Autoperionica Steam


Recommended Posts

Cene pranja u promo periodu (Septembar):

400 din za putnicka vozila (spolja, unutra i dezinfekcija ventilacije/klime)

600 din za Karavane, SUV, minivan-ove (spolja, unutra i dezinfekcija ventilacije/klime)

500 din motocikli

300 din pranje motora

400 din/kvm skidanje folija

100-300 din skidanje nalepnica, katrana lepkova i ostalih fleka koje se ne skinu prilikom standardnog pranja

NAPOMENA: Popust ne vazi u promo periodu

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Promo period je zavrsen, sto znaci i novi cenovnik.

Za forumase i clanove BMW kluba vazi popust 20%

Popust se odnosi na pranje (spolja, unutra i dezinfekciju klime i ventilacije)

700 din za putnicka vozila (560din sa popustom) (spolja, unutra i dezinfekcija ventilacije/klime)

1000 din za Karavane, SUV (800 sa popustom) (spolja, unutra i dezinfekcija ventilacije/klime)

500 din motocikli

300 din pranje motora

400 din/kvm skidanje folija

100-500 din skidanje nalepnica, katrana lepkova i ostalih fleka koje se ne skinu prilikom standardnog pranja

Uskoro, dubinsko pranje i ciscenje kompletnog enterijera B)

Link to post
Share on other sites

Mala ispravka

700 din za putnicka vozila (560din sa popustom) (spolja, unutra i dezinfekcija ventilacije/klime)

800 din za Karavane (640 din sa popustom)

1000 din za SUV, Pick-up, mini van (800 sa popustom) (spolja, unutra i dezinfekcija ventilacije/klime)

500 din motocikli

300 din pranje motora

400 din/kvm skidanje folija

100-500 din skidanje nalepnica, katrana lepkova i ostalih fleka koje se ne skinu prilikom standardnog pranja

Link to post
Share on other sites

Jos jedna novina u Steam-u

Dubinsko pranje i ciscenje kompletnog enterijera (plastika, koza...)

Cena zavisi od velicine automobila tj povrsine koja se sredjuje.

Pozvati za vise informacija i odredjivanja cene.

Okvirno, cene se krecu od 2000, pa navise.

P.S. Dubinsko se ne radi parom, vec masinom za dubinsko pranje :D (da ne bude zabune)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Redakcija Revije SAT Plus je bila u poseti 'Steam-u' i napravili su reportazu o svemu, sta i kako se radi, dobrim i losim stranama itd.... O tome mozete vise procitati u ovom izdanju (26. oktobar) SAT Plus-a ;)

btw, u tekstu se nigde ne pominje Steam i nema ni adrese, kontakta i bilo cega zato sto nije placen tekst tj. oni su mene zvali, ne ja njih. I samim tim je tekst napisan apsolutno objektivno, bez mog uticaja.

A ko je bio u 'Steam-u' prepoznace garazu 8)

pozz

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Novi 'zimski' cenovnik u 'Steam-u'

Komplet pranje: Putnicki i karavani (Spolja, unutra i dezinfekcija klime/ventilacije) 500din

Clanovi kluba sa validnom clanskom kartom zadrzavaju pravo popusta od 20% (400din)

Dzipovi (Spolja, unutra i dezinfekcija klime/ventilacije) 600din.

Clanovi kluba sa validnom clanskom kartom zadrzavaju pravo popusta od 20% (480din)

Takodje i za dubinsko pranje:

2000din za putnicka vozila i karavani (sedista, tepisi, plastike) za clanove kluba -20% (1600din)

2500din za dzipove (sedista, tepisi, plastike) za clanove kluba -20% (2000din)

Link to post
Share on other sites

E, a zasto je to tako specificno odredjeno dzipovi/limuzine? Bolje da si fixirao cene.. to mi ide na k***c, ja pre 5-6 godina dodjem sa starim rav4, sa troje vrata, u perionicu, pranje 700din. a covek pre mene, sa S-klasom plati 500din. i zasto onda ja placam vise, zato sto je to "dzip"?

Link to post
Share on other sites

Veca povrsina se placa vise. A za Vitaru i sl. je standard cena, to nije dzip vec...jbm li ga.

A ne mogu da fiksiram cene, a ni da navodim marke i modele jbg...

btw, a ako je skupo i 500-600 din onda jbg, ima i onih sto peru za 300, pa kako ko hoce...

