E46 330XI facelift


Recommended Posts

Što se tiče multimedije, mislim da su sve na windows platformi ali ne znam konkretno i ne znam gde tačno da vidim pošto je naravno zatvoren sistem..

ok hvala,

hocu i ja da kupim dynavin - najnovija verzija je sa android platformom i treba da je daleko bolja i usavrsena.

inace pored dynavin-a, mislim da postoje jos par kineza koji mogu da se kupe i svi izgledaju gotovo identicno.

a pitao sam zbog iskustva, kako je sta je, pogotovo ako je dynavin...

jel cita dvd-ja kod tebe, ili samo cd, video cd, mp3, divx i sl.?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čita DVD. Radi besprekorno... Ja sam profesionalni muzičar i zapanjen sam kvalitetom uređaja.. nisam očekivao ni 30% od ovoga... Nijednom nije zabagovao a sve vreme radi navigacija plus dvd ili radio i td.. odlično radi i bt... iskreno nemam pojma da li je win ce ili android?

Link to post
Share on other sites

pitomi pevač kada sedne za volan na boga ne misli...

xaxaaaaa :)))))

Ćuti ... Ti isprobavaš balonke na rešou u krivini sa 150... Ja sam mala beba za tebe :D :P :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Jednom sam te video na NBGD na pumpi, oko 21h nesto si caprkao oko mesta vozacevih nogu pa nisam hteo da te uznemiravam :)

p.s nikad ne bi rekao da su 19" :huh:

Moguće da sam sipao gorivo :)))) xaxaaaaaa

Pa na e46 19" i ne izgleda (barem meni) toliko veliko a više od toga je suludo staviti :) :pilot:

Link to post
Share on other sites

Profesionalni muzicar... :) Koliko je svet mali, prvo se odusevim autom na ulici posle ga vidim na ovom forumu na kom sam odavno, pa posle 2 dana shvatim da je to ustvari auto o kome su mi pricali 2 dobra ortaka koji su se vozili u njemu ovo leto u CG, klarinetisti sa fakulteta u bg-u... Eto tako morao sam da prokomentarisem...

Link to post
Share on other sites

Moguće da sam sipao gorivo :)))) xaxaaaaaa

Pa na e46 19" i ne izgleda (barem meni) toliko veliko a više od toga je suludo staviti :) :pilot:

Nisi sipao gorivo, nesto si ili cackao ili trazio, video sam ti samo dupe :lol:

19" je mera,ali auto mora da se patosira, ne ide kad izmedju gume i ruba ima vise od 2 prsta, mislim vodoravno, ne uspravno :P

Link to post
Share on other sites

Profesionalni muzicar... :) Koliko je svet mali, prvo se odusevim autom na ulici posle ga vidim na ovom forumu na kom sam odavno, pa posle 2 dana shvatim da je to ustvari auto o kome su mi pricali 2 dobra ortaka koji su se vozili u njemu ovo leto u CG, klarinetisti sa fakulteta u bg-u... Eto tako morao sam da prokomentarisem...

Vidiš kako je svet mali :)

Super su klinci :)

Moj najbolji drug im je držao seminar dole i malo sam ih provozao...

Taj sam :D

Link to post
Share on other sites

Nisi sipao gorivo, nesto si ili cackao ili trazio, video sam ti samo dupe :lol:

19" je mera,ali auto mora da se patosira, ne ide kad izmedju gume i ruba ima vise od 2 prsta, mislim vodoravno, ne uspravno :P

Jes da moram malo da smršam ali mi nije preveliko d*pe :D

Ko zna šta sam radio.. nekoj ispadne telefon, nekoj minđuša, nekoj podvezica... :pleasantry:

Onda ja moram da se maltretiram pa da sve to kopam i klasifikujem pa da pazim da nekoj ne vratim nešto što nije njeno.. Ćuti... :D xaxaaaaa

A što se tiče spuštanja, ne bih da mu pokvarim statiku pošto leži bolesno dobro a ostao je izuzetno udoban tako da sa te strane ćemo malko zapostaviti estetiku ai je nadoknadimo sa 19-icama :preved:

Link to post
Share on other sites

Nisi sipao gorivo, nesto si ili cackao ili trazio, video sam ti samo dupe :lol:

19" je mera,ali auto mora da se patosira, ne ide kad izmedju gume i ruba ima vise od 2 prsta, mislim vodoravno, ne uspravno :P

Jes da moram malo da smršam ali mi nije preveliko d*pe :D

Ko zna šta sam radio.. nekoj ispadne telefon, nekoj minđuša, nekoj podvezica... :pleasantry:

Onda ja moram da se maltretiram pa da sve to kopam i klasifikujem pa da pazim da nekoj ne vratim nešto što nije njeno.. Ćuti... :D xaxaaaaa

A što se tiče spuštanja, ne bih da mu pokvarim statiku pošto leži bolesno dobro a ostao je izuzetno udoban tako da sa te strane ćemo malko zapostaviti estetiku ai je nadoknadimo sa 19-icama :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo mali update...

Danas urađen servis i očišćene brizgaljke.. Osetno bolje ide auto...

Par detalja namontirano (nosač za tablicu i slično... )

Prevezane maglenke da se upale pri deaktiviranju alarma i za to veliko hvala Saletu (sa foruma...vozi 330cd)

Naravno opran i evo malo fotki...

imagegxs.jpg

By bgsinger at 2011-10-17

imagehnq.jpg

By bgsinger at 2011-10-17

imageqee.jpg

By bgsinger at 2011-10-17

Ovde sam se malo zeznuo sa ledovima.. malo sam ih previše stavio ali rešiću i to čim budem imao malo vremena :D

imageup.jpg

By bgsinger at 2011-10-17

imagennqq.jpg

By bgsinger at 2011-10-17

imageyqo.jpg

By bgsinger at 2011-10-17

imagexxx.jpg

By bgsinger at 2011-10-17

:preved:

Link to post
Share on other sites

Vidim da hoćeš da presvlačiš enterijer, da li to znači da nisi zadovoljan farbanjem istog? Pitam jer razmišljam i ja šta da radim u vezi enterijera.

Link to post
Share on other sites

Transporter- igram se malko :) uvek mogu da ih prefarbam ako mi se ne dopadne ;)

325ix- moram da proverim... Nisam siguran...

Pak76- extra je farbanje... Postojana je boja ali mora da se farba ista boja... Ne sme da se menja kao što sam ja uradio jer na najmanjem pucanju izađe prethodna boja... U mom slučaju žuta ispod crne :(

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.