Recommended Posts

Skup organizuje uprava kluba i pojedinci koji se dobrovoljno jave da pomognu. A sto se para tice treba od 2000e pa na vise u zavisnosti od toga gde se skup pravi. U nasem slucaju sto severnije od Leskovca to je skuplje.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na prvom skupu je bilo 177 vozila, sto je malo mnogo za salas. A i na skupu bmw-a se mora zapaliti i neka guma sto na salasu i nije bas dozvoljeno.

Link to post
Share on other sites

Nažalost nisi u pravu, za okupljanje više od deset ljudi potrebna je dozvola (tako nalaze zakon), a za zvanicni skup mnogo automobila potrebni su vatrogasci, policija, medicinske sluzbe, komunalci itd... Ko je sposoban da tako nesto organizuje, samo napred, rado ću doći.

Link to post
Share on other sites

Skup organizuje uprava kluba i pojedinci koji se dobrovoljno jave da pomognu. A sto se para tice treba od 2000e pa na vise u zavisnosti od toga gde se skup pravi. U nasem slucaju sto severnije od Leskovca to je skuplje.

Pa dve hiljade na k***u mozemo da sakupimo za godinu dana mimo nekih sponzora , ako se nadju . Na danasnje vreme kada bi nekom seljaku dao sto evra za iznajmljivanje njive ili livade na jedan dan u bulju bi nas ljubio , a za 200 evra moze toliko svinja da se kupi da moze da se napravi rostilj za 100 ljudi . Ako vam bude trebala pomoc javite .

Link to post
Share on other sites

Lepo je Aca rekao. Posecenost skupa u BG, nikada nece biti kao u provincijama. Beograd je prepun dogadjaja i ljudi imaju da biraju gde ce da idu, a ovako u unutrasnjosti ljudi "zive" za malo adrenalina.

Link to post
Share on other sites

Nažalost nisi u pravu, za okupljanje više od deset ljudi potrebna je dozvola (tako nalaze zakon), a za zvanicni skup mnogo automobila potrebni su vatrogasci, policija, medicinske sluzbe, komunalci itd... Ko je sposoban da tako nesto organizuje, samo napred, rado ću doći.

Ako je privatno druzenje netreba ti niko e sad ako ce da se skrnavi i divlja onda je to druga prica. U dvoristu imam preko 10 auta i nemam vatrogasce policiju ponekad ali ... :)

Link to post
Share on other sites

okupljanje treba organizovati paralelno sa nekim drift takmicenjem,skoro o istom trosku i organizaciji imas 2 dogadjaja kao jedan....

Link to post
Share on other sites

Pa dve hiljade na k***u mozemo da sakupimo za godinu dana mimo nekih sponzora , ako se nadju . Na danasnje vreme kada bi nekom seljaku dao sto evra za iznajmljivanje njive ili livade na jedan dan u bulju bi nas ljubio , a za 200 evra moze toliko svinja da se kupi da moze da se napravi rostilj za 100 ljudi . Ako vam bude trebala pomoc javite .

ja cu sigurno potegnuti od preko da dodjem ...jer bas me zanima... mozes i da predpostavis koliko cu potrositi da bih dosao , ali to nikako ne znaci da cu se podsmevati seljacima ili onima koji imaju manje , niti cu zavidieti onima koji imaju vise...

Link to post
Share on other sites

ja cu sigurno potegnuti od preko da dodjem ...jer bas me zanima... mozes i da predpostavis koliko cu potrositi da bih dosao , ali to nikako ne znaci da cu se podsmevati seljacima ili onima koji imaju manje , niti cu zavidieti onima koji imaju vise...

Druze ti konstantno nesto protumacis kako netreba . Nikoga nepotcenjujem .

Link to post
Share on other sites

Samo sam pokusao da kazem da to moze da se organizuje i na nekom drugom mestu . A to sto se zakon pita , moglo bi i bez toga ako bi se napravila opustena varijanta, druzenje, klopa ... Kada bi na neku vikendicu doslo dvadeset automobila i sto ljudi ko moze da ih rastera ako neprave nered ? Isto tako moze da se kaze i za takav skup a ako se ide po zakonu nikada se nece ni napraviti nesto dobro . To je moje misljenje i nemislim nikome nista lose !

Link to post
Share on other sites

Drugari...dobro je da ovakva tema postoji i da se kaze sta se misli ali je jos bolje da svako ko ovde kuca pokusa da licno i konkretno uradi nesto. Svi oni koji misle da je to sprdnja,neka pokusaju sami da zakucaju na neka od vrata nadleznih institucija...posle pola sata ce shvatiti poentu,kao da u zid udaras glavom.

Druga stvar...bio je drift u Somboru(totalno drugi kraj)nekima od vas je BLIZE...i???? gde je tamo bio niz BMW-a pod imenom kluba???? Ok,nije ga organizovao klub,ali zar nije klub mogao da poseti tu manifestaciju i malo se predstavi???? Shvatite ljudi,nije klub 10-ak ljudi iz uprave i onih koji vuku na sve strane,klub smo svi mi!!!!! Svaki auto koji dodje je dobrodosao i svaka pomoc preko potrebna. Da bi se za klub culo,moraju da ga vide i oni koji nikada nisu kompjuter videli,a to moze samo ako se svako zauzme da bar malo pomogne....tako dolaze i sponzori i privilegije oko organizacije. Drzava nam je u k....cu pa su tako i sve ove stvari izvodljive samo na neku dobru fintu,na misice i uz debele jurnjave. Zapitajte se koliko ljudi je spremno da ispuca kredite kod prijatelja da bi organizovalo skup,a to je ono sto ljudi iz organizacije rade.

