Recommended Posts

Danas sredjen auspuh kod pirketa,uvucen iduv, stavljen proticni pozadi i tako... :D

i moram da pohvalim decka koji radi kod pirketa na bulevaruu...koji je vrhuski odradio posao,detantno,precizno...svaka cast ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostavljam maglenke zute :) a najverovatnije odradim i crne farove i masku,videcu :D

sledece na redu spustanje,samo da uhvatim vreme

nego dobro me podseti za ramdance3.gif skroz sam zaboravio na to

Link to post
Share on other sites

Malo smo se igrali spustanja...pozadi crvene,napred secene fabricke:) koje sam danas hteo jos malo da sabijem...ali mi je ispala jedna opruga tako da ce to morati napolje cim nadjem prednje crvene

img0360.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Neke slicice,malo se lickao motorni prostor i jos po nesto :)

za pocetak Jedna umetnicka :tancxr9:

kLdQN.jpg

5vffs.jpg

LU1hO.jpg

QAmxH.jpg

m6jpq.jpg

KhZaF.jpg

vkLVz.jpg

DwxFh.jpg

Skinuti i stalone ramovi :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9:

JiUrI.jpg

Malo enterijer :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9:

iS3H6.jpg

LOm8n.jpg

tNBHr.jpg

xg2iS.jpg

uMGYf.jpg

0QAQr.jpg

I jebeno mi se odjednom podigla zadnja vozaceva strana auta...sve stoji najnormalnije, da poludi covek...na ovoj slici se najbolje vidi

uiNVf.jpg

pzyO0.jpg

WyeC3.jpg

Link to post
Share on other sites

Super fotke, samo jedan savet...

Koji photo aparat koristis?

Koji ISO stavljas?

Koji Objektiv?

Gledaj da kada fotografises budes uvek okrenut ledjima suncu, ako treba okreni auto kada sunce ne mozes ;)

A sta moze da bude sa vesanjem?

Link to post
Share on other sites

Aparat je neki najobicniji Canon a430 4mpx ZYFRONT-MD.JPG

Samo posle slike malo odradim u nekom PMB programu,ostrinu i tako to,nista specijalo :)

to za objektic i to pojma nemam :D

a sa vesanjem nemam pojma,poludeo sam :@

Od kad mi je ispala prednja opruga iz lezista,tad mi se podigao taj deo....oprugu sam posle namestio,stavio druge...al opet je podignut taj deo,nisam pametan vise

Link to post
Share on other sites

Taj aparat ima opciju 16:9 format, sa tim mozes lepe fotke da napravis, inace probaj da koristis stativ i probaj da radis sa ISO malo, videces sto mogu fotke da se naprave i probaj da koristis zoom sa stativom, ponekada cini cuda ;)

a inace ako ti padne saka uzmi canon D porodicu :dance3:

Link to post
Share on other sites

Druze, nemoj pogresno da me shvatis, auto ti je stvarno ekstra sredjen ali menjaj te felne pod hitno, toliko mu ruzno stoje po meni da nemam reci.

Link to post
Share on other sites

Taj aparat ima opciju 16:9 format, sa tim mozes lepe fotke da napravis, inace probaj da koristis stativ i probaj da radis sa ISO malo, videces sto mogu fotke da se naprave i probaj da koristis zoom sa stativom, ponekada cini cuda ;)

a inace ako ti padne saka uzmi canon D porodicu :dance3:

probacu da se igram malo :) a sta mu dodje ISO ? :D

da nije niza desna prednja opruga?pa se zato nago

nverujem,nisu secene,sabijane nista...nzm dal moze da bude amortizer problem

al ajd da je to od uvek tako,nego se to od jednom podiglo...dal zato sto je bila ispala ta prednja desna opruga i tako je stajao 4,5 dana, pa je amortizer sjebo nzm

Druze, nemoj pogresno da me shvatis, auto ti je stvarno ekstra sredjen ali menjaj te felne pod hitno, toliko mu ruzno stoje po meni da nemam reci.

hahaha :D ma znam jbg... te felne su trebale da budu prolazne,ali su ostale zbog drugih stvari jbg,

mozda ovih dana uzmem one falcare od Borka 17' videcemo

Ui68x.jpg

V2MRY.jpg

Link to post
Share on other sites