za nase puteve Run Flat Tires je sranje... previse je tvrdo

Link to post
Share on other sites

Bruka kako izgleda!!! A felne su mu legle ko budali samar !!!

hvala puno, sinoc sam ga prao pa sam isao u grad, em sam se napio kao letva em nisam imao gde da ga slikam, a i zena bi me roknula da sam stao negde da ga slikam.... sjebala me kisa malo, ali je ipak ostao cist pa sam ga slikao danas :D sad cu okaciti nove slike, gde se dosta bolje vide promene ;) i felne i stop svetla...

pozdrav

Link to post
Share on other sites

sta da radim, ne ide mi sa ovim linkovima najbolje, glup sam da okacim sliku da se cela lepo vidi, jbg... mora da se klikne da ovu umanjenu pa se otvori veca... ne znam kako mi je uspelo onu jednu da okacim... nema veze to je to :P

Meni su ova stop svetla mnooogo bolja od prethodnih ;) a felne su bruka :dance3: pardon, felnetine :D

vozicu ih par dana pa stavljam zimske 17" cisto da me mine zelja :P :)

Link to post
Share on other sites

Mislim da sam te sinoć video na semaforu kod železničke... Video sam da nisu BG tablice i sada vidim da nisu ;)

nisu nisu, SUbotica su table :D

isao sam tuda sinoc u Magacin na Andrejev rodjendan... oko 00, 00.15 je mozda bilo

Link to post
Share on other sites

Jeste.. Ja sam išao u Braun i skrenuo gore u Nemanjinu :)

Odlično izgledaju felne uživo!

hvala ti brate puno, ziv nisam zbog tih tockova vec neko vreme

jedva sam cekao da ih kupim...

jurim ih dugo... kao i ova stop svetla... :)

sad mi je srce na mestu :P

znaci bodu felne oci, a? :P

video bih ja tebe sigurno nego sam bio u raspravi sa zenom nekoj pa nisam video ni prst pred okom :D :PPPP

uvek primentim dobar bmw na semaforu! :)

Link to post
Share on other sites