Link to post
Share on other sites

Pokusali smo da organizujemo u Nisu, ali nam treba dosta vise para a spoznora ima sve manje i manje. Sam parking u Nisu je 1000e za dan, a gde je sve ostalo...

Organizujemo i ovaj skup u Leskovcu zato sto ja imam slobodnog vremena, imam ljude da zavrsim sve sto mi treba i mogu da ispratim sve do kraja. Za sve to mi treba najmanje 20 dana svaki dan da jurim neku gluposti. Ako bi se organizovalo negde severnije ja nista ne bi mogao da pomognem osim da dodjem na skup sto je meni najlakse. Zavisno kako krene sledeca godina, bice verovatno skup u bg...

Cuo sam se sa Potom pre neki dan, pravice i oni neki skup ove godine u bg pa cemo i tamo da idemo, ali ce verovatno opet nekima da bude daleko 10km od kuce :)

Sto se tice troskova, iz bg imate 280km i putarine 920din.

Sto je reko Gagy razglabali smo mesec dana za drift u sombor i ko se pojavio na kraju? :) Ja (500km u jednom pravcu do sombora i putarine 2200din), AcaCabrio i Milos525.

Link to post
Share on other sites

Prvo nedeljom za banjicu,ned. uvek sa drustvom imam neke obaveze :big_boss: :beach: tako da retko kad mogu da dodjem,bio sam dva puta...no nije ni bitno....

drugo ja imam 18 god. i imam probnu dozvolu,i nemam posao....tako da ne mogu da nadjem 200e za put -.- ja sam samo predlozio jebe...o da se napravi na drugim mestima malo,ne zbog mene bole mene bas....nego radi vise posetilaca i vise ucesnika !

nisam znao da ce ovoliko da se rasiri tema :D ali jbg sad je gotovo :D

mogu ja da odvojim pola sata za banjicu ali dzaba mi je to,nije nista..

i sve sto bude u bg tipa velikih skupovima idem,jer jbg ne radim nemam da se razbacujem za dalje...

i to je bio samo predlog ne da me napadate kao milos :P to je bio predlog kao sto bi svako drugi to rekao tako da ono :dance3:

Link to post
Share on other sites

Sad sam iscitao sve...koliko vidim napravio sam veliku prepirku ovde :D vodite ljubav a ne rat zbog mog predloga hahah :P

Ja mogu da sednem sa Nidzom u kola njega i da podelimo trosak (ako nidza dozvoli da idem sa njim) :D ali nije to fora da ne ides svojim kolima

vec sam rekao da je to samo PREDLOG !

sto mi je milos rekao za banjicu...vecina vas se i privatno druzi odatle,pa dodjete eto na banjicu

sta ja svake ned. kazem drustvu ae idemo na banjicu :P ljudi koji vas ne bi zanimali dzaba da ih dovodim :P nije meni problem,mogu svaku drugu ned. da dodjem...ali eto,meni je banjica na 10min. i manje...

neko je pomenuo da nas kao klub treba da vide svuda...pa prvo jos jedan predlog,onda svaki auto iz kluba treba da da pare za nalepnice za soferku i za stakla sa strane one male,koliko god para treba da se to sredi za svaki auto...da svi vide ''bmw club serbia'' na nasim kolima kad idemo gradom ili gde god...ne znam ko radi nalepnice ali nek kaze,svako nek da po lupam 1500din. za nalepnice i da svi imamo

Link to post
Share on other sites

Filipe, ne siri temu sad jos i sa nalepnicama, majke ti! :D Ako hoces nalepnicu, posalji por. lepo se iscigani kod Kick-a, Leona i sl.ljudi, ver.da ce ti je poslati.. A sto se tice skupa.. hm, hm, hm.. Ovaj moj matori lisac trosi 10-15L benzina.. Sacekacu da bude skup negde blize.. Sumnjam da ce pasti sekvent pre decembra, tako da NAZALOST ovo desavanje izgleda propustam..

Link to post
Share on other sites

Filipe, ne siri temu sad jos i sa nalepnicama, majke ti! :D Ako hoces nalepnicu, posalji por. lepo se iscigani kod Kick-a, Leona i sl.ljudi, ver.da ce ti je poslati.. A sto se tice skupa.. hm, hm, hm.. Ovaj moj matori lisac trosi 10-15L benzina.. Sacekacu da bude skup negde blize.. Sumnjam da ce pasti sekvent pre decembra, tako da NAZALOST ovo desavanje izgleda propustam..

o tome ti i pricam :D 15l :P negoo rekao sam za nalepnice zbog reklame kluba i vidljivosti ^^ svi pare i svi imaju

Link to post
Share on other sites
Ovaj moj matori lisac trosi 10-15L benzina

imas kupno 700km i 2500 putarine. znaci,

sa potrosnjom od 10 litara, da vozis normalno po auto putu, treba ti 70 litara goriva a to je 9500 + 2500 putarina i tamo nesto da jedes i pijes...mogao bi da se uklopis u 150 eura. nezna noga na gasu i da se ne bahatis i zavrces ture.

Link to post
Share on other sites

Kick i ja smo vozili drift u somboru, znaci put, prikolice, drumarine, gorivo, gume, hrana, pice i sta sve ne uz to.

kostalo nas je mnogo vise nego da smo isli na skup bilo gde u evropi, vozili smo pod imenom kluba i naravno vozicemo jos dosta puta. ko je dosao da podrzi nas i klub? NIKO!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.