Recommended Posts

Imam jako dobru ponudu da stavim DinamX turbo punjac na e39.Koliko sam shvatio treba da se spusti kompresija na sadasnjem setovanju za 0,5 ubace dodatna creva za Interkuler i naravno staviti ugraditi interkuler.Posle toga se izbija ispred izduvne grane i stavlja regulator pritiska izduva(nesto slicno sondi) i auto bi bio jaci za 140hp(meni rekose).Inace sve ovo sam dobio za dzabe(novo) al ugradnju moram da platim kod nekog majstora.Nisam neki klinac paljevina medjutim dobra prilika mi se ukazala pa rekoh da vidim da li se to uopste isplati raditi koliko bi me izasla ugradnja i ko bi to mogao da odradi?

Hvala

Link to post
Share on other sites

Verovatno ces naci nekog da ti to odradi, ali bolje je pitanje koliko jos konja moze da izdrzi motor,

mislim da bi pre trebalo da se pozabavis time

Koliko sam na brzinu procunjao po netu, rekao bih da bez kovanih klipova i ostalog

preko 50-60 konja ne bi valjalo gurati na fabricke delove

Link to post
Share on other sites

A gde ti je VEMS? Prilično skupo zadovoljstvo ali ne mogu se sva zadovoljstva platiti mastercard-om

Ako mislis na kompresor, dobijen je u paketu sa turbo punjacem.

Link to post
Share on other sites

Mislim na motorni kompjuter koji sve to sto imas sinhronizuje da bi to valjalo i islo kako treba. Najbolje pitaj Acu cabria za sve oko turba

Link to post
Share on other sites

Turbo nije igracka i kao sto neko rece,ne moze svako da ga pakuje....ili ga stavi kako treba ili nemoj ni da pokusavas....mada ako imas sve,ubacuj!!!!!!! :dance3:

Link to post
Share on other sites