Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Uz sce pohvale za ljubaznost i profesionalnost,mislim na brzinu slanja delova,ja imam zamerku na kvalitet,zapravo,uzeo sam visko i reostat za e36,ni visko ni reostat nisu bili ispravni,nit je visko zavrteo nit reostat radi kako treba,na kraju se sve svelo na polovne delove,nazalost

Link to post
Share on other sites

Matori mi davno jos rece da visko dok je na lageru treba da stoji uspravno. Ne znam da li je to tacno ali se secam da je dva komada menjao i nisu bili dobri dok nije kupio koji je stajao uspravno. Jedino malo nezgodno pitati prodavca "da li vam stoji uspravno" :) .

Link to post
Share on other sites

Visko kad se kupuje nov samo Behr ili original , ovi boflovi u vecini slucajeva ne rade kako treba , tako da nisu oni krivi .

Slazem se da je original najbolje resenje ali je pitanje zasto prodaju onda ove kada ne valjaju,nisu mi ga poklonili pa ako radi radi ako ne radi baci ga

Link to post
Share on other sites

Za svu robu kupljenu u nasoj radnji imate garanciju. I za robu kojoj je zemlja porekla Kina. Ukoliko ste dobili robu brzom postom i sa robom nije stigao fiskalni racun, taj isti racun je sacuvan u nasoj arhivi, bas iz razloga ukoliko dodje do reklamacije. Naravno nestrucna ugradnja nije predmet garancije.

Link to post
Share on other sites

nisam dobio nikakav racun uz dostavljenu robu,nebitno.moja je politika takva,jednom me z...s i nikada vise,sa moje liste se precrtani i ne postojite kao i bmw centar u ns koji valjaju isto smece koje i vi,za ljubaznost i profesionalizam vam saljem sve pohvale ali za delove(ove koje sam naveo)sve kritike,druge delove iz vase ponude necu ni imati priliku da probam tako da o njima ne zelim ni komentarisati

P.S. ne zelim da ovo ljudi shvate kao anti reklamu ili nesto slicno,ali ipak se radi o delovima koji mogu da naprave dosta veliku stetu na automobilima i zbog toga sam kivan na vasu ponudu,pogotovo na visko,jel meni treba da prokuva motor da bih dobio od vas povracaj novca?vi prodajete nove delove i uz njih dajete garanciju,sta ako taj deo prouzrokuje vecu stetu?ko ce to da plati?

Poenta moje price je ta da ocekujem kad platim reostat 60 e a original je mislil 160 i traje 7-8 godina da ce i ovaj od 60e da traje 2 godine a ne da bude nov neispravan,tako isto mislim i za visko,original je 170-180 e a ovaj 30e,pa bar da je sastavio jednu godinu,ne,vec nije okrenuo na prvo grejanje motora

Link to post
Share on other sites

Moras priznati da je lakse malo se iznervirati nego vratiti deo , to traje :)

PS.

Mene su u BMW centru u NS-u ubedjivali da je visko koji su mi prodali potpuno ispravan iako je stalno bio ukljucen , dali mi i drugi koji je isto radio i rekli mi jel vidis da je to to .

Vratili su mi pare i kupio sam Behr-ov koji je radio kako valja i odmah sam otisao do njih da im pokazem da nisu bili u pravu .

Link to post
Share on other sites

I meni su u BMW centru vratili pare i vise nikad nisam otisao do njih,a sta ovde da vratim,visko nije odradio posao i na vencu mi neki lik nesto cackao oko neke iglice i od tada je vrteo non stop,mogu da vratim reostat,stavljen je nov,nije radio kako treba,mislio sam da je do ventilatora,zamenio ventilator ono opet isto,sta ja tu da vracam,to je bilo jos u januaru negde,stavio polovno i sad sve radi jbg

Link to post
Share on other sites

Moras priznati da je lakse malo se iznervirati nego vratiti deo , to traje :)

PS.

Mene su u BMW centru u NS-u ubedjivali da je visko koji su mi prodali potpuno ispravan iako je stalno bio ukljucen , dali mi i drugi koji je isto radio i rekli mi jel vidis da je to to .

Vratili su mi pare i kupio sam Behr-ov koji je radio kako valja i odmah sam otisao do njih da im pokazem da nisu bili u pravu .

Ma pazi, niko od nas ne zna u kakvom je stanju recimo sace hladnjaka na Vasim kolima. Isti recimo taj visko koji ne radi na Vasim kolima radi na drugim bez problema. Uopsteno Visko ventilatori su problematicni kao i potpisujem da nema prodavca koji nije imao reklamaciju na bilo kojeg proizcodjaca visko ventilatora pa i na Behr.

Link to post
Share on other sites

i koliko je garancija na taj reostat sto sam kupio,evo ja cu probati na jos nekom automobilu i videti da li stvara isti problem,sto se tice viska za njega sam vec rekao da je namesten da vrti non stop i to je pisi propalo

Link to post
Share on other sites

i koliko je garancija na taj reostat sto sam kupio,evo ja cu probati na jos nekom automobilu i videti da li stvara isti problem,sto se tice viska za njega sam vec rekao da je namesten da vrti non stop i to je pisi propalo

godina dana... Vrati slobodno, ja cu se postarati da ti bude zamenjen ili da ti se vrati novac. To kod nas nikad nije bilo pitanje. Mi ne pravimo delove, ali smo se izborili kod dobavljaca za garancije na delove.

Link to post
Share on other sites

godina dana... Vrati slobodno, ja cu se postarati da ti bude zamenjen ili da ti se vrati novac. To kod nas nikad nije bilo pitanje. Mi ne pravimo delove, ali smo se izborili kod dobavljaca za garancije na delove.

Ok,zvacu vas u ponedeljak i onda se dogovorimo za sve

Link to post
Share on other sites

godina dana... Vrati slobodno, ja cu se postarati da ti bude zamenjen ili da ti se vrati novac. To kod nas nikad nije bilo pitanje. Mi ne pravimo delove, ali smo se izborili kod dobavljaca za garancije na delove.

17.10. 2012 je poslato brzom postom :)))...Pod garancijom su ti delovi...

Link to post
Share on other sites

17.10. 2012 je poslato brzom postom :)))...Pod garancijom su ti delovi...

ok vraticu reostat,za visko sam vec napisao sta je bilo tako da za njega nema veze

Link to post
Share on other sites

Ok,zvacu vas u ponedeljak i onda se dogovorimo za sve

slobodno, original racun je kod nas ,kao i tvoj dokaz o uplati, tako da nema nikakvih prepreka da ti se povrati novac ili zameni deo...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sam dao generalnu zamerku na kvalitet delova koji su mi prodali i dalje zastupam misljenje da ti delovi moraju biti ispravni a cena im govori da nece trajati kao oni sto su originalni,a za samu prodavnicu sam i dao reci hvale i evo opet ih hvalim jer su uvazili reklamaciju i garanciju na taj deo i uredno vratili novac

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...