Nova sedmica


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da bih ga vozio kada bih ga dobio.

Ali mi se ne svidja ovaj kao ni predhodni. Izgledaju nekako debelo i nezgrapno za razliku od predhodnih modela koji su bili uvek elegantni.

A i ovaj prednji kraj mi vise lici na nekog jozno koreanca nego na BMW.

Za te pare bih iskreno radije uzeo AUDI

Link to post
Share on other sites
Naravno da bih ga vozio kada bih ga dobio.

Ali mi se ne svidja ovaj kao ni predhodni. Izgledaju nekako debelo i nezgrapno za razliku od predhodnih modela koji su bili uvek elegantni.

A i ovaj prednji kraj mi vise lici na nekog jozno koreanca nego na BMW.

Za te pare bih iskreno radije uzeo AUDI

e sve si dobro reko..

osim sta bi ga ja prodao kad bi ga dobio, pa uzeo aktuelnu sedmicu koja je naspram ove bombon.

prijasnji modeli bili su primjer elegancije! dugi i malo bucmasti. a ovaj odnaprijed (a i odozada) izgleda kao svaki noviji hyunday i kia .

Link to post
Share on other sites

Ja sam inace ljubitelj vecih automobila...izgled udobnost....

Prethodna serija 7 mi je bila OK i stvarno mi je vrh auto, ali ova...

Ja bih je vozio, ne bih je prodavao extra je ali....

Mislim da na ovom automobilu postoje samo 3 i to dizajnerska propusta :

1.Bubrezi ( enormni )

2.LED u farovima...sad kad je AUDI to stavio u svoj A5 model PA KO OVDE POSTAVLJA STANDARDE, BMW ili AUDI ?????? smesno

3.Kad se vec unakazise sa onoliko bubrezima sto su farove ostavili onolicne, pa moja trojkica ima vece :dance3:

Sve ostalo je full...

Ovo su smesne stvari naspram onog sto ovaj automobil nudi, i da se ne zavaravamo.... Dobar deo nas

vozi automobile koji ne vrede ni kao dodatna oprema gore pomenutog.

Link to post
Share on other sites

Ma to stoji da nasi automobili ne vrede ni blizu.

Moj da prodam ne kosta ni koliko njegove gume. ali sta da se radi.

Mozemo da komentarisemo. I ovo sto se tice udaranja standarda od strane audi-a i to nije tako cudno kada se uzme da je audi razbio sa prodajom.

Link to post
Share on other sites

Lonca kaze: Mislim da na ovom automobilu postoje samo 3 i to dizajnerska propusta

pa to i ja govorim. govorim da je promasaj dizajnerski. tehnicka strana nije bila dovedena u pitanje ali ja serem po dizajnu jer je futuristicki

a sa BMW 7 (sedam!!) tu nema nikakve spojive veze...

zalosno da ovako moramo pisati. trebalo bi to neko od njihovih da procita..

Link to post
Share on other sites

Nova 7 serija predstavljena je 8. jula ekstravagantnom ceremonijom na Crvenom Trgu u Moskvi. 400 internacionalnih gostiju je pozvano na dogadjaj, sam auto je bio smesten unutar ogromnog pescanog sata, sakriven sa vise od 180.000 sjajnih kuglica koje su postepeno padale i otkrivale potpuno novu 7 seriju.

NewBMW7-Series016.jpg

NewBMW7-Series017.jpg

NewBMW7-Series018.jpg

NewBMW7-Series019.jpg

Link to post
Share on other sites

Sta oni ne rade dobro ...?

Daleko od toga da ja pljujem po ovom autu....ne bih se zalio ni za poster ovakvog, a kamoli za njega :lol:

Link to post
Share on other sites

Vidim da bi po nekima trebalo da nosi 13 cola felne jel???? Pa kupite onda minija jebo te,auto je bruka bolestan ili sto bi Bane rekao "brutalan"

Link to post
Share on other sites
Vidim da bi po nekima trebalo da nosi 13 cola felne jel???? Pa kupite onda minija jebo te,auto je bruka bolestan ili sto bi Bane rekao "brutalan"

da ljepotane, zato jer kazem da je 22 cola glupost, treba odmah staviti 13 jel da!!?

kazem da je sve preko 19 za limuzinu glupo do neba!

Link to post
Share on other sites

inace, ne da imaju stila, nego svaka im cast!! zanima me ko jos ima ovakvu promociju. ;)

i bas zato mi je zao da ima i jedna losa stvar kod BMW-a..

Link to post
Share on other sites
da ljepotane, zato jer kazem da je 22 cola glupost, treba odmah staviti 13 jel da!!?

kazem da je sve preko 19 za limuzinu glupo do neba!

Ne bih se slozio. Na masinu kao sto je BMW 7 ili bilo koji auto slicne karoserije...

treba staviti od 50 cola a ne od 22. Auto je zlo kako okrenes ali mislim da felne igraju

jednu od kljucnih uloga u izgledu auta....

Link to post
Share on other sites
Ne bih se slozio. Na masinu kao sto je BMW 7 ili bilo koji auto slicne karoserije...

treba staviti od 50 cola a ne od 22. Auto je zlo kako okrenes ali mislim da felne igraju

jednu od kljucnih uloga u izgledu auta....

nemam vise komentara.

uzivajte u traktorima, odite na polje, moj sused ima 50 cola. mislim jel vi znate da je 22 cola pola metra? ( cisto da spomenem i 50 cola = metar i 25 )

meni recimo i guma igra ljepotu auta a na 22 cola gume nema i ostaje sta!? ostaje tramvaj..

uzivajte

Link to post
Share on other sites
Da brate, pola metra, ali koliko je sedmica dugacka? Aj da pricamo o jedinici pa da smeta ;)

ne zelim se svadit, ali me razocaralo da svi pate na velicinu felge. pa najveca ne znaci najljepsa...

Link to post
Share on other sites