II zvanicni godisnji skup BMW Fan Cluba Srbija


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel postoji mogucnost da se ekipa iz Novog Sada, mala ali odabrana, sastane u Bgd-u sa bg ekipom, pa da idemo u vidu isprekidane kolone?.. Makar par automobila.. ko je voljan ? :)

Link to post
Share on other sites

Jel postoji mogucnost da se ekipa iz Novog Sada, mala ali odabrana, sastane u Bgd-u sa bg ekipom, pa da idemo u vidu isprekidane kolone?.. Makar par automobila.. ko je voljan ? :)

Beogradska ekipa se sastaje na ELP pumpi posle naplatne rampe bubanj potok u 8.00h. Bice 15-20 auta pa bilo bi lepo i vi da se pridruzite

Link to post
Share on other sites

Beogradska ekipa se sastaje na ELP pumpi posle naplatne rampe bubanj potok u 8.00h. Bice 15-20 auta pa bilo bi lepo i vi da se pridruzite

Imacemo to na Gumu! :D

Pusti mi mob.na p.p. Da se najavimo !

Link to post
Share on other sites
- 15,00 do 16,00 promotivna vožnja ulicama Leskovca

Na zalost ove godine nece biti promotivne voznje ulicama grada, nisu nam odobrili u policiji.

Link to post
Share on other sites

Stvarno mi niste jasni . Organizujete skup i ocekujete dolazak gostiju iz daleka a od voznje nista . Pa ko moze da vam zabrani da se u koloni provozate po Leskovcu ako necete divljati, niko . O tome sam vam pricao kada sam rekao za skup u NS-u ili negde drugde. Morete malo ici i sporednim putem a ne samo po zakonu jer nam je zakon takav da odgovara samo glavonjama . Podrzavam vas maksimalno u organizaciji skupa i ovaj tekst nije provokacija ali obidjite nekad malo taj zakon .

Link to post
Share on other sites

Steta sto se ukida ta stavka u programu.. <_<

Predlazem, svi pravimo defile, sem Kick-a, nek' kaze da nas nije mogao spreciti, svi navalili da idu na leskovacki rostilj!! :D

Link to post
Share on other sites

Brate mili, sad ozbiljno, tako jedno manje mesto, ljudi se poznaju.... zar nemas bar nekog ko znam nekog da je taj neko dobar sa nekim velikim strumfom?.. Krivo mi je sto te/nas sputavaju.. Znam kako mi je dobar i mocan osecaj bio na mom prvo (moto) defileu u Novom Sadu, pre 7 godina.. -Verujem da si sve pokusao, ali.. nervira me sad to sto te j***u nizbogcega.. aj da su ti dali opomenu da nema drifta, paljenja guma i sl. Pa da ovde strogo napomenes.. nznm..

Link to post
Share on other sites
' date='14 September 2011 - 05:09 PM' timestamp='1316015763' post='171209']

Lako je tebi da pricas, ja sam organizator skupa, kad mi napisu kaznu od 200000din pa navise hoces ti da mi je platis?

Kakva kazna? Za sta? Za voznju automobilima po gradu i to po propisima? Alo bre! Pa ko to moze da zabrani? Da nece mozda i svatove da zabrane? O Boze!

Po kom zakonu je zabranjeno voziti automobil u koloni? Ako se postuju propisi i ako se ne divlja, onda nema razloga da policija bilo koga kazni. A ako neko bude divljao, za njega cemo se pobrinuti mi, ucesnici skupa. A i policija neka ga kazni, bas sme boli uvo.

Link to post
Share on other sites

Ma nemoj da se primas na pandurske gluposti!

Kakva kazna? Za sta? Za voznju automobilima po gradu i to po propisima? Alo bre! Pa ko to moze da zabrani? Da nece mozda i svatove da zabrane? O Boze!

Po kom zakonu je zabranjeno voziti automobil u koloni? Ako se postuju propisi i ako se ne divlja, onda nema razloga da policija bilo koga kazni. A ako neko bude divljao, za njega cemo se pobrinuti mi, ucesnici skupa. A i policija neka ga kazni, bas sme boli uvo.

Upravo sam to i mislio , nepostoji zakon koji kaze da se nesme kolona kretati po gradu uz postovanje saobracajnih propisa . Ako smeju PEDERI da idu u koloni nevidim zasto nebi smelo 200 BMW vozila , u svakom slucaju su privlacniji od doticnih gore pomenutih .

Link to post
Share on other sites

Upravo sam to i mislio , nepostoji zakon koji kaze da se nesme kolona kretati po gradu uz postovanje saobracajnih propisa . Ako smeju PEDERI da idu u koloni nevidim zasto nebi smelo 200 BMW vozila , u svakom slucaju su privlacniji od doticnih gore pomenutih .

i ja mislim da ako se svi normalno ponasamo nece biti problema i da se lepo provozamo po Le,nema smisla da se divlja pa posle da zezaju Igora

Link to post
Share on other sites

Organizator skupa prijavljuje skup i mesto gde se on odrzava. Za sva sranja na tom prijavljenom mestu, odgovara organizator. Ako nije prijavljena voznja po gradu, onda organizator ne odgovara za nju. Rekoh malopre, da li je neko ikada prijavio policiji voznju svatova u koloni, i da li je to uopste potrebno da se prijavljuje? Naravno da niko nikada nije prijavio kolonu svatova, niti postoji zakonska obaveza da se kolona prijavljuje.

Da potsetim da se u svatovskom kolonama dogadjaju mnooogo veca sranja. Tamo su mahom svi pijani, vise iz auta, sede po krovovima i haubama, pucaju iz pusaka i pistolja, itd, itd.

Uostalom, na fajrontu, kad svi u isto vreme krenemo kucama, svakako ce se oformiti kolona, cak i vise njih...

Link to post
Share on other sites

Ja sam sve uredno prijavio, odbili su zbog voznje, nisam imao drugi izbor nego da izbacim tu voznju kroz grad kako bi mi odobrili skup.

Link to post
Share on other sites

Ovde kod nas se sude nesto sa predsednikom moto kluba jer prosle godine nije prijavio defile. Valjda se nateze sa privrednim sudom (ako sam dobro skontao), kazna do milion dinara. Ali ne znam sta se tu desava, od tad je proslo godinu i po dana, a ove godine su prijavili defile i valjda je sve bilo ok. Ko ce to razumeti...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.