Daljinsko zaključavanje/otključavanje


Recommended Posts

Dešava mi se u zadnje vreme kada otključavam auto da se sva vrata ne otključaju u isto vreme, odnosno desna strana se otključa sa sekund dva zakašnjenja. A kada zaključavam, prvi put se najčešće zaključaju samo vrata na levoj strani, i tek kada otključam pa ponovo zaključam, zaključaju se sva vrata. Šta bi tu moglo da bude?

Link to post
Share on other sites

Odradi sinhronizaciju brava, na E34 se radi ovako:

gurnes kljuc u suvozaceva vrata i okrenes na onu stranu na koju se zakljucava, ali u krajnju poziciju i cekas 1-2sek,tada slusaj i cuces da se brave sinhronizuju, to napravi jedno 2 puta

Link to post
Share on other sites

Odradi sinhronizaciju brava, na E34 se radi ovako:

gurnes kljuc u suvozaceva vrata i okrenes na onu stranu na koju se zakljucava, ali u krajnju poziciju i cekas 1-2sek,tada slusaj i cuces da se brave sinhronizuju, to napravi jedno 2 puta

Probao sam to sa bravom na vozacevim vratima i uspelo je. Mada nisam nista cuo da se pri tom desavalo, ali sada se sve brave istovremeno zakljucavaju i otkljucavaju. Hvala na pomoci! :dance3:

Link to post
Share on other sites

Nekoliko dana sve bilo OK, kad danas opet isti problem! Uradim isto, ali sada sam cuo da se nesto desava sa bravama kada sam okrenuo kljuc u krajnju poziciju i tako ga drzao. I opet je sve OK, ali videcemo do kada! :)

Link to post
Share on other sites