E46 330XI facelift


Recommended Posts

Evo da predstavim i svog ljubimca.

U pitanju je kao što piše 330xi, bele boje, urađen chip tuning, 19" felne, kožni enterijer, board, navigacija, xenon, 4 podizača, šiber, M-optic itd..

Moglo bi se reći full oprema ali recimo nema sedišta na struju...

Auto je u perfektnom stanju jer ga održavam (kao i predhodni vlasnik) isključivo sa novim originalnim delovima.

Vidim da ovde ima dosta ljudi koji znaju mog ljubimca :)

Evo malo i slika... ;)

imagebuj.jpg

By null at 2011-09-07

Krov ofarban u "klavir" crnu i izgleda kao staklo...

imagetikw.jpg

By null at 2011-09-07

imagexqh.jpg

By null at 2011-09-07

Evo malo i enterijera....

imagekqmy.jpg

By null at 2011-09-07

imageinv.jpg

By null at 2011-07-27

Na žalost, uskoro će zimski set sa 17-icama ali preživeću do proleća :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glupo mi da skidam oznaku zbog smarača na semaforima... Ovako me diraju samo ovi što mogu da me oduvaju :))))

Inače nije još završen sa sređivanjem... Ima još nekih stvari da se pozavršavaju :)

Link to post
Share on other sites

Evo me bre... :D

Ne bih o detaljima ali neko vreme nemam nameru da se oglašavam tamo ;)

U potpunosti te razumem!

Ali procice te to! ;)

Evo i ovde jos jednom.....Auto ti je drkanje! :)

Link to post
Share on other sites

Hvala još jednom komšija (Grujo) i Sale335 :)

Što se tiče multimedije, samo reči hvale.. Savršeno radi, odličan zvuk (u kombinaciji sa aktivnim Pioneer vuferom), Igo navigacija sa izuzetno jakim GPS prijemnikom, odličan ekran... Sve što treba, tu je... Jedino što sam (relativno) izgubio je fabrički telefon ali ga realno ni ranije nisam mnogo koristio jer se nije baš proslavio sa prijemom signala :)

Inače Sale, ne podnosim neandertalce i kada neko ne poštuje tuđe mišljenje... To je generalno razlog one priče ;)

Link to post
Share on other sites

Lutka ti je auto brate. ja tu nista ne bi diro. eventualno bi stavio onu kracu M rucicu menjaca i na zadnjem braniku bi vratio onaj dojni deo u crno. Pozdrav

Taj deo za zadnji branik spada u par sitnica na koje sam mislio da ću uraditi :)

O ručki menjača iskreno nisam razmišljao....

Link to post
Share on other sites

ne znam da li si vozio 3.0i ali bez ovog X?

Jesam ali ovaj x je mnoogo dobra stvar.. nije to 50/50.. Itekako beži zadnji kraj kada ugasiš kontrolu proklizavanja.. Što se tiče ubrzanja , sa čipom sam mu nadoknadio tu razliku :)

A realno, kada bih ga menjao, išao bih isključivo na 335i ili M3..

Link to post
Share on other sites

Jesam ali ovaj x je mnoogo dobra stvar.. nije to 50/50.. Itekako beži zadnji kraj kada ugasiš kontrolu proklizavanja.. Što se tiče ubrzanja , sa čipom sam mu nadoknadio tu razliku :)

A realno, kada bih ga menjao, išao bih isključivo na 335i ili M3..

ne sumnjam da je los,vozio se u obicnom 3.0 ide brutalno za to sto ima,pa me zato interesuje da napravis poredjenje posto imas ix-a a vozio si 3.0i!

A za buduci izbor bas nemas ukusa!

Link to post
Share on other sites

Aaaaaa ne mogu da verujem da je ovde na forumu ovaj auto, pre par sati je bio parkiran u nemanjinoj ulici dole blizu stanice, cekao sam palacinke tu sa ortakom i sve vreme komentarisao ovaj auto, koliko dobro izgleda i sve najbolje, jedina stvar koja se meni ne svidja je sto nije coupe :D Inace fenomenalan auto ali stvarno, svaka cast!!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.