Kurbalija prvi na CDC-u ...Zagreb 2011.


Recommended Posts

kako mislis koliko me izadje taj sport ? ne znam nasta direktno mislis , na pripremu auta,na gume .. to ne sabiramo nikad i nigde kad ides nije ista cena puta i svega ostalog ,ali racunaj sam da ti treba 15-tak novih guma za svaku trku sve ostalo je jeftino !!!!!!

Link to post
Share on other sites

DA ali samo ako prodam bmw-a onda kupujem s14 ili s15 nissan ,,ipak su japanci bolji za drift i nekako sve imas za njih sta god ti treba a za bmw-e sve moras da izmisljas i da sam pravis ....samo zato !!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Gde si bre, Boki....bravo Bojane :)

tu sam ;) nego sam bio zauzet cele godine skoro oko auta a i oko posla radio sam po ceo dan do kasno uvece pa nisam imao vremena nizasta uzas !!!!!!!!!!!!!!!

inace ja ne pisem puno po forumima !!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrav i HVALA

Link to post
Share on other sites

sve cestitke na osvajanju prvog mesta na 3. cdc ove godine,steta sto nisi vozio makar i 2 u osjeku pa da nam doneses njihovu titulu ovde...

jedno pitanje,sugestija,molba...kako vec hoces..imate ozbiljan tim,auto,vozaca..sponzora..zar ne bi mogli jednom godisnje napraviti neki drift vikend u bg-u? pratim tvoje voznje vec godinama i stvarno mislim da bi to od tebe i tvog tima kao br.1 na balkanu bilo lepo i korisno za drift scenu u srbiji...sve najbolje,pozdrav

Link to post
Share on other sites

To pitanje je vise za Menadzera, Boki je u ulozi vozaca, poznavajci sponzora, ubedjen sam da toga ovde nece biti, pogotovo ne u ulozi organizatora!

Elem..

@boki

Ti bi mogao da se javis kad si na Novaku da pijemo neku kafu ( ja castim zbog CDC-a :) ) a nismo se dugo videli, imam i nekih drifterskih "problema" koje znam da bi mogao da mi odgonetnes, plus imam jos dva pacijenta koji su na ulazu u pricu a treba im malo podsticaja!!! ;)

Inace mOOda sam izjeo sto mi se CDC poklopio sa nekom svadbom i krstenjem, ali sta ces, visa sila!

Link to post
Share on other sites
' date='06 October 2011 - 01:10 AM' timestamp='1317855466' post='173853']

drift day moze na navaku, 1000e - 20 vozaca - 3 sata :)

pa kad bi se to vreme produzilo od 9-18 onda bi to bilo ok,treba pricati sa predstavnicima navaka,mogli bi da izadju u susret za neke nalepnice na kolima i slicno reklamiranje..

Link to post
Share on other sites

sto se tice organizacije drifta kod nas od toga nista sa moje strane, ja mogu da pomognem da dovedem vozace i sl. a da pravim takmicenje kod NAS nikako ... bilo ko moze na huji da plati i da napravi bilo kakav drift dogadjaj za 500e na dan nek se skupi 20 vozaca i to je smesna cena ..kod nas je problem sto svi nesto hoce kad to bude onda uvek neki izgovor ovo ili ono i svi uvek nadju neku manu zato kod nas nista ne uspeva ,osim ako imas debelu novcanu korist kao u doticnim slucajevima kod nas ...

tokyo nije problem za kafu moze uvek ,,, sto se tice oko pomoci za drift samo pitaj sta treba i resavamo odma ..a o novim drifterima ne znam koliko su ozbiljni da svete drift scenu kod nas ,,sto se Hrvata tice njima svaka cast nekako su drugaciji od nas i ovo sto prave je vise nego ODLICNO rame uz rame sa Madjarima i sl. Vozaci odlicni svi se skoro slazu nema puno zavisti kao kkod nas i eto recepta zasto kod njjih to moze a kod nas ne ...ovde cim uspes nesto vise od nekoga to je problem za onog sto je uspesan !!!!!!!! UZAS !!!!

Navak odlicna ideja za drift day i nije ni to puno para ali nacin i pristup samog dogadjaja nije za pola njih,tamo se trazi odgovornost disciplina i KULTURA a toga kod nas malo ,,kazem vam opet mi imamo vise negativnih nego pozitivnih stvari ...

Ja kazem nije problme ja da pomognem i moj klub ali je problem gde sta i kako i sa kim a da ne kazem ono zbog cega jer znam sta bi bilo i da se napravi nesto vise bi bilo negativnih nego pozitivnih stvari,to pricam iz nekog vise godisnjeg iskustva i dosta losis situacija kroz koje sam za ovih 6 godina prolazio ...

daj te neki predlog ili pitaj te slobodno sta zelite ja sam tu da pomognem kao kad sam pocinjao nista se kod mene nije promenilo za pomoc sam uvek tu !!!!!!!!!!

pozzz svima !!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

info sa neta,05.10.2011

Naime, radi se o zvanicnom pustanju u rad Navakove staze za testiranje i voznju svim ljudima koji to zele .

Staza ce moci da se iznajmi licno ili je mozemo grupno kao klub iznajmiti po povoljnijim cenama (do 200eur jeftinije na 15 ljudi)

Termini ce moci da se zakazuju na novom sajtu Navak-a koji ce uskoro biti pusten u rad ili mozemo kao klub poslati zahtev da u odredjenom terminu na dogovoreno vreme iznajmimo stazu samo za nas.

Dakle, klubovi ce imati povoljnije uslove i povoljnije cene za iznajmljivanje staze tako da u buducnosti se uvek mozemo unapred dogovarati za to.

Uskoro ce biti objavljen i pravilnik o koriscenju staze i o ulasku na istu tako da ce i ovde tada biti objavljeno kako bi znali ko sve moze koristiti stazu.

Mogu vam odmah reci da je akcenat uslova dat bezbednosti na stazi u svakom smislu i u zbog toga pozdravljam sve to.

evo i malo fotki sa prezentacije ...

http://s633.photobucket.com/albums/uu55/peugeotcafe/Navak%20Track%20Day-%20svecano%20otvaranje/?albumview=slideshow

Link to post
Share on other sites

mislio sam na celokupnu cenu,sredjivanje auta za drift,to sto si rekao za gume...i tako sve te stvari,odprilike cena,znam da je velika za sve to?

Link to post
Share on other sites