II zvanicni godisnji skup BMW Fan Cluba Srbija


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi sa nekim,mada iskreno oni nikad nisu za druzenja,uvek izmisle nesto

Pa dogovarao sam se sa "Cika Sima", on je bas zeleo da ide, ali je morao na put iznenada, nazalost.. Mirko Fabri mi se ne javlja, imao je nekih problema, i on ver.slepa, radi, pa ne moze.. a drug koji je trebao samnom da ide, bez obzira na sve, mora da saceka kupca za njegov auto U NEDELJU!! Jako je skupo i rizicno da idem sam samcijat 800km.. a i ne bih isao tako kao slepac neki.. A od decembra samo pricam kako jedva cekam bmw skup.. :(

Link to post
Share on other sites

Ma ne vredi, nisam stigao da zamenim plocice, Mirko mi se nije javio od juce, u frci je.. A jako su mi lose. A ni ne isplati mi se da idem sam.. Kad ako prodas auto? Pa moramo krenuti vec oko 7 iz Novog Sada, nema sanse da stignes.. Opusteno, sta sad..

Link to post
Share on other sites

Zelim lep provod. Pokusao sam sve, i na kraju mi ostaje preskupa varijanta, evo Ognjen zna, zamalo da se pridruzimo karavanu. Nadam se da ce bar Ognjenu da iskrsne nesto pa da uspe da ode. Ako ne uspe, onda sa nestrpljenjem ocekujemo mnogo slika, snimaka i lepih anegdota :e30:

Link to post
Share on other sites

niko nikad iz N.Sada nije bio nizakakvu akciju,strasno usporenv i nezainteresovan narod.Tebi svaka cast!

sta lupas? Gox i ja smo u Nisu jos od popodne i provod je do 00 a jedino sto sam morao na RAĆIJA POWER TEST ali dobro je proslo. sad odo da se malo naspavam pa ujutru se vidimo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.