Recommended Posts

Pitanje za Kick-a i organizaciju...ajde kad ste sad vec sredili opet leskovac da bude

Da li moze,sledeci skup da bude negde malo blize,tj. kao npr. centar srbije,sever gore nije bitno...?

Razlog: 1.Dosta ljudi ce doci,mogle bi da se menjaju lokacije malo

2.Mnogi ce saznati za nas klub

Edit: puuuuuu jeb... ti naslov pogresio sam -.- nek moderator promeni u ''skup''

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pametno zboris, ali treba to i organizovati ,tako da je mozda i organizacija u pitanju.

A opet znas da oni sa juga ne vole da se izlazu troskovima ,pa onda od drugih delova Srbije nema nista. :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Naj lakse i Naj jeftinije je sipati gorivo i otici na skup!!! Sto se mene tice,sigurno cu i ovaj propustiti,ali je bilo skupova u cijim sam organizacijama ucestvovao i mogu samo da kazem...prihvatite se posla i niko se nece buniti sto je skup bilo gde u Srbiji. Da je problem samo u gradu u kom se odrzava,lako bi to bilo reseno. Treba obezbediti mnogo stvari,nije to samo EJ LJUDI DODJITE NA SKUP i gotovo. Zato se i ide linijom manjeg otpora, trenutno je ta linija u Leskovcu. Javice vam se sigurno neko od onih koji organizuju ali......

Link to post
Share on other sites

pa da, sta je to 200 eura za odlazak do leskovca. mada, ako bi se potrpalo nas 15 u jedan auto, ne bi to tako strasno bilo.

ma samo 200e pa da.

gde za jos neke gluposti...a i nije fora da sad ja i ti sednemo u isti auto i idemo,ili nas 5 nije bitno

fora je da svako dodje sa svojim da sto vise kola bude,msm ja bih vozio naravno i njih 60 u kolima

ali svako bi voleo da pokaze svoj bmw

Link to post
Share on other sites

na svu srecu sto godisnjih skupova ima 30 pa ne mozete da skupite PAR DESETINA EVRA da odete. jedan skup godisnje nikoga nece oterati u bankrot. na sve skupove, driftove i neke druge manifestacije uglavnom idemo organizovano tako da je i taj put dozivljaj za sebe i nista nije daleko ako znas zbog cega si krenuo. leskovac ili neki drugi grad bar meni je sve jedno samo da se nesto desava. podrzavam organizaciju ma gde god bila

Link to post
Share on other sites

pa da, sta je to 200 eura za odlazak do leskovca. mada, ako bi se potrpalo nas 15 u jedan auto, ne bi to tako strasno bilo.

u leskovac vikendom idemo na pljeskavice a ne na skup!

Link to post
Share on other sites
ma samo 200e pa da.

gde za jos neke gluposti...a i nije fora da sad ja i ti sednemo u isti auto i idemo,ili nas 5 nije bitno

fora je da svako dodje sa svojim da sto vise kola bude,msm ja bih vozio naravno i njih 60 u kolima

ali svako bi voleo da pokaze svoj bmw

Za odlazak na skup u Leskovcu potrebno je bar milion eura. Mada je mene sa 2.5 m50 put kostao oko 70e. a brzina kolone je bila od 140-200kmh.

A sto se tice broja putnika, to je na tebi sa koliko ces ljudi da ides i da delis troskove.

Na skup je poenta doci u sto vecem broju i podrzati ucesnike istog bez obzira na vrstu prevoza kojim ste dosli.

A sto se razdaljine tice ti ne dolazis ni nedeljom na Banjicu jer ti za to treba verovatno oko 1000e, posto je samo putarina na gazeli 900e. :rolleyes: :e30:

Link to post
Share on other sites

Da je daleko daleko je . Lepo ga je organizovati bilo gde ali bi moglo jednom i negde blize , nemaju mnogi po zelenu da idu tako daleko . Npr pored NS-a tacnije na ceneju je odrzan Audi skup na jednom salasu i kazu da je bilo extra , bilo gostiju cak i iz Madjarske pa nebi bilo lose tako nesto organizovati , stoka jeftina raznjeva koliko te volja i pun gas . Cimnuti malo Deltu i Radulovica da malo pripomognu ako hoce a ako nece poslati Nemcima poruku pa da vidis kako sledeci put hoce . Ako bude trebala neka pomoc oko toga u mom kraju javljam se da pomognem.

