E46 320da touring


Recommended Posts

Čestitam Leone, nek je sa srećom.

Jevi kad ga bude prodavao.

;)

Bices prvi obavesten, dosta toga je jos uradjeno ovih dana, nego cu da slikam sutra prekosutra, pa da okacim. Na primer Rapid ECU Performance Chip, ali sve detaljno za koji dan.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veceras su bila neka pustanja po Nisu... Cekam Tomu Hermesa da se javi...

DIESEL POWER

E46 320DA VS E34 520I & E36 320I VS E34 520I

Link to post
Share on other sites

Evo javljam se.

Brzi je cipovan automatik E46 320d od E34 520i, i sve vreme cujem njegov motor,a ne svoj dok se trkamo :P

A i Bobby je sa E36 320i za malo manju nijansu takodje brzi od mene. Njegov motor nisam cuo.

I tako, dere me ko god stigne, takva mi sudbina sve dok vozim ovaj brzi auto...

Link to post
Share on other sites

Evo javljam se.

Brzi je cipovan automatik E46 320d od E34 520i, i sve vreme cujem njegov motor,a ne svoj dok se trkamo :P

A i Bobby je sa E36 320i za malo manju nijansu takodje brzi od mene. Njegov motor nisam cuo.

I tako, dere me ko god stigne, takva mi sudbina sve dok vozim ovaj brzi auto...

Ti si non stop cuo motor, a ja te gledao u daljina na retrovizoru. :dance3:

Link to post
Share on other sites

Tomo sam si izazvao na dvoboj, niko te nije bio po usima, ne jednom 4 puta i sva cetiri puta si ostao dosta iza mene, cuo si motor, pa normalno kada si iza ( bitno je da nije bilo dima), a ja sam te gledao u retrovizor ( po meni dosta zamimljiva stvar). Pa ti ni to nije bilo malo, hteo si sa Bobby-jem da se pustis (da bi mogao da odes kuci i zaspis), ali i tu si ga ugasio. A jos najgore sto sam imao dva dzaka cementa u gepeku. Kupio sam juce, da pravim kucicu za kuce i zaboravio da su u gepeku.

PS. 320 da, nije d nako si napisao, da je sporiji i sporije ubrzava, ali za tebe taman........ :dance3:

Evo slike cementa ko ne veruje

06112011021.jpg

06112011022.jpg

06112011023.jpg

Link to post
Share on other sites

Evo javljam se.

Brzi je cipovan automatik E46 320d od E34 520i, i sve vreme cujem njegov motor,a ne svoj dok se trkamo :P

A i Bobby je sa E36 320i za malo manju nijansu takodje brzi od mene. Njegov motor nisam cuo.

I tako, dere me ko god stigne, takva mi sudbina sve dok vozim ovaj brzi auto...

Procitaj boldovano...i kad gubim, gubim sa stilom

Link to post
Share on other sites

Hahahaha :lol: nemoj da ti dam sliku od mog gepeka, vozio sam dve poluosovine od renoa od mog drugara kod Bate, a znas kolko su teske pa sigurno ko dzak i po cementa... a da ne pricam da mi je puna boca bila... :D

Link to post
Share on other sites

Hoce li i te felne na slici u skorije vreme?? :rolleyes:

Legle bi mu kao budali samar... Na prolece idu neke bezobrazne 18 ili 19 incha. Za sada zimulje 17 incha.

Link to post
Share on other sites

Leone reci mi gde si cipovao auto? koja je razlika u ubrzanju, potrosnji, menja li rad motora, dimi li vise, itd itd... Imamo isti auto i ja hocu moj da cipujem pa me interesuju sve pojedinosti iz prve ruke. hvala

Link to post
Share on other sites