Sicko

Nasi hobi dijagnosticari

Recommended Posts

Ja sam probao Carly, nema preterano puno opcija za "kodiranje". Ali sam uspeo ono što sam hteo. Tj da blinka migavcima kada ga zaključam / otključam i da se zaključa kada pređem 20 km/h.

Ostalo mi je još samo da zamenim kočnicu sa pozicijom (pošto mi svetli gornja sijalica za poziciju, a donja za kočnicu). A znam da je to kod e46 (po defaultu) obrnuto. Da je donja pozicija a gornja kočnica. Pomagajte drugovi! :D

Sve te opcije imas na scanneru i za blinkanje i zakljucavanje a i ovo da podesavas kako i sta ce ti svetleti pozadi

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Napiši mail :-)

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

i ja bih bio zahvalan za taj scaner,pozdrav

poslao sam ti odmah poruku, vidim da je jos nisi otvorio.

Ma sada sam iz dezurstva, hvala

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Pozdrav, da li moze preko scannera da se citaju korekcije dizni? I da li neko moze da mi posalje instalacioni link za scanner ili INPA? Hvala

da li je neko imao slican problem.inpa i scaner preko okruglog konektora ppd haubom citaju sve na e 38i e 46

na obd 2 u kabini.nece.imam kod drugara e39koji ima samo obd 2 i nece nista da iscita scaner a inpa samo cita motor

On 19.7.2017. at 4:35 PM, Uzicanin said:

Pozdrav, da li moze preko scannera da se citaju korekcije dizni? I da li neko moze da mi posalje instalacioni link za scanner ili INPA? Hvala

https://mega.nz/#!xTB2kDAL

nasao sam.kvar kod mene ,otkinula se zica od pina 8 ispod tepiha kod vozacevih nogu

Pozdrav, kako se aktiviraju dnevna svetla na E60 (prstenovi i duga svetla sa 30% intenziteta)?

Trenutno mi prekidac stoji na Automatic, ali i nocu i preko dana rade xenoni, pritom je senzor ispravan.

On 10. 02. 2016. at 9:20 AM, StunterSM said:

Za sta ti treba, jel imas neki problem? Ili kupujes bez potrebe, da vidis kako to radi?

Pozdrav, imam problem sa zadnjim parking senzorima znaju mi nekad poceti pistati i ne ocitavaju prednji rade OK dali mogu sa BMW DIJAGNOSTIKA SCANNER 1.4.0 ocitavati parkig senzore i vidjeti koji mi pravi problem. Hvala na ogovoru.

Upali senzore, priblizi uvo uz svaki i onaj koji tiho pucketa radi, onaj koji se ne cuje ne radi.