Good old games :P


Recommended Posts

Hahahaha koji si ti ludak, navukoh se na ovog crash-a sat ipo vremena gledam u ove kockice hahahaah ocajna je grafika, kako je ovo moglo nekad da nam se svidja... :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahaha koji si ti ludak, navukoh se na ovog crash-a sat ipo vremena gledam u ove kockice hahahaah ocajna je grafika, kako je ovo moglo nekad da nam se svidja... :lol: :lol: :lol:

hhahahahhahaahha sta se zalis sada :D nisu bas kockice,igra je EPIC !!! :P :D zarazna je kao i nekada

Link to post
Share on other sites

cek el ovaj mario igra za win ili jok?

ja ne znam da je pokrenem ako je za win

sad cu ja da skinem,pa da vidim...

Edit: uspeo sam,raspakuj negde ceo folder mario bros...udji u emulator pokreni ga,i kad ga otvoris idi gore open rom i nadji mario bros i pokreni ga,kad udjes u igru podesi sve opcije

Link to post
Share on other sites

Radi u windowsu samo ako neko ima antivirus hoce da ga obrise

a jel ima mozda neko onaj Mario Galaxy?

mislim da je to zadnji, ako nekom treba imam za N64 Super Mario 64

Link to post
Share on other sites

kao klinac sam igrao u igraonici igru grand turismo mislim da se tako zvala na nekoj konzoli,da li slucajnio postoji ta igra za pc?

Grand Turismo je bio sa sony :D koliko znam nema za pc,osim ako te ne mrzi da izgubis zivce preko emoulatora da prebacis na pc :D

Link to post
Share on other sites

Radi u windowsu samo ako neko ima antivirus hoce da ga obrise

a jel ima mozda neko onaj Mario Galaxy?

mislim da je to zadnji, ako nekom treba imam za N64 Super Mario 64

Ja imam antivirus....nista nema grese,ne brise ga :D sad cu ti nadjem galaxy

Edit: Nasao sam... http://www.brothersoft.com/games/super-mario-forever-galaxy-download.html vidi da li radi

Link to post
Share on other sites

imas + kad vec ne mogu na plusic evo ovako, skinuo sam ga i ja :D ali izgleda da mi komp ne podrzava, spor je

ovo je demo verzija, cela je kako mi se cini 4.3gb? nas torentu sam nasao, ili nisam lepo nasao

Link to post
Share on other sites