Link to post
Share on other sites

e pa ovde nije tako.. ja ne mogu da verujem, juce mi se desila ista situacija, i setim se da udjem da vidim bas sta ti mislis o tome, sta si mi odgovorio.. ugl. juce sam platio u bistrom potoku 700 din. pranje za novi rav4,jeste sa 5 vrata, i jeste 4x4, ali je manje povrsine od A8 od mog drugara, i ladno njemu 500, meni 700, isto vreme, zajedno su ih prali, moj zavrsili jos i ranije, nznm.. pa meni je to smesno.. al necu te daviti vise ovom temom.. u principu samo me je interesovao vas nacin odredjivanja cena, hvala ti na odgovoru! Ne, nije mi puno 500-700 din.da platim za kupanje kola, jer kao sto vidis, i teram ga u perionice, ali mi je smetala ova nelogicna situacija.. toliko! Pozz, srecno u daljem radu!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Danas sam imao priliku da vidim na primeru dubinskog pranja enterijera, pranja motornog prostora i pranja spolja jednog e34 da momci iz STEAM-a zasluzuju samo reci hvale, topla preporuka za profesionalizam koji danas nije cesta pojava u nas.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo i ja da kažem par riječi o mojim utiscima.

Kao prvo, veoma ljubazno osoblje.

U početku sam bio malo skeptičan oko samog pranja, kao što je neko napisao....mogućnost pojavljivanje riseva od peska koji se nakupi u krpi prilikom brisanja, ali ipak sam otišao... i na kraju bio 70% zadovoljan kompletnim pranjem.

Iskreno, najviše sam otišao zbog pranja enterijera, tj. zbog dezinfekcije klime, i osjvježavanje sjedišta parom, ako tako mogu da ga nazovem. Auto je relativno novo (par godina) i nije prljavo iznutra, ali eto htio sam osvježenje. Međutim toga sam najmanje i dobio, iako sam rekao da bih volio da se malo više pažnje posveti unutrašnjosti... ali dobro....

Nakon ovog pranja sam otišao kući relativno zadovoljan, jer sam nedelju auto kasnije auto prao u "bezkontakntoj perionici" i nakon ispiranja destilovanom vodom vidio nekoliko riseva na krovu i haubi, koji će se nadam se, moći ispolirati polir pastom...

Nadam se da nisam nikoga uvredio, i naškodio reklami, samo sam hteo da napišem svoje iskustvo, koje će služiti u pozitivne svrhe.

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Hvala na komentaru, zato i postoji tema ;)

Sto se tih riseva tice, mogu da potpisem da nisu od nas, a ne razumem kakvo si ti 'osvezenje' ocekivao?!? Postoji za to dubinsko pranje, a da se sedista 'zamirisu' ili sta god sa parom, to je malo nemoguce.

Generalno, ljudi su kao prvo skeptici, a kad dodju na kraju, vide da je dobro pranje (pogotovo za te pare), ali sa druge strane ocekuju ne znam ni ja kakvo cudo...

Ne znam zasto ljudi kod ovog nacina pranja traze 'dlaku u jajetu'? Zasto ne budu objektivni i uporede sa klasicnim pranjem, prednosti i mane, cena/kvalitet...

P.S. Drago mi je da si izneo svoj komentar ;)

Link to post
Share on other sites

Pa znaš kako, jedini dokaz da risevi nisu nastali nakon pranja u vašoj perionici bi bilo da je neko od Vas slikao auto prije i posle pranja, ovako ja ne mogu dokazati, nego dobro, opet kažem, nadam se da će se moći ispolirati (čekam lijepo vrijeme).

Što se tiče osvježenja unutrašnjosti, dobro znam šta je dubinsko pranje, i dobro znam da sa parom sjedišta ne mogu da zamirišu, nisam očekivao nikakvo čudo, ali sam očekivao da se parom pređu prednja i zadnja sjedišta kao što rekoh, samo malo osvježenje.

Uopšte ne tražim dlaku u jajetu a ni očekivanja mi nisu bila prevelika.

Po mom nekom mišljenju, jedina prednost ovog pranja u odnosu na bezkontakto pranje je to što možeš uraditi dezinfekciju sistema za vazduh, tj. ventilacionih cijevi, naljepnice se skidaju kao od šale, takodje još jedan plus vašem pranju je taj što se motor i dio oko motora može oprati, a da se ne brineš da ga poslije pranja nećeš moći upaliti... i naravno za sve one koje brine ekologija, i zagadjenje, nema hemije i otpadnih voda zagađenih hemijom. (ne računajući dizel agragat koji grije vodu).

Malo se odužio moj post, ali šta da radim...morao sam napisati..

Još jednom sve pohvale na ljubaznost.

Link to post
Share on other sites

Sto se riseva tice, prali smo 2 sveze ofarbana auta (prvo pranje nakon farbanja), nije bilo ni jedne jedine crte, zato kazem da nije od nas ;)

A sto se tice sedista i ventilacije, to je sve predjeno parom, to radimo na svakom autu, a ko je stajao pored i gledao ceo proces pranja zna da to radimo. Tako da, osvezena su, ali to ne moze da se vidi ili oseti...

Btw, hvala na odgovoru i poseti.

Pozdrav i sve najbolje :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...