Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako moze neko da napise koji su neki standardi kvalitetnog skupa , sta je sve potrebno da bi skup bio ozbiljno organizovan, ali ozbiljno bez zajebavanja . Nisam bio ni na jednom a sad mi je zao sto nisam otisao na Audi-jev koji je bio skoro u NS-u da vidim kako su oni to odradili .

Idi u AKTIVNOSTI KLUBA i pogledaj temu utisci sa prvog zvanicnog skupa i pogledaj program.

Link to post
Share on other sites

Clanarina je 20e zbog: stampanja clanskih karata, placanja clanarine u BCE, knjigovodje, reklamnog materijala...

Za tih 20e na godisnjem nivou nas drug Pak76 je pri generalnoj popravci motora i sredjivanju kocionog sistema (diskovi prednji i zadnji i plocice) ustedeo 200e kupujuci delove u prodavnicama u kojima je klub obezbedio popuste. A to je deseto-godisnja clanarina.

A sto se okupljanja tice svake Nedelje se okupljamo na Banjici. Kad su momci iz NS-a organizovali okupljanje na Miseluku i pozvali nas mi smo dosli, kad su meraklije organizovali okupljanje u Nisu mi smo dosli, pa kad je organizovano ne zvanicno okupljanje u Leskovcu i tu smo dosli. Znaci organizujte neko bilo kakvo okupljanje u vasem mestu i pozovite nas i mi cemo doci da vas podrzimo u tome.

Da se razumemo, nisam se uclanio radi popusta ali je svakako dobro dosao.

A sto se okupljanja tice, nama nije bio daleko ni skup u Austriji prosle godine pa nam sigurno nece biti daleko skup bilo gde u Srbiji.

Link to post
Share on other sites

Dejanov predlog za uplate je, generalno, dobar...

Zovite to kako hocete: clanarina, donacija, dotacija, materijalna podrska, moralna podrska...

Dole na linku je broj racuna...Pitanje za organizatora: Sta treba upisati: jel donacija?? Mislim zbog vasih papira...

http://www.bmwklub.rs/clanarina.php

Bravo sefice ima da napravimo najjaci skup na balkanu a i sire . :dance3:

Link to post
Share on other sites

Hehehe svi ste bili konstruktivni,okacite racun i nikog nece zanimati da uplati,a za tog ko je pitao sta dobije za 20 eura,dobijes letovanje na sejselima svake godine po mesec dana i besplatan primerak BMW svake trece godine,i......sta god pozelis,dzabe opet i uvek iste price,98% nece uplatiti ni dinar,tako da pustite price,jer okvirno se zna ko sta ko je kakav u klubu,a za skup ne treba para,to je dzabe sve nego KICK oce da vam uzme pare dzukela,...horor

A to da li je problem sto je skup daleko,govori tih 177 auta koji su se pojavili na skupu,bas slabo poseceno jel da

Link to post
Share on other sites

Hehehe svi ste bili konstruktivni,okacite racun i nikog nece zanimati da uplati,a za tog ko je pitao sta dobije za 20 eura,dobijes letovanje na sejselima svake godine po mesec dana i besplatan primerak BMW svake trece godine,i......sta god pozelis,dzabe opet i uvek iste price,98% nece uplatiti ni dinar,tako da pustite price,jer okvirno se zna ko sta ko je kakav u klubu,a za skup ne treba para,to je dzabe sve nego KICK oce da vam uzme pare dzukela,...horor

A to da li je problem sto je skup daleko,govori tih 177 auta koji su se pojavili na skupu,bas slabo poseceno jel da

Istina

Link to post
Share on other sites

Uzmite za primer naseg drugara SRBU(koji nije vise na forumu ali je uvek tu negde)pa da mu nije bilo BMW kluba nikad se ne bi ozenio :) :D :P

...preslatko :)

.....

A na temu marketinga....kad malo bolje razmislim nas Doktor je, delimicno u pravu...

...samo stooooo, i s marketingom i bez, ko hoce da izvuce samo ruzne stvari – izvuci ce....a ko hoce da pronadje nesto lepo – pronaci ce... :)

Bilo je ovde mnogo pozitivnih reci i predloga, mnogo vise od prozivki...

Evo jos nesto na temu clanarina, "vecih i manjih" BMW fanova, popusta, podrski Klubu, para, besparice, marketinga, ovo – ono....a i na temu onog gore citiranog Gagijevog post :)

....Sa ovog Foruma / Kluba :

- JEDAN mi je popravljao auto na mrazu u pola noci daaleko od grada...

- JEDAN mi je sagradio pola kuce...

- za JEDNOG bih ja isla po mrazu da ga dovezem do kuce...

- JEDAN je postao moj najpouzdaniji prijatelj...i

- JEDAN je...hmmm...mnogo mladji od mene :D (zeeeezam se...cisto da razbijem ovu ozbiljnu pricu)

....a sve to nevezano za clanarine, popuste, beneficije, postove sa marketingom ili bez marketinga...

Zakljucak:

Nemojte da trosimo vreme na ovakve price...prvo zapitajmo sebe koliko smo solidarni u "real life" prema svojim bliznjima....a onda sve ostalo...

Imamo ovde Dejanov predlog, imamo ostale predloge, dobicete saopstenje o godisnjem BMW skupu koji ce se organizovati u Leskovcu, znate ljude koji vode ovaj Forum i Klub, znate sebe.....dovoljno :)

I isterajte vec jednom svoj BMW iz garaza i parkinga - i upoznajte ove ljude :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.