Nova sedmica


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemam vise komentara.

uzivajte u traktorima, odite na polje, moj sused ima 50 cola. mislim jel vi znate da je 22 cola pola metra? ( cisto da spomenem i 50 cola = metar i 25 )

meni recimo i guma igra ljepotu auta a na 22 cola gume nema i ostaje sta!? ostaje tramvaj..

uzivajte

petarda nisam mislio stvarno da bih stavio 50 cola felne, to je bilo malo hiperbolicno al ajd...

Auto mocnije izgleda sa vecim felnama i nismo "mi" to izmislili nego dizajneri koji su skolovani za tako nesto.

Link to post
Share on other sites

ma znam da nisi mislio stavit 50 cola..

i naravno nisam lud, istina je da auto izgleda mocnije sa velikim felgama i zato su ih sa godinama i serijama povecavali. E-28 imao je 14cola, E-34 15cola, E-39 16cola.. i dizajneri nisu zbog toga posebni umjetnici, oni su samo sablonski nastavili sa povecavanjem. i mene sad zanima do kud mogu da idu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Ni meni se nije svidjao e60 kad je izasao, a sad mi je jedan od 3 omiljena automobila :vampire:

upravo tako bilo je bezbroj sličnih komentara kao što su ovde napisani a sada retko ko kaže da mu se ne sviđa

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ljudi sti se svadjate nije mi jasno???

Veca felna = Veca stabilnost i prijanjanje na put,bolje kocenje itd....A to autu kao sto je sedmica ne sme da zafali ni u jednom trenutku...alo pa to je dve tone ako ne i vise

Link to post
Share on other sites

Meni je ova sa poslednje slike u prethodnom postu extra samo da ima malo vece felne... Ali sve u svemu vrh....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

250 km/h na 3750 obrtaja. Kakva simfonija. Odusevljen sam. Mr Adrian Van Hooydonk, svaka cast na dizajnu. Kako bih posedovao jednu ovakvu...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

koliko god voleo BMW meni zadnji deo na 7-ci veoma lici na zadnji deo novog citroena C-5, ciji je dizajn da napomenem u potpunosti odradio svaba, a ne francuz. Inace u svakom slucaju auto je vrh!

Link to post
Share on other sites