Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=17943

Menjaj i tu rucicu menjaca, to drvo je jako ciganski, bas odudara! Kad bi imao raspolozivih sredstava pa da ga celog ofarbas u crnu boju, to bi bilo extra. O felnama necu da pricam..

tek sam ga danas uzeo,naravno da ce drvenarija dole i da ce verovatno leci jedna perla crna....ali otom-potom,sve po redu

Link to post
Share on other sites

da li je moguceeeeeeeeee da si me prevarila :D hahhahaha

ludnica... :)

pa dobro, slicno je to... :P

uzgred, gledam nesto onaj snimak... ja sam mislio da i stari automobili kada su imali X pogon nisu imali ravnomeran raspored snage, vec je bio vise nazad nego napred

Link to post
Share on other sites

uzgred, gledam nesto onaj snimak... ja sam mislio da i stari automobili kada su imali X pogon nisu imali ravnomeran raspored snage, vec je bio vise nazad nego napred

Ko da je sada bitno :P zeznuli su ga za prednji pogon haahaha :D salim se malo bez ljutnje :D

Link to post
Share on other sites

Ko da je sada bitno :P zeznuli su ga za prednji pogon haahaha :D salim se malo bez ljutnje :D

zajebali su ga propisno ako je tako :D :P

Boze moj, sada je sala, ali nije bas smesno... nadam se da se decko nece naljutiti...

takodje se nadam da mu u saobracajnoj ne pise 325 iX, onda je to vec tesko sranje :/

Link to post
Share on other sites

opusteno,ne vredjam se ja tako lako,mozda i bolje sto nije ix ;)

pa i ja sam to prvo pomislio...

ali pazi, ako su ti ga prodali kao iX, onda je to ozbiljna prevara... al ajde

al ako je ne daj Boze po broju sasije iX, e onda je vec problem... znaci da je nesto tu prckano sto ne sme da se prcka, tipa menjana solja ili prekucavan broj, ili sl...

a ako je po sasiji OK a u saobracajnoj stoji iX, onda znaci da je neko radio fals papirologiju prilikom carinjenja, a i to je problem...

ali svakako mislim da je za odrzavanje tj. troskove oko automobila bolje sto nije iX...

Link to post
Share on other sites