Recommended Posts

Pazario sam jednu Em Phaser band pass desetkicu, Crunch USA pojacalo, RF kablove i osigurac, uklopio to sa mojim starim dobrim HUom - Alpine-om 9880R i kevlarskim komponentnim Pioneer TS-E driverima i to je to sto se tice muzike do daljnjeg...

Steta samo sto ovo nije doslo na prolece, no ima vremena B)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahaha znas koliko je boli (censored) da izadje iz auta... Ceo set sa Zlatibora je sa devojkom unutra :D Bar da se naslonila na auto, ma jok... :D

Bice ozbiljnih slika, uskoro cemo da pravimo neki session, a tek sto cemo da sklapamo ozbiljan HD video sa GoPro kamericama, to ce biti prica za sebe. Naravno, ne samo moj auto, nego citava ekipa... :e30:

Link to post
Share on other sites

Ni tvoja nece da izadje iz kola kad se slika auto!! :D E, a slike su ti boli glava, svaki put se odusevim..

Ma ja bih mu zabranio da postavlja vise takve slike , covek je pro a to nije u redu . Jos jednom svaka cast i za limuzinu i za slike :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Bice ozbiljnih slika, uskoro cemo da pravimo neki session, a tek sto cemo da sklapamo ozbiljan HD video sa GoPro kamericama, to ce biti prica za sebe. Naravno, ne samo moj auto, nego citava ekipa... :e30:

Tooo! :dance3:

Link to post
Share on other sites

Bas lijep primjerak, svidja mi se... I ja sam kao i ti posle mnogo auta kupio BMW, takodje mi je dugo bio cilj i kad sam nasao odgovarajuci primjerak pazario sam skoro, slicni su samo je moj 325i i meni fale samo lajsne na vratima i retrovizori da bi bio full M paket, naravno iste i trazim. Auto ti je bonbonica po meni najljepsi kabrio iz devedesetih je E36 M3 (ili bar M3 wanna be)

Link to post
Share on other sites

Vise razloga:

1) Polomljena je zabica na mojoj staroj rucici

2) Amblem na mojoj je izbledeo

3) Koza ne bi bila ista, a sigurno ne ni istog kvaliteta

A presvlacenje je 25e inace (pricam o kvalitetnom radu), amblem 10e, zabice nema nego bi morao da se ciganisem sa super lepkom, ovako lepo dodam jos 20 i kupim novu oridjinale i miran sam...

Link to post
Share on other sites

Uzeh akumulator, BOSCH S5 Silver. Imao sam BOSCH S3 koji je trajao 4 godine, a S5 koji je dosta ozbiljniji bi trebao dosta duze da traje i po recima proizvodjaca 30% je bolje startovanje po hladnom vremenu, 30% veci kapacitet i duzi radni vek. Nije potrebna kontrola posto nije klasican aku, zbog "Silver tech" tehnologije, tako da sam sada miran par godina sigurno...

Link to post
Share on other sites