Nasi hobi dijagnosticari


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I sve to ima na ebay-u za 30-40$.

Plug&play instalacija bez muke. Jedan kablić i plus ima sss progman i Car soft zaboravio sam koja verzija..Treba da stigne....:-)

Link to post
Share on other sites

Ako imas stari diagnosticki 24-pin dzek ispod haube nece na obd2 koji je u kabini da cita nista sem motora.

To ima e39 99-god jer je prelazna godina sto se tice sasijske instalacije pa vrv je i e38 tako uradjena.

Link to post
Share on other sites

Ako imas stari diagnosticki 24-pin dzek ispod haube nece na obd2 koji je u kabini da cita nista sem motora.

To ima e39 99-god jer je prelazna godina sto se tice sasijske instalacije pa vrv je i e38 tako uradjena.

Jel ovo znači da e39 520i (110kw) 1997 godište ima samo taj okrugli džek za povezivanje? Imam neku bluetooth dijagnostiku što sam koristio na prethodnim kolima a ovde još nisam stigao da se zezam sa tim, da tražim gde je :)

Čini mi se da sam ga video svakako pod haubom, pa pretpostavljam ako i ima OBD II konektor da će čitati samo motor, jel tako? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pozdrav kolegama , treba mi vasa pomoc hocu da uzmem dijagnosticki kabal (sa pripadajucim softverom) pa sta mi je bolje cijena je skoro pa ista nudi se

1.BMW DIJAGNOSTIKA SCANNER 1.4.0.

2.BMW Dijagnostika - Autodijagnostika Inpa K DCAN OBD 2

Hvala na pomoci

Link to post
Share on other sites

Dobar :) koliko sam upio da pročačkam najjednostavnija a ima finih mogucnosti je BMW DIJAGNOSTIKA SCANNER 1.4.0. , 777.boban vidio sam da ti imas tu dijagnostiku pa me interesu je tvoje misljenje . Hvala

Link to post
Share on other sites