Nasi hobi dijagnosticari


Recommended Posts

Ja sam probao Carly, nema preterano puno opcija za "kodiranje". Ali sam uspeo ono što sam hteo. Tj da blinka migavcima kada ga zaključam / otključam i da se zaključa kada pređem 20 km/h.

Ostalo mi je još samo da zamenim kočnicu sa pozicijom (pošto mi svetli gornja sijalica za poziciju, a donja za kočnicu). A znam da je to kod e46 (po defaultu) obrnuto. Da je donja pozicija a gornja kočnica. Pomagajte drugovi! :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

da li je neko imao slican problem.inpa i scaner preko okruglog konektora ppd haubom citaju sve na e 38i e 46

na obd 2 u kabini.nece.imam kod drugara e39koji ima samo obd 2 i nece nista da iscita scaner a inpa samo cita motor

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Pozdrav, kako se aktiviraju dnevna svetla na E60 (prstenovi i duga svetla sa 30% intenziteta)?

Trenutno mi prekidac stoji na Automatic, ali i nocu i preko dana rade xenoni, pritom je senzor ispravan.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
On 10. 02. 2016. at 9:20 AM, StunterSM said:

Za sta ti treba, jel imas neki problem? Ili kupujes bez potrebe, da vidis kako to radi?

Pozdrav, imam problem sa zadnjim parking senzorima znaju mi nekad poceti pistati i ne ocitavaju prednji rade OK dali mogu sa BMW DIJAGNOSTIKA SCANNER 1.4.0 ocitavati parkig senzore i vidjeti koji mi pravi problem. Hvala na ogovoru.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
On 4/20/2017 at 1:36 PM, casper e46 said:

Ima li neko da mi posalje scanner na mail, instalacioni disk nije trenutno kod mene a treba mi program. Hvala unapred

Drugari, jel može neko pliz da mi udeli instalaciju Scannera? Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Iscitao sam  temu i primetio samo na pocetku nesto malo oko cackanja na e34. Zanima me jel ima neko iskustva sa povezivanjem na e34 motor m20? Video sam da se najvise pominje Scanner i INPA od software-a. Zanima me koji kabal je meni potreban kao i sta se podrazumeva pod interfejsom? 

Video sam da ljudi nabrajaju: Kabal, interfejs, software i racunar :)  Ispravite me ako gresim.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav, vidim da se mnogi igraju sa ovim. Reko da pitam sta imate od uredjaja za diagnostiku?

Ovo sam uzeo pa cu da vidim kako ce se pokazati.

https://www.ebay.com/itm/OBD2-Scanner-Seekone-Professional-Car-Auto-Diagnostic-Code-Reader-OBDII-CA/292455018797?epid=14014603638&hash=item4417ad712d:g:5SIAAOSwJIlaih8g&vxp=mtr

 

Link to post
Share on other sites

Ako nesto ne pokvarim. :D

Salim se. Ali cuo sam e sada, istina ili ne, ne znam.

Da je jedan lik uzeo da sam obrise neke greske na E60 Izasla mu greska za Airbag i on obrise i posle sipak, nije mogao vise da upali kola.

Majstor koji mu je dolazio mu je rekao da je "obrisao sve" sa kola.

Link to post
Share on other sites