BMW Invasion 2011 - Pleven, Bugarska


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Това е пистата на която ще се проведе част от мероприятието. Ако се организирате група и ще минавате през София може да организираме посрещане на входа на града.

314705_158281367592792_100002327902472_302998_2083724651_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Това е пистата на която ще се проведе част от мероприятието. Ако се организирате група и ще минавате през София може да организираме посрещане на входа на града.

314705_158281367592792_100002327902472_302998_2083724651_n.jpg

lulu hoces li nas cekati negde u Sofia

Link to post
Share on other sites

Разбира се, че ще Ви чакаме :) Имаме да си връщаме ;)

Нека наближи датата и ще се уточним за място и час. Ще Ви посрещнем още преди София за да не се объркате. Хубаво ще е да пристигнете не по-късно от 08:00 часа българско време - 07:00 ваше време.

В зависимост колко коли ще бъдете можем да Ви чакаме тук http://g.co/maps/fztnk където има магазин МЕТРО и голям паркинг.

Link to post
Share on other sites

<TRST - PLEVEN 1 200 KM x 2 =2400 KM x15L/100KM PLUS PUTARINA , POJEDI POPI I OSTALO....AU DETE MU SITNO ... AKO MI DOZVOLE DA ZAKASNIM SA RATOM ZA STAN - RADE VOLJE , AKO NE - HOCEMO SLIKE I SRETAN PUT !"!!

Link to post
Share on other sites

Разбира се, че ще Ви чакаме :) Имаме да си връщаме ;)

Нека наближи датата и ще се уточним за място и час. Ще Ви посрещнем още преди София за да не се объркате. Хубаво ще е да пристигнете не по-късно от 08:00 часа българско време - 07:00 ваше време.

В зависимост колко коли ще бъдете можем да Ви чакаме тук http://g.co/maps/fztnk където има магазин МЕТРО и голям паркинг.

dogovoreno

Link to post
Share on other sites

Ето и информация относно хотела...

Х-л Балкан***

small_1.jpg

Запазили сме 100 легла във двойни и тройни стаи' date=' при нужда ще увеличим бройката

Цена на легло: 20 лв. (10 €) ( независимо в двойна или тройна стая )... цената е преференциална за нас и е с 20% отстъпка

Хотела има два паркинга... охраняем заграден паркинг който се заплаща 6 лв. на денонощие... и открит неохраняем осветен паркинг точно пред входа на хотела който е безплатен

-------------------------------------------

Ето и информация за кръчмата:

Ще бъдем в миналогодишната кръчма "Старата изба" запазили сме целия ресторант, който има общо 200 места... с управителя имаме уговорка на 05.10.11г. да му внеса капаро и да го информирам за крайната бройка която ще бъдем...

Куверта е 26 лв. (13 €) на човек, като имаме уговорка да си носим алкохол от вкъщи, искаше ми се куверта да е около 20 лв. но в такъв случай трябваше да консумираме алкохол само от кръчмата, което според мен е нерентабилно за повечето от нас... ето и какво включва менюто:

- 50 гр. ракия "Пещерска"

- безалкохолно от продуктите на "кока кола"

- минерална вода

- овчарска салата

- плато мезета - луканка, суджук, филе елена и кашкавал ( на всеки 4 човека 1 плато )

- пилешка пържола

- свинско шишче

- задушени картофи

- питка

- еклерова торта

----------------------------------------------------------

Банкова сметка на която можете да превеждате пари:

Банка ДСК

Огнян Василев Симоенов

BG96STSA93000017959270

В "основание за внасяне" спокойно можете да пишете "захранване на сметка" за да не ви вземат такса за превода

само ще ви помоля да си внасяте от собствено име, след това да ми пращате л.с. за какво точно сте ми изпратили пари... примерно за 5 човека, нощувки + куверти, внесени от името на Бойко Борисов...

и да поясня отново...

нощувка в хотела: 20 лв. на човек независимо в двойна или тройна стая

куверт в ресторанта: 26 лв. на човек... независимо мъж или жена

за каквито и да е въпроси: +359883 44 54 04, +359898 49 25 65

Ако има проблеми с превода от български на сръбски казвайте да обяснявам с други думи :)

Поздрави!

Link to post
Share on other sites
' date='10 October 2011 - 08:28 PM' timestamp='1318274155' post='174356']

Ekipa iz bg polazi u petak uvece ako se nisu predomislili :) ja sam verovatno tamo u nedelju ujutru sa Alex-om.

mi iz Pirota krecemo u subotu ujutro rano oko 5,bugari nas cekaju kod Sofije oko 7 da nastavimo put zajedno

Link to post
Share on other sites
' date='10 October 2011 - 09:28 PM' timestamp='1318274155' post='174356']

Ekipa iz bg polazi u petak uvece ako se nisu predomislili :) ja sam verovatno tamo u nedelju ujutru sa Alex-om.

Kad i odakle se kreće, ako bi mogao neko da napiše.

I zna li se nešto o opcijama smeštaja?

Skapirao sam da se može u "Balkan", al ne kapiram treba li tamo nekome posebno da se javimo?

Cena?

Link to post
Share on other sites

U petak oko 24h polazi ekipa iz bg, kasnije ce info odakle se polazi.

Ko polazi sa juga u subotu oko pola 6 se polazi iz pirota pumpa blue petrol.

Link to post
Share on other sites
' date='13 October 2011 - 03:38 PM' timestamp='1318515938' post='174611']

U petak oko 24h polazi ekipa iz bg, kasnije ce info odakle se polazi.

Ko polazi sa juga u subotu oko pola 6 se polazi iz pirota pumpa blue petrol.

boris74

Link to post
Share on other sites