samo za mog druga zeerb-a


Recommended Posts

imgbmw7358supy2.jpg

imgbmw7358moij3.jpg

imgbmw7354mkve2.jpg

imgbmw7352bbwm5.jpg

imgbmw7352bbwm5.11327e8471.jpg

imgbmw735motor0xhnl3.jpg

imgbmw735kokpit9lgbc8.jpg

pa ovako , radi se o bmw 735 '84 godiste , kupljen je u prilicno losem stanju , znaci nije sad bas bio raspadnut ali nije bas ni sijao , radjeno je sve ama bas sve i nije se stedelo , auto je komplet sa svim sredjivanjem motora , limarije farbanja i opreme i jos bla bla bla izasao oko 10 000 dem ( maraka )posto je radjen bas pred prelaz maraka u euro

auto je od mog poznanika tada bio , sad ne znam sta je sa kolima .....

Link to post
Share on other sites

Covek koji je sredio ovog BMWa zove se Ljuba,on ga je prodao drugom coveku koga sam slucajno sreo na ulici,Ljuba je posle uzeo onaj 735i (srebrni),znam da je bio u Zrenjaninu koji je kompletno restauriran (mislim da je to onaj na slici koju je Dragance postavio u rubrici o 745),cuo sam da je i taj auto prodat....

Link to post
Share on other sites

I ja polako sa godinama pustam stomak kao taj ciga, pa kada se ja budem uvalio u ovako nesto blago meni.

Nema sta masina odlicno izgleda jedino sto nevalja je to sto im cena polako ali sigurno samo ide na gore.

Dugo zaboravljeni model koji je u klasi sa mnogim automobilima koji se dan danas proizvode. Dragance slike su odlicne !! ako ko ima od sivog bilo bi odlicno. Koja bi cena ovom sa slika bila kod nas od prilike?

Samo kad bi Srbija u Evropsku uniu, otvorilo bi se trziste i stranci bi ocistili Srbiju od finih starih automobila.

:D

Link to post
Share on other sites

I ja polako sa godinama pustam stomak kao taj ciga, pa kada se ja budem uvalio u ovako nesto blago meni.

Nema sta masina odlicno izgleda jedino sto nevalja je to sto im cena polako ali sigurno samo ide na gore.

Dugo zaboravljeni model koji je u klasi sa mnogim automobilima koji se dan danas proizvode. Dragance slike su odlicne !! ako ko ima od sivog bilo bi odlicno. Koja bi cena ovom sa slika bila kod nas od prilike?

Samo kad bi Srbija u Evropsku uniu, otvorilo bi se trziste i stranci bi ocistili Srbiju od finih starih automobila.

:D

Sto se stomaka tice kod nas kazu:Bolje trba nego grba....Sto se cena tice kod nas velike kubikaze imaju samo cenu kod novijih vozila.Sve preko 2000ccm tesko se prodaje jer je registracija skupa.Npr e34 535i ima mnogo manju cenu nego 520i (makar bio 12v).Nas covek ce uvek kupiti novije godiste iako je auto neopevani krs nego za iste pare perfektan auto starijeg godista.

E23 (stara sedmica) se moze naci za manje od 1000eur,obicno je neregistrovana,gume lose,trap katastrofa....Da bi auto dostigao stadijum ovog na slici treba puno (samo prenos i registracija prelaze vrednost auta po godistu,a gde su nove gume,trapovi,limarija,farbanje,enterijer,niklovanje pojedinih delova).Tu je najbolje pazariti nekog stranca ali oni i gore imaju cenu ako su dobri pa sa nih ugradjivati delove....

Link to post
Share on other sites

Koliko se ja razumem onaj polaris 735i u Nemackoj,pravom kupcu nostalgicaru ili kolekcionaru otisao bi zanekih 12-15.000 evrica jer je auto stvarno nesto posebno.Ako su mu one BBS 17" onda samo one bez guma ovde vrede1500 evra. I na zapadu to stoji sto veca masina oni jeftiniji ali ne kod klasika i retkih auta.

opet mi zadnji na spavanju izgleda????

Link to post
Share on other sites

ova stara sedmaja iliti snjuva kako je kod nas zovu po meni i dan danas moze konkurirati puno novijim limuzinama po udobnosti i sigrnosti

Link to post
Share on other sites

Koliko se ja razumem onaj polaris 735i u Nemackoj,pravom kupcu nostalgicaru ili kolekcionaru otisao bi zanekih 12-15.000 evrica jer je auto stvarno nesto posebno.Ako su mu one BBS 17" onda samo one bez guma ovde vrede1500 evra. I na zapadu to stoji sto veca masina oni jeftiniji ali ne kod klasika i retkih auta.

opet mi zadnji na spavanju izgleda????

Izgleda da cemo svi na kolektivnu terapiju lecenja protv zavisnosti od BMWa

Link to post
Share on other sites

E evo pricao sam sa lekarom,rekao je da ce nas primiti od utorka u ordinaciju,max nas 10 dnevno :D spremite zdravstvene knjizice

Je li neko od vas video ovo

v12iu4.jpg

v8it9.jpg

Link to post
Share on other sites

uuuffffffff jbt al ni ovaj sajt nista nevalja !!!!!! gde nalazite sve ove proklete slike!!! :wub: do skoro nisam mogao onog sivog 735 da zaboravim a sada zamisljam ovog plavog kako bi mi lepo cucio u garazi iza moje plave trojke..... :D

Dali bih neko mogao da mi objasni dali ove dve slike iznad predstavljaju sedmicu sa v12 motorom ili o cemu je rec??? u svakom slucaju jako interesantne slike i koncept.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...