Sta sve ljudi rade....


Recommended Posts

Ne znam... Meni je bolje i ovo da ubace manji motor ali da auto bude perfektan nego da truli pored negog puta ili na nekoj livadi. A toga sam se nagledao...

ma prijatelju neka ga proda i neka kupi juga ako ne može da registruje

Link to post
Share on other sites

btw , klinik je ubacivao ovaj motor ......

Link to post
Share on other sites

btw , klinik je ubacivao ovaj motor ......

ne sumnjam da je odlično odrađen

ali da pričamo realno tom motoru nedostaje snage i u e 34 vozio sam ga i znam to odlično a i ti draganče voziš 2.0 tako da i ti znaš

a koliko tek fali u sedmici koja je možda nekih 500 kg teža neću ni da razmišljam

Link to post
Share on other sites

gresis , u pitanju je 2.0 24v motor koji je razbusen i sad je 2.5 , ima skoro 200ks i auto ide jako lepo , bio sam tamo kad je radjena operacija .....

Link to post
Share on other sites

gresis , u pitanju je 2.0 24v motor koji je razbusen i sad je 2.5 , ima skoro 200ks i auto ide jako lepo , bio sam tamo kad je radjena operacija .....

e to je vec druga prica

Link to post
Share on other sites

gresis , u pitanju je 2.0 24v motor koji je razbusen i sad je 2.5 , ima skoro 200ks i auto ide jako lepo , bio sam tamo kad je radjena operacija .....

to je već nešto drugo mogao je da napiše da se zna o čemu se radi ako nista bar da je napisao koliko ima konja pa da saberemo 2 i 2 :D

Link to post
Share on other sites

Do sada smo preradili bar 20-tak sedmica,vadjeni su uglavnom 5.0 ali i 3,5 motori i ubacivani 2,4 td 2,5 tds,2,0 m50,2,5 m50,itd.....Sto se tice kako auta idu, zavisi od uskladjivanja transmisije i jos gomile drugih stvari.Smanjuje se znacajno potrošnja i registracija auta dok se cena povecava i mnogo je lakše prodati ga.Baš ovu sedmicu smo zavrsili pre 10-tak dana,u njoj je 2,0 m50 /ovaj drugi što ga pominje Dragance je u radionici i pakuje se i vec je prodat samo da ga zavrsimo/i sa svojih 150ks i nekim doradama ide bolje od bilo koje 735 sa plinom jer diše punim plucima a uz to troši dosta manje nego 730-735.Sve ukupno sledi zakljucak................mala registracija.......znatno manja potrošnja,ali ne nauštrb kvaliteta voznje........lakša prodaja..........dosta veca cena u odnosu na standardnu..............ko je pametan zakljucice................... :D B) :D

Link to post
Share on other sites

Do sada smo preradili bar 20-tak sedmica,vadjeni su uglavnom 5.0 ali i 3,5 motori i ubacivani 2,4 td 2,5 tds,2,0 m50,2,5 m50,itd.....Sto se tice kako auta idu, zavisi od uskladjivanja transmisije i jos gomile drugih stvari.Smanjuje se znacajno potrošnja i registracija auta dok se cena povecava i mnogo je lakše prodati ga.Baš ovu sedmicu smo zavrsili pre 10-tak dana,u njoj je 2,0 m50 /ovaj drugi što ga pominje Dragance je u radionici i pakuje se i vec je prodat samo da ga zavrsimo/i sa svojih 150ks i nekim doradama ide bolje od bilo koje 735 sa plinom jer diše punim plucima a uz to troši dosta manje nego 730-735.Sve ukupno sledi zakljucak................mala registracija.......znatno manja potrošnja,ali ne nauštrb kvaliteta voznje........lakša prodaja..........dosta veca cena u odnosu na standardnu..............ko je pametan zakljucice................... :D B) :D

objašnjeno jasno i glasno :D

Link to post
Share on other sites

Do sada smo preradili bar 20-tak sedmica,vadjeni su uglavnom 5.0 ali i 3,5 motori i ubacivani 2,4 td 2,5 tds,2,0 m50,2,5 m50,itd.....Sto se tice kako auta idu, zavisi od uskladjivanja transmisije i jos gomile drugih stvari.Smanjuje se znacajno potrošnja i registracija auta dok se cena povecava i mnogo je lakše prodati ga.Baš ovu sedmicu smo zavrsili pre 10-tak dana,u njoj je 2,0 m50 /ovaj drugi što ga pominje Dragance je u radionici i pakuje se i vec je prodat samo da ga zavrsimo/i sa svojih 150ks i nekim doradama ide bolje od bilo koje 735 sa plinom jer diše punim plucima a uz to troši dosta manje nego 730-735.Sve ukupno sledi zakljucak................mala registracija.......znatno manja potrošnja,ali ne nauštrb kvaliteta voznje........lakša prodaja..........dosta veca cena u odnosu na standardnu..............ko je pametan zakljucice................... :D B) :D

I kuda ste onda sa tim motorima što ste izvadili :D , oni vade iz sedmice jake motore i meću slabije , a ja bi kontra u e36 jači motor !

