II zvanicni godisnji skup BMW Fan Cluba Srbija


Recommended Posts

' date='14 September 2011 - 09:34 PM' timestamp='1316031668' post='171265']

Ja sam sve uredno prijavio, odbili su zbog voznje, nisam imao drugi izbor nego da izbacim tu voznju kroz grad kako bi mi odobrili skup.

He he pa za voznju ne treba drugo odobrenje sem vozacke dozvole, pa nisu mogli ni da ti ga daju. :huh:

Natezu se sa privrednim sudom? Kakve veze ima privredni sud? Mi smo dosli na skup i idemo na mesto okupljanja koje je prijavljeno. Formirali smo kolonu jer drugacije ne znamo da nadjemo to mesto, i kraj.

Nego ko je konkretno organizator ovog susreta?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaki defile kroz grad mora da obezbedjuje policija (prolazak kroz crveno, prvenstvo prolaza) da bi to uopšte bila kolona, e sad ako će samo onako da se vozi uz poštovanje svakodnevnih saobraćajnih propisa, da se prekida kolona zbog crvenog, prvenstva prolaza itd.. onda to uopšte nije defile. Bolje imati skup bez defilea nego uopšte nemati skup.

@Dejan ns

ponuda da dodješ do Beograda a dalje da ideš samnom i da te na kraju častim pivom i dalje stoji.

Link to post
Share on other sites

Svaki defile kroz grad mora da obezbedjuje policija (prolazak kroz crveno, prvenstvo prolaza) da bi to uopšte bila kolona, e sad ako će samo onako da se vozi uz poštovanje svakodnevnih saobraćajnih propisa, da se prekida kolona zbog crvenog, prvenstva prolaza itd.. onda to uopšte nije defile. Bolje imati skup bez defilea nego uopšte nemati skup.

@Dejan ns

ponuda da dodješ do Beograda a dalje da ideš samnom i da te na kraju častim pivom i dalje stoji.

oces mene da castis pivom?

Link to post
Share on other sites

ako neko iz BG-a ili NS-a(ili svejedno odakle uglavnom svi prolaze pored pozarevacke petlje)a ima jedno prazno mesto,a hteo bi da me poveze i da podelimo troskove,neka se javi,rado bih isao na skup :)

064 39 44 678

a moze i na pm

Link to post
Share on other sites

Svaki defile kroz grad mora da obezbedjuje policija (prolazak kroz crveno, prvenstvo prolaza) da bi to uopšte bila kolona, e sad ako će samo onako da se vozi uz poštovanje svakodnevnih saobraćajnih propisa, da se prekida kolona zbog crvenog, prvenstva prolaza itd.. onda to uopšte nije defile. Bolje imati skup bez defilea nego uopšte nemati skup.

Slazem se! Dobro si to objasnio.

Ako se pravi neprekidna kolona i da se uzurpira odvijanje normalnog saobracaja onda to ne moze bez policije i njihove pratnje.

Link to post
Share on other sites

bas to druze

Ще е хубаво да си разменим телефоните за всеки случай ако ни забавят на границата. Моят е +359878 517 477 - Любо

Дай ми и твоят телефон за да се чуем ако има проблем.

Поздрави!

Link to post
Share on other sites

Ще е хубаво да си разменим телефоните за всеки случай ако ни забавят на границата. Моят е +359878 517 477 - Любо

Дай ми и твоят телефон за да се чуем ако има проблем.

Поздрави!

+38163403933

Link to post
Share on other sites

To je vec dogovoreno, ja sam se cuo sa Mikijem iz Pirota i dogovorili smo se da se nadjemo negde gde vama bude zgodno. Mi se ovde okupljamo oko 11h na Eko pumpi.

mogli bi malo da se okupimo i u subotu uvece po Nisu

Link to post
Share on other sites

pitanje za ekipu iz BG:kad ocekujete da budete u Cupriji pridruzio bi se tom karavanu u drustvu je lepse.Ako ima neko iz Cuprije,Jagodine da ide da se skupimo pa svi u kompletu.

063/61-99-55 moj br.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.