BMW DRUZENJE U NS-u


Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eeee, samo da znas koliko mi je puta to padalo na pamet, ali ne lezi vraze.

Posao moj, posao zenin, skucili se. Jbg, sad je vec malo teze to odraditi, ali veruj mi, sutra bih otisao u subaju ako bi mi se ukazala prilika.

Reci iskreno, koliko ti se novosadjana javilo da ti pomogne oko organizacije skupa na Ceneju, a koliko ljudi sa strane?

Kad prebrojis, sve ce ti se samo kasti. :)

Link to post
Share on other sites

Tvoj post nema nikakve veze sa skupovima , pljuvanje po novosadjanima ne mogu da dozvolim pogotovo od dodjosa , nemam ja prava koji sam rodjen u NS-u tako nesto da pricam a kamoli ti .

P.S. Sad sam se setio da si ti na druzenju u NS-u bio naj glasniji kako niko nece uplatiti pare za skup . Tako da nemoras puno da pricas .

Link to post
Share on other sites

Imas pravo da kazes i treba svi da se borimo protiv opste melanholije koja vlada medju ljudima.

Ne rece ti meni, koliko ti se novosadjana javilo da ti pomogne oko organizacije skupa na Ceneju, a koliko ljudi sa strane?

A sto se dodjosa tice, keva mi je rodjena novosadjanka :P Sto znaci, Lesi se vratio kuci.

Moj post ima veze sa skupovima. Evo ocemu pricam:

Imam utisak posle onog naseg razgovora da je ovako nesto organizovati u NS nemoguca misija. Sto ne znaci da ne zelim da skup uspe.

Link to post
Share on other sites

Niti se smejem niti bekeljim , znaci nije mi zabavno ovo sto si rekao ! Nije bitno ko se odakle javio da pomogne ako se uopste iko i javio . Tebi ako se toliko ne svidja u NS-u ili to muski zadrzi u sebi ili odlazi, niko te ne tera da ostajes tamo gde ti ne odgovara . Molio bih te da ne nastavljas ovu temu .

Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se, ali to ne znaci da se treba prepustiti stihiji i dozvoliti da ode mast u propast. Kada sam kao klinac dolazio u NS kod babe i dede upoznao sam mnooogo klinaca a danas odraslih ljudi. Oni sami kazu da NS nije ono sto je bio pre 20 godina i da od srpske Atine, nema vise ni A.

Skupovi pre svega sluze tome da se druzimo, zblizimo i da iz svega toga izniknu i prijateljstva.

Paradoks je da se najvise od svih sa BMW foruma, angazujes Ti, istinski ljubitelj BMW-a, koji uzgred i ne vozi BMW, i svaka cast na tome, dok ovih vajnih BMW-dzija nema ni od korova. Ponekad samo osvanu na naslovnim stranama kad pogaze nekoga.

Inace, kontaktirao sam svojevremeno jednog sa foruma na PM, prepoznace se verovatno, da dodje na skup i dobio sam odgovor da mu ne pada na pamet da se vucara po parkinzima subotom u 19h kao neka kurva. Zamisli :blink:

Ova dva momka koje sam pregrubo opleo, i izvinjavam im se zbog toga, su se bar pojavili na skupu. Bilo ih je troje, troje. Nebitno! Ali su ljudi dosli. A ovaj magarac nece da se druzi sa kurvama. Sta reci, kakvih nas ima.

Link to post
Share on other sites

Uvek je bio problem saradnja sa N.Sadom,govorim o tome dok nije bilo vas koji sad pisete i vidjate se,jedini clan koji je pokusao nesto pre vas bio je Djomla ali nazalost uvek je bio slab odziv,nezainteresovanost......!

Link to post
Share on other sites

Jbt, Dejan NS pogibe da napravi susret na aerodromu Cenej, sto bi definitivno bio jedan nezaboravan dozivljaj, a nigde podrske iz NS, osim koliko znam, Mirka. Ako ima jos neko, ti Deki navedi ko je to. Da ne bi bilo da nije pomenut.

Onda na sve to, covek zeli i da ozivi druzenje subotom kod Idee.

Onda umesto verbalne podrske (na recima), padaju komentari tipa "nikad vise", "tuga" i sl. Samo neka negativa i crnjak.

Gro stvari ce na Ceneju zavrsavati ljudi iz npr. Sombora i to pored celog dokonog Novog Sada kome je Cenej pred nosom. E to me boli i gotovo. Sramota velika za Novi Sad! A kako susret bude uspeo, onda ce biti, ono "al su ga organizovali oni novosadjani, svaka im cast". A vi novosadjani umesto da pomognete Dejanu, i dalje trazite izgovore da se ne druzite, lazite Vi sami sebe, a ja cu u iducu subotu u 19h na parking pred Ideu na rostilj i pivo, onako ko kurva, i tamo cu da vas zalim. Sve vas koji nikada niste dosli na susret i nemate nameru da dodjete.

A onog sto nece da se vucara po parkingu ko kurva, necu da pominjem jer nije dostojan, a ako je jos uvek na forumu, sam ce se prepoznati.

Link to post
Share on other sites

Aj malo pojasni ovo prvo.

BMW je za mene gomila gvozdja koja treba da sluzi coveku, a i kao dobar izgovor za druzenje ljudskih bica. Ako ovaj forum treba da sluzi gomili gvozdja, umesto ljudima koji pisu na forumu, moze i tako, ali bez mene.

Link to post
Share on other sites

Ne lupaj, kad hoces da se DRUZIS, zoves drugare na druzenje, a kad hoces da razmenjujes iskustva i polemises o BMW-u, ides na BMW Forum. Pazi, druzenje BMW fanova je meni jako lepa ideja, koja nikad nije zazivela u Novom Sadu, uprkos dosta pokusaja, od kojih sam ja bio bar na 5 prisutan. Ti i ja smo se nasli, upoznali, popili pice, razmenili par prica i bilo nam je ok. Ti si super lik, kao i jos dosta njih koje sam licno upoznao! Ja i dalje volim BMW i posecivacu ovaj forum jer mi je interesantan, ali ne vozim vise bmw(bar ne za sad) i ne vidim smisao okupljanja sa mercedesom, toyotom i vw na bmw druzenje.. docu na skup koji dejan bude organizovao, jer ce biti sta da se vidi, ali ovo.. Daj Boze da jednog dana tamo stoji pun parking BMW-a!

Link to post
Share on other sites