Link to post
Share on other sites

Ma samo opušteno ti motori 5.0 i 3,5 su vec uveliko popakovani u kocke :D

Link to post
Share on other sites

Mislim da sedmica nije za trke,ako hoces da uzivas i da malo trosi zasto da ne,ostaje ti udobnost

Slazem se da nije za trke ali treba i da moze da ide jbg uzivanje je i brza voznja a vozio sam sedmice znam kako mogu da idu :D

Link to post
Share on other sites

Slazem se da nije za trke ali treba i da moze da ide jbg uzivanje je i brza voznja a vozio sam sedmice znam kako mogu da idu B)

Ovaj auto je ko stvoren za mene :D Auto je extra! Ne trosi puno a pravi je za uzivanje. Da nisam uzo ovaj uzo bi ga 100%

Jeb ga tako ti to u zivotu uvek kasnis za malo.

Misko, nevole svi ostru brzu voznju :huh: Posto daleko da ovaj auto nemoze da ide brzo. Sve preko 160 je za mene brza voznja. A kad moze ovaj moj 518 da ide 170-180 moze i klinikovo cedo :D

Sto se mene tice retko volim da ga gazim kao nekada :lol: Skuco sam novu vectru svojevremeno posle opet imo par pehova :D Ostarilo se valjda tako da sad vise nisam za takve varijante

U svakom slucaju u svemu ima lepote samo je ljudi na drugaciji nacin dozivljavaju

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ovaj auto je ko stvoren za mene :D Auto je extra! Ne trosi puno a pravi je za uzivanje. Da nisam uzo ovaj uzo bi ga 100%

Jeb ga tako ti to u zivotu uvek kasnis za malo.

Misko, nevole svi ostru brzu voznju :huh: Posto daleko da ovaj auto nemoze da ide brzo. Sve preko 160 je za mene brza voznja. A kad moze ovaj moj 518 da ide 170-180 moze i klinikovo cedo B)

Sto se mene tice retko volim da ga gazim kao nekada :lol: Skuco sam novu vectru svojevremeno posle opet imo par pehova :D Ostarilo se valjda tako da sad vise nisam za takve varijante

U svakom slucaju u svemu ima lepote samo je ljudi na drugaciji nacin dozivljavaju

Pozdrav

naravno da ne vole svi

što se klinkovog čeda tiče ne sumnjam u njega ja sam pričao o 2.0 bez doktorske intervencije :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

ja sam popustio pedalu kada sam dobio klince i poceo da ih vozim...

7-ica je pravi automobil za uzivanje u voznji,

zaletis i plovis 200 konja ga lepo nosi

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
sto da ne ja sam u audija 100 cc od mog oca ubacio masinu 1,6 td iz pasata karavana 87 godiste.auto ide kao metak a trosi 6 litra na 100.

ja razmišljam da ubacim neki 1.3jtd u 34-vorku :)

a jbt voziti bmw i gledati potrošnju i registraciju

on je baš zato i poseban jer ga ne mogu voziti svi

Link to post
Share on other sites
Sto se tice kako auta idu, zavisi od uskladjivanja transmisije i jos gomile drugih stvari.Smanjuje se znacajno potrošnja i registracija auta dok se cena povecava i mnogo je lakše prodati ga.Baš ovu sedmicu smo zavrsili pre 10-tak dana,u njoj je 2,0 m50 /ovaj drugi što ga pominje Dragance je u radionici i pakuje se i vec je prodat samo da ga zavrsimo/i sa svojih 150ks i nekim doradama ide bolje od bilo koje 735 sa plinom jer diše punim plucima a uz to troši dosta manje nego 730-735.

Jel moze nesto konkretno sta se radi i kako se radi da bi to lepo islo? Kakve dorade, sta to podrazumeva? Koje su cifre posle sto se tice potrosnje goriva? Koja je okvirno cifra potrebna za takav vid transplantacije motora sa veceg na manji?

Link to post
Share on other sites