Crna mat boja


Recommended Posts

Imam problem,mislim nije bas problem ali ono :P bmw mi je crn matiran,pa kad ga perem ne znam cime da ga prebrisem posle da ga osusim,jer boja nije kao i druge glatka,zbog laka i to..pa kad vucem krpom ono grupo onako i nece nikako :( pa jel ima neko neki predlog?

koliko sam video retko ko ima mat boju ovde

Link to post
Share on other sites

U Woby Haus-u ima microfiber krpa kao sa slike, bar je bilo do sada da se uzme (nije ni skupa), veća je od ovih po marketima i ima malo drugačiji sastav, ne ostavlja dlačice i muzge, a mozes da prebrišeš vodu sa šmirgle sa njom. Gledaj baš ovakvu što ima kvadratiće urezane ili kako se već kaže...

krpa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Casper: Treba mi nesto sto vuce celu vodu sa auta..to silikonsko ne bi mogli da povuce celu vodu zbog hrapavosti boje...

a ovo drugo za krpu cu da pogledam

Link to post
Share on other sites

Ma bre decko tebi n ema pomoci, jedini izlaz iz ovog problema ti je da peres auto po najvecem suncu i da se odmah susi... :D

Nece jelenska koza da mrdne, magicne krpe najcesce ostavljaju dalcice, silikon isto ne zavrsava posao, mislim da ti je najbolje da ga prelakiras, dobijes glatku podlogu a auto ti je i dalje mat... ;)

Link to post
Share on other sites

Odeš u perionicu pa nek se oni pate :dance3:

ne bi da se hvalim,i znam da mi niko nece verovati,ali ovde u svom mestu imam perionicu gde mi odrade spoljno pranje za 200 din.a svako 5-o mi je dzabe,za te pare nebi se maltretirao da razvlacim crevo i perem sam,a covek ima pravo,periona i nek se oni pate,odradis ga samo spolja,a unutra ga kuci lickas sam na tenane :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

za unutra samo jedno dubinsko pranje da mi odrade u ''steam-u'' posle cu ja sve unutra sam da radim,najlepsi osecaj kad sve bude kako treba kad sam uradis,lickas :D a spolja,mi je zeznuto :/

Link to post
Share on other sites

Vi onda imate puno slobodnog vremena, zavidim vam :prankster2:

slazem se sa covekom,a ja za jos 100 din.+ ostavim auto i kad ga srede doteraju mi ga nazad na noge :pleasantry:

Link to post
Share on other sites