E46 330XI facelift


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto se tice koze ima valjda lik koji ima sve original materijale, meni treba da posalje uzorke za jednog prijatelja, u pitanju su materijali koji su isli u prvu ugradnju, covek i presvlaci sa tim materijalima.

znam da nije bas jeftin, al bolje i platiti a da izgleda kao fabrika.

PS evo slike kako je odradio volan.

http://static.pik.ba/galerija/2011-09/slika-271777-2011-09-1316654253-velika.jpg

Link to post
Share on other sites

sto se tice koze ima valjda lik koji ima sve original materijale, meni treba da posalje uzorke za jednog prijatelja, u pitanju su materijali koji su isli u prvu ugradnju, covek i presvlaci sa tim materijalima.

znam da nije bas jeftin, al bolje i platiti a da izgleda kao fabrika.

PS evo slike kako je odradio volan.

http://static.pik.ba/galerija/2011-09/slika-271777-2011-09-1316654253-velika.jpg

Super izgleda volan... Ja sam dobio kožu iz Bmw-a koja je da kažem srednja klasa... iskreno, i ako ne ispadne extra, baš me briga.. Onda ću da ih prodam, dodam i kupim druga... Ništa nije o glavu ;)

Link to post
Share on other sites

ma sve je to eko koza, ja sam mislio da radim pravu kozu, dok mi lik nije rekao, da prava koza nije dobra za takve stvari, da se rastegne pa se onda nabora gubi boju itd

kaze da je eko koza bolje resenje jer nit se rasteze nit gubi boju, a laka za odrzavanje.

a najbolje resenje je boks koza al d na unutrasnjoj strani ima sloj platna, jer valjda to platno drzi kozu da se ne rastegne pa tako zadrzi formu.

sa takvom kozom je radio jedan momak ovde starog jednog porshea, znaci vristiiiiii koliko je dobro, ali je kvadrat koze 250 eura.

Link to post
Share on other sites

Odlučio sam da ne budem najgori od sve dece...

Skinuo sam Photoshop za Ipad i provalio (valjda) kako se obrađuju slike... Od sada kačim samo obrađene :)

Evo...

img0024lu.jpg

img0025fv.jpg

img0026nv.jpg

img0030pmr.jpg

img0031vg.jpg

img0032z.jpg

img0036uq.jpg

img0037zh.jpg

img0040jq.jpg

img0042nw.jpg

Ipak je i on svaki dan pored benkice... I njega da sredimo :)

img0020he.jpg

Link to post
Share on other sites

Pametnjakovići moji :)

Ni drift ne naučiš dok barem jednom ne zvekneš u ivičnjak... Bolje budite konstruktivni pa recite šta trebam da uradim nego što pametujete.. Ajde sada... Konkretno ??? ;)

Link to post
Share on other sites

Bolje budite konstruktivni pa recite šta trebam da uradim nego što pametujete.. Ajde sada... Konkretno ??? ;)

Treba cesce da nastupas u Firmi :D

A sto se tice auta nista, to je najbolja i najlepsa e46 limuzina koju sam video u Bg :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Treba cesce da nastupas u Firmi :D

A sto se tice auta nista, to je najbolja i najlepsa e46 limuzina koju sam video u Bg :thumbsup:

Hvala :)))))

Slobodno me zaustavi kada me sretneš u gradu :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Za malo da vidim da je prljav! :P Ajde brate, overi koju jaku, garant nosis neki iPhone, Galaxy S2, samo umesto da odes sa 5 devojaka na pice, ti u prirodu da slikas BMW! ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.