Autoperionica Steam


Recommended Posts

Autoperionica 'Steam' by Johnny B lude (Oficijelna perionica BMW Fan Club Serbia)

Novo u gradu. Pranje suvom parom, bez vode, sampona, hemikalija, pene. Ima efekat poliranja.

Adresa: ulica Biljane Jovanovic 9, Konjarnik, Beograd .

Radno vreme: 10h do 20h svaki dan i vikendom, ako bude potrebe i duže.

Kontakt na BMW forumu: Johnny B lude 0641225947

-Članovima i posetiocima foruma BMW kluba 20% na sve usluge (560din umesto 700din koja je osnovna cena u koju je uračunato pranje spolja, unutra, dezinfekcija klime i ventilacije),

-Svako 5. pranje je gratis za sve,

-Prvi mesec (Septembar) ce biti 'promo mesec',

-Za SVE je u septembru cena pranja (spolja i unutra) 400din.

-Uz standardno pranje, bice i drugih usluga, (skidanje nalepnica, vinjeta, ostatka od lepka, smole, katrana, insekata, ogrebotina od 'tudjeg branika'...)

Garantujemo najbolje pranje u gradu.

Autoperionica 'Steam' i na Facebook-u "[email protected]"

Napomena: Popust važi za sve clanove i aktivne učesnike foruma BMW kluba.

Novi 'zimski' cenovnik u 'Steam-u'

Komplet pranje: Putnicki i karavani (Spolja, unutra i dezinfekcija klime/ventilacije) 500din

Clanovi kluba sa validnom clanskom kartom zadrzavaju pravo popusta od 20% (400din)

Dzipovi (Spolja, unutra i dezinfekcija klime/ventilacije) 600din.

Clanovi kluba sa validnom clanskom kartom zadrzavaju pravo popusta od 20% (480din)

Takodje i za dubinsko pranje:

2000din za putnicka vozila i karavani (sedista, tepisi, plastike) za clanove kluba -20% (1600din)

2500din za dzipove (sedista, tepisi, plastike) za clanove kluba -20% (2000din)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo da ja iznesem svoje utiske posto sam u subotu bio kod Johnny-a. Ustvari da ne tupim mnogo bolje da on okaci sliku auta posto ga je slikao nakon pranja. Sve u svemu, prezadovoljan i moja iskrena preporuka svima !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jel postoji neko lasersko pranje auta, nesto sto ce skinuti shtroku a da ne dotakne farbu??

Ovo gore je i suvise opasno!

Link to post
Share on other sites

uuu meni ovo smirglanje auta mi se uopste nesvidja! zamisli koliko se u onoj krpi nakupi prljavstine a on brise i samo smirgla lak! pravi riseve!

nekazem para je dojaja za neke stvari felne... ali ovo bas mi se nesvidja!

ja kad perem auto prvo ga pusaram 15min pa onda jedna kofa sapon druga samo cista voda da bi ispirao sunjdjer! pa onda prva ruka nez pritiska pa napravim nov sapon pa druga ruka! a ovo :( :( :unsure: :unsure:

Link to post
Share on other sites

Lose mislis tj i ja sam tako mislio pa sam se razuverio. ovaj nacin pranja se satoji iz dva dela prvo je puskiranje "mokrom" parom koja skida sve ali bukvalno sve. drugi deo je ovo sto vidite da radi krpom. to je ustvari susenje auta ili ti glanc "suvom" parom. vise se ostecuje lak pri klasiocnom pranju sundjerom nego ovako. tj ovako se uopste ne ostecuje jer kad dodje na red to sa krpom auto je vec potpuno cist i bez ikakve prasine. klasicno pranje samponom bi trebalo da se radi jagnjecim krznom a ne sundjerom. usundjeru uvek ostane peska koji pravi swirlove. puska pod pritiskm nikada ali nikada ne moze da skine svu prljavstinu sa laka osim ako auto nije poliran pa voskiran tj ima neku zastitu. mnogo sam proucavao detailing i odgovorno tvrdim da je ovaj nacin pranja potpuno safe !!!

Link to post
Share on other sites

Lose mislis tj i ja sam tako mislio pa sam se razuverio. ovaj nacin pranja se satoji iz dva dela prvo je puskiranje "mokrom" parom koja skida sve ali bukvalno sve. drugi deo je ovo sto vidite da radi krpom. to je ustvari susenje auta ili ti glanc. vise se ostecuje lak pri klasiocnom pranju sundjerom nego ovako. tj ovako se uopste ne ostecuje jer kad dodje na red to sa krpom auto je vec potpuno cist i bez ikakve prasine. klasicno pranje samponom bi trebalo da se radi jagnjecim krznom a ne sundjerom. usundjeru uvek ostane peska koji pravi swirlove. ovo je potpuno safe !!!

Druze dali znas da se jagnece krzno na sundjeru za polir masinu koristi za matiranje auta prilikom poliranja tako da ti to nepije vodu sto se pranja tice . A ovo pranje parom , trebao je onda da objasni ceo postupak pranja a ako se tako pere to i nije lose jer nema trljanja prljavog sundjera po boji, samo sto mi se cini da bi to pranje parom jako dugo trajalo ako se radi detaljno .

Link to post
Share on other sites

Slazem se, ali ovo je samo demo kako se skida blato sa ovom masinom. Prvo se skine SVO blato i prljavstina, pa tek onda ide pranje. I Zverko je isto mislio kao i vi, pa me 2. put zvao da dodje.

Sa punim pravom ste sumnjicavi jer je ovo nesto sasvim novo i daleko bolje od klasicnog pranja. A isto tako ima i mnogo vise mogucnosti u odnosu na klasicno pranje (skidanje katrana, lepka i ostalih zeznutih fleka.

Ali svako ima pravo na svoje misljenje i izbor.

Ja nudim nesto novo, kvalitetno i sigurno, a na vama je da odlucite da li cete probati ili ne.

P.S. Od 1. Septembra je na pranju bilo preko 50 automobila i 10-ak motora i SVI su prezadovoljni uslugom.

pozz

Preduhitrili ste me...

Naprotiv, ne traje nista duze od klasicnog pranja

Link to post
Share on other sites

Verujem da je tako ali snimak koji ste postavili pokazuje odmah peraca koji pici parom i krpom pa se misli da on odmah drlja krpom po prljavom autu , bar sam tako ja pomislio kada sam prvi put video snimak . Ali uz dodatno objasnjenje prihvatam da se moze kvalitetno oprati na taj nacin .

Link to post
Share on other sites

Da, ali ovo je samo 'princip' rada i klip je samo tu da pokaze mogucnosti masine, a ovakvu perionicu sam otvorio upravo iz svig gorepomenutih razloga. Da ljudi kao mi (koji volimo svoje automobile) imaju gde da kvalitetno operu svoj auto za normalnu kintu. A pri tom izadju iz perionice kao ispolirani i Suvi!

Link to post
Share on other sites

sto nisi u novom sadu, da mi gulis folije i lepak sa automobila.

navataj negde jedan pa isprobaj, posao od kog svi beze a sa tim bi moglo lako da ide.

Skidam i folije, lepak, vosak...

Sa 2 automobila su vec skinute folije.

Roomster i nova E klasa mercedes, slike mercedesa za koji dan. Evo Roomstera...Kasnije je i opran, ali nisam slikao.

Avgust025.jpgAvgust030.jpg

A evo i lepka od lajsne, koji je i najzeznutiji...

Lepak_za_lajsne.jpg

P.S. Imate dole Facebook adresu, pa mi posaljite zahtev, prihvaticu svakoga, pa vidite sve.

Link to post
Share on other sites