Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zanima me,koliko para si pukao do sada i koliko jos planiras? neka okvirna cena

do sada oko 1000 i mislim da cu uspeti sa jos toliko da napravim da sve bude ok...ne vrhunski ali za neki pocetak da bude ok...

Link to post
Share on other sites

uklonjena nepotrebna rasprava...

dalje...

Eto vidis! :P

Mislim da je ovo prvi put da brises nesto a da to nisu moji postovi! :lol:

@ Mihailo

Jesi li radio nesto novo?

Link to post
Share on other sites

cekam da limar oslobodi radionicu pa da pokrpimo neke rupe,isecemo pozarni zid,ubacimo motor i montiramo zadnji trap...

Link to post
Share on other sites

cekam limara,skupljam delove,odneo sam pletenu granu na sredjivanje kod pirketa...nadam se do kraja avgusta da bude u voznom stanju....

Link to post
Share on other sites

danas malo srafio zadnji trap,nadam se da se nece raspasti...cudi me da ceo zadnji trap stoji na 2 srafa...:blink:

Fotografija0931_resize.jpg

Link to post
Share on other sites

u iscekivanju majstora za nastavak radova sredio sam izduvnu granu koja je duvala na par mesta i odradili spojnice za lakse skidanje i montiranje ubuduce a na svaki put da radi brusilica..

Fotografija0942.jpg

Link to post
Share on other sites

hahaha...dobar ti ovaj zadnji trap...i nemoj mi reci da si ga ovako sjebo branik.......???

samo podbranik,bio je ruzan katastrofa..:lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

zavrsen auto odozdo,ostalo je da se izvare kutije 4x2 celom duzinom uz sajtne zbog dizalice i ojacanja,pojacano komplet most i mesto gde dolaze sileni i opruge...namontiran zadnji trap,kratke opruge,sileni gumeni OEM za sada,amortizeri ostali standard dok se ne nadju neki odgovarajuci stelujuci...

Fotografija1126_resize.jpgFotografija1127_resize.jpgFotografija1129_resize.jpgFotografija1132.jpgFotografija1133.jpgFotografija1135_resize.jpgFotografija1138_resize.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.