Link to post
Share on other sites

Da je daleko daleko je . Lepo ga je organizovati bilo gde ali bi moglo jednom i negde blize , nemaju mnogi po zelenu da idu tako daleko . Npr pored NS-a tacnije na ceneju je odrzan Audi skup na jednom salasu i kazu da je bilo extra , bilo gostiju cak i iz Madjarske pa nebi bilo lose tako nesto organizovati , stoka jeftina raznjeva koliko te volja i pun gas . Cimnuti malo Deltu i Radulovica da malo pripomognu ako hoce a ako nece poslati Nemcima poruku pa da vidis kako sledeci put hoce . Ako bude trebala neka pomoc oko toga u mom kraju javljam se da pomognem.

Druze cimamo mi na sve strane ali niko nista ne da. Ne trebaju nama saveti nego pare. Da imamo pare pravili bi mi skup u Beogradu na trgu Republike.

Link to post
Share on other sites

Druze cimamo mi na sve strane ali niko nista ne da. Ne trebaju nama saveti nego pare. Da imamo pare pravili bi mi skup u Beogradu na trgu Republike.

Pa slabo onda cimate . Kako se u Leskovcu pravi bez para tako moze i na drugom mestu .

Link to post
Share on other sites

ja kad sam organizovao skup na 15km od beograda doslo je 30 auta. sta je tu bio problem? 10 din za drumarinu? GODISNJI SKUP JE JEDNOM GODISNJE I TREBA TI 100 EVRA AKO ZELIS DA PRISUSTVUJES STEKACES CELE GODINE.

da ne pricamo ako tih 100 e podelis na 2 ili 3 saputnika onda je to stvarno smesna cifra

Link to post
Share on other sites

Pa slabo onda cimate . Kako se u Leskovcu pravi bez para tako moze i na drugom mestu .

ko kaze da se u leskovcu pravi bez para

ja sam prvi koji ce da pomogne da se napavi skup u leskovcu

samo sto je u leskovcu sve neuporedivo jeftinije i lakse dobiti nego u beogradu

ja cu pomoci i u novom sadu skup samo ako hocete da ga organizujete

Link to post
Share on other sites

E pa bas zato i treba organizovati na nekom salasu jer je jeftinije a kad zazivi onda je posle lako . Koliko je otprilike potrebno para da se organizuje jedan dobar skup ?

pa vidi tebi kao pojedincu ako preuzmes da juris lokaciju i sve potrebne dozvole treba ti 200 e samo za benzin + jedno 100e za mobilni

pa onda polako dalje

Link to post
Share on other sites

ko kaze da se u leskovcu pravi bez para

ja sam prvi koji ce da pomogne da se napavi skup u leskovcu

samo sto je u leskovcu sve neuporedivo jeftinije i lakse dobiti nego u beogradu

ja cu pomoci i u novom sadu skup samo ako hocete da ga organizujete

E sad ja nerazumem ko organizuje skup . Clanovi foruma iz nekog grada ili neka uprava kluba . Nisam mislio da bilo sta sabotiram vec sam se javio da pomognem ukoliko se odluci za pravljenje skupa ovde negde .

Link to post
Share on other sites

pa vidi tebi kao pojedincu ako preuzmes da juris lokaciju i sve potrebne dozvole treba ti 200 e samo za benzin + jedno 100e za mobilni

pa onda polako dalje

Nekazem da netreba para ali npr ( uhvatih se salasa ko pijan plota )da se organizuje na takvom nekom mestu , tu ti netrebaju nikakve dozvole kao negde u gradu . A takvih mesta u Vojvodini koliko hoces .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.