e30 330i V8 by wrrt


Recommended Posts

auto sam uzeo od Mirka Fabrija,ali je mnogo prepravki potrebno uraditi. krenuo sam sa trapovima,pa kocnice,farbanje.. a motor ce se na kraju ubaciti. planiran zavrsetak je na prolece,pa je svaki savet,narocito oko motora,dobrodosao... uskoro slike. veliko hvala radionici NS motorsport!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaka cast za volju i trud,sve je vise novih driftera za sledecu sezonu....daj slike,mada smo svi videli mirkov auto..pola tog auta je kod mene...:prankster2: ceka ubacivanje u moj auto...

za motor ti predlazem 3.5....jeftin,jak i dobar...

Link to post
Share on other sites

nisam ja hteo mirkov 3.5. mislim da se bolje pokazao 2.5 24v... ili 3.2.. ili 2.5 turbo.. :) videcu od para,pa cu ubaciti nesto! :)

pazi,svi ti motori 24v su mekani i nezni,skoro svi trose mnogo ulja i duvaju beli dim na auspuhu...3.5 imas za 150 eur i mozes menjati vrlo lako,kad 24v ima kvar tu je cifra vec ozbiljnija...

Link to post
Share on other sites

krmaca 3.5 je najbolja i najeftinija,sve ostalo od m-a ima prednost od 3.0, 3.2 itd....,turbo je mnogo ozbiljan auto ali i ozbiljna cifra,mislim da bi ti neki 4.0 ili 4.4 resio svaki problem,ponavljam sve zavisi od finansija!

Link to post
Share on other sites

Pa ti bre imas M30 :)

@325ixA Sve zavisi na sta naletis, od prilike 1100-1500e komplet sve sa manualnim menjacem

Link to post
Share on other sites
' date='30 July 2011 - 09:54 PM' timestamp='1312054868' post='166157']

Pa ti bre imas M30 :)

@325ixA Sve zavisi na sta naletis, od prilike 1100-1500e komplet sve sa manualnim menjacem

bebe je to pisao ali nije video da je na mom profilu :D
Link to post
Share on other sites

ne bi bas rekao da je m50 mekan, ja mog vec dve tri godine ubijam i nije mu

nista

takav sam utisak stekao,imao sam 5 kom u kolima za svaki dan i non stop neka muka sa njim...trenutno u cabriu mi stvara probleme...mozda kad bi odradio ful generalnu i onda da sluzi ok...sve preko 150000 je u maleru..

Link to post
Share on other sites

takav sam utisak stekao,imao sam 5 kom u kolima za svaki dan i non stop neka muka sa njim...trenutno u cabriu mi stvara probleme...mozda kad bi odradio ful generalnu i onda da sluzi ok...sve preko 150000 je u maleru..

mozda ti se nije posrecilo :D

moj drugar u petici imao m50b25 presao je +300000km svaki dan ga je kidao,oko motora nista nije pipnuo osim redovnog servisa...

Link to post
Share on other sites
' date='31 July 2011 - 04:43 AM' timestamp='1312079457' post='166201']

Najbolje ali treba 3000+ evrica :)

sta je 3000e za 400hp a odrzavanje 0

Link to post
Share on other sites

takav sam utisak stekao,imao sam 5 kom u kolima za svaki dan i non stop neka muka sa njim...trenutno u cabriu mi stvara probleme...mozda kad bi odradio ful generalnu i onda da sluzi ok...sve preko 150000 je u maleru..

Cabrio je m52, a to ti je bilo i u e39, a m50 je druga pesma, ulje i filteri redovno i mora da traje mnogo dugo. Ako vec hoces da bacas pare uzmi pravu stvar i ne misli, s38b38 ili s50b32, ja bih samo to stavio u kocku. Naravno moze i na njih neki turbo ali to je vec skupo..

Link to post
Share on other sites