Daljinsko zakljucava i otkljucavanje e46


Recommended Posts

BMW E87 118D 2006 kupio sam ga sa 2 daljinca ali na jedan prikazuje da je slaba baterija,vidi se da je daljinski lepo ocuvan,

Citam da se baterija dopunjuje dok je u bravu,da li da ga koristim i da probam da ga ozivim da li se nekom to deslilo,ako to ne uspe koje opcije imam da gea popravim ,ovu bateriju imam za 600 kinte koja se dopunjuje ,ali da li moze link kako se uparuje kljuc kad se zameni baterija.Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Momci,ako moze pomoc.Kupio sam juce e46 karavan 320d 2001 godina(100kw motor 204D1 pocetni broj motora,ima onaj noviji kljuc,nece auto da se upali,na dijagnostici je od "ozbiljnih gresaka" izbacilo da ne prepoznaje kljuc 1 i 3.sa autom sam dobio samo 1 kljuc.Daljinisi radi tj otkljucava i zakljucava auto.Dal je mozda problem do kljuca il je otisla pumpa?

Link to post
Share on other sites

Javi se BMW Bokiju iz Bogatica je 0643545782, on ima dijagnostike potrebne, a ja cu vam reci sta i kako da uradite. 

Link to post
Share on other sites

Pozz imam problem sa kljucem pa bih vas zamolio za pomoc. bmw e46 318i, 2000. g je u pitanju i samo sam jedan kljuc dobio uz njega.. Pre neki dan je prestalo da mi radi daljinsko zakljucavanje/otkljucavanje.. Posto su mi svi rekli da je verovatno do baterije na kljucu, zamenim bateriju medjutim ponovo nije radilo.. Danas sam bio kod elektricara, on je ponovo kodirao kljuc i sad radi otkljucavanje vrata (kad iznutra preko dugmeta zakljucam sva vrata) i gepeka, ali kad pritisnem dugme za zakljucavanje ne reaguje uopste.. Majstor mi je rekao da kljuc ne valja i da negde nabavim polovan pa da mi ga prepakuje.. Da li to moze od bilo kog modela te generacije? https://www.kupujemprodajem.com/Kljuc-za-BMW-E46-34292120-oglas.htm   Ili ovako nesto na primer? 

Link to post
Share on other sites