Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo po zmigavcima i boji :D

Elem, bemburoni ispoliran kod Mareta, sa 20 nekih pasta, zasticen karnaubom (voskom brazilske palme), + neki antireflex sloj itd., sija se ko pasja muda! B)

Stavljen i zimski setup, BMW Stlye 13, sa 4 zimske, dobro bi mu dosli neki distanci i napred i nazad...

Evo 2 fotke:

6418174443_944291de7a_b.jpg

6418173473_e5f6756db8_b.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja bih na tvom mestu za zimu nakacio neki obican branik, sa dodatnom zastitom, a ne ovako da te komsije maltretiraju da celu noc cistis sneg po kraju! :P Salim se, ovo dodatno odrzavanje je za svaku pohvalu, stvarno se svaki put odusevim, svaka cast!

Link to post
Share on other sites

@hagor, razmisljao, odustao, ne mogu da nadjem varijantu koja mi se svidja - sve mi je ciganija jer nista ne izgleda kao fabrika. Xenone nemam, niti cu ih stavljati, prosle su me te faze. Valjda. :lol:

Hvala, evo jos jedne, pa do sledece iteracije... :)

6419230837_dc85dbe6e7_b.jpg

Link to post
Share on other sites

pazi, ako nista drugo onda barem 4300k oni nisu upadljivi, a znace pri nocnoj voznji . . . a sto se tice "andjelchica" kontaktiraj babica i stavi zuckastu nijansku pa ce delovati kao fabrika . . . i jos jedan dodatak ubaci i dvodelni bord :) a za hard top, cim sta naleti javljam :)

Link to post
Share on other sites

Ma i ja sam bio u fazonu 4300 pa poslednji put kad sam stavio te video sam bolje sa svecom nego sa tim HIDovima... <_< A kazem ti, da pravim karakondzule od fabrickih farova - ne bih, jedino ako bih nasao neku bas dobru OEM+ varijantu ili da kupim polovne farove pa onda da radim na njima, al' uvek imam stvari na koje bih radije pukao 150e. :)

Imam jugica pa cu da vidim da ga napakujem nekako za zimu (stajao je godinu dana, nije registrovan, gume celestonke), jer je i meni tuga da se vozi bembara... :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Xenone nemam, niti cu ih stavljati, prosle su me te faze.

Xenon-i nisu samo zbog izgleda, nego zaista se mnogo bolje vidi noću sa njima... razmisli još jednom u svakom slučaju, a i o angel-eyes, na E36 mnooogo dobro čuče, iako na njemu nisu fabrička postava.

Auto ti je VRH, a fotke profi! Na oboma se vidi da imaš puno talenta za estetiku...

Link to post
Share on other sites