Recommended Posts

mala digresija, nevezano za temu

dobio sam sada notifikacije iz koji se vidi da je korisnik koji je zaceo temu obrisan...

sta se to desava? :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa i ja sam to prvo pomislio...

ali pazi, ako su ti ga prodali kao iX, onda je to ozbiljna prevara... al ajde

al ako je ne daj Boze po broju sasije iX, e onda je vec problem... znaci da je nesto tu prckano sto ne sme da se prcka, tipa menjana solja ili prekucavan broj, ili sl...

a ako je po sasiji OK a u saobracajnoj stoji iX, onda znaci da je neko radio fals papirologiju prilikom carinjenja, a i to je problem...

ali svakako mislim da je za odrzavanje tj. troskove oko automobila bolje sto nije iX...

To je KOCKA, menjanjem solje mozes postici nista ili promenu nalepnice boje. :blink:

Link to post
Share on other sites

To je KOCKA, menjanjem solje mozes postici nista ili promenu nalepnice boje. :blink:

kako god... bitna je poenta na sta sam mislio, a najbitnije je da covek kaze da je sve kako treba

hvala na ispravci, pozdrav

Link to post
Share on other sites

ovaj auto ide kao nevreme zvuk sve mu je na mestu imao sam priliku da se provozam sasvim dobar 325 komso zverka je to samo napred znam ja kakav ce on biti za kratko vreme vozi i uzivaj :e30:

Link to post
Share on other sites

ovaj auto ide kao nevreme zvuk sve mu je na mestu imao sam priliku da se provozam sasvim dobar 325 komso zverka je to samo napred znam ja kakav ce on biti za kratko vreme vozi i uzivaj :e30:

hvala komso ;) :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

onda ne treba da se pitas nista,zar ne druze?

sta se raspravljate ljudi oko gluposti, svako ima pravo na svoje misljenje i na svoj ukus kao i na to da radi sa svojim automobilom sta mu je volja...

mada, @bmw-manijakk ako moze jedna primedba/sugestija.. Burazeru, davno ustanovismo da ti auto nije sa pogonom na svim tockovima pa mislim da treba da sklonis ono IX iz svog profila gde pise koje vozilo vozis ;)

pozdrav!

Link to post
Share on other sites

sta se raspravljate ljudi oko gluposti, svako ima pravo na svoje misljenje i na svoj ukus kao i na to da radi sa svojim automobilom sta mu je volja...

mada, @bmw-manijakk ako moze jedna primedba/sugestija.. Burazeru, davno ustanovismo da ti auto nije sa pogonom na svim tockovima pa mislim da treba da sklonis ono IX iz svog profila gde pise koje vozilo vozis ;)

pozdrav!

naravno da zelim da uklonim pokusavao sam ali ne pronadjoh nacin,pa bi dobro dosla pomoc kako to da uradim.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...