E46 330XI facelift


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='26 December 2011 - 02:20 PM' timestamp='1324904872' post='184920']

Vido sam ti auto u subotu u batajnicu, lepo izgleda uzivo :)

Nije taj.. Taj me kopira :D

video sam ga kada sam išao da zatamnim stakla na X5-ici. Tamo od centra Bataje levo... Ako ti se onaj svideo, mislim da bi ti se moj malko više dopao uživo ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Inače kada sam već nešto napisao da kažem da je beli na pragu savršenstva.. Ceo enterijer je presvučen u novu kožu i odvezen je da se srede još neke sitnice tipa jedna brizgaljka i lambda sonda i to je to.. Fabričko stanje ;)

Onda ide u garažu i vozi se po potrebi :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo malko da osvežimo temu... Kompletan enterijer presvučen novom kožom. Što se tiče mojih želja i prohteva, nemam za sada više šta da radim na kolima...

Evo koja fotka...

1330756416902.jpg

1330756445609.jpg

I evo ga u društvu sa dva rasna isto obučena drugara :)

1330756460554.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest nerro7

Pa jebemu sve, barem ta rezolucija ništa ne košta. :prankster2:

Koliko se vidi sa ovih sićušnih, dobar je majstor radio. Auto je ekstra, samo ja nikad nisam voleo te naslone za laktarenje, ometaju lak pristup ručnoj. :D

p.s. Od svih tih, ja bih đipa.

Link to post
Share on other sites

Pa jebemu sve, barem ta rezolucija ništa ne košta. :prankster2:

Koliko se vidi sa ovih sićušnih, dobar je majstor radio. Auto je ekstra, samo ja nikad nisam voleo te naslone za laktarenje, ometaju lak pristup ručnoj. :D

p.s. Od svih tih, ja bih đipa.

Ma to tako program za upload imageshack na ipad-u iseče fotke...

A imam i tog samo je crni i 3.0 dizel umesto is :)

Ali sam se odlučio za direktorski džip i sportsku trojku.. Ima logike moraš priznati ;)

Link to post
Share on other sites

lepo mi je govorio tata ... ajd kod Jovice , Budze ili Krnjevca , a ja necu - hocu u skolu ... i jbg ... nit skola nit harmonika (p.s auto je !!!!!!!!!!!!!!!)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

E ovako... Moj belac je završio kod prijatelja u Novom Sadu i trenutno je na prodaju. Auto je u perfektnom stanju sa potpuno novim gumama i svom opremom. Cena je 10.000. Dolazi u obzir i zamena za neki dizel tipa 320d ( e46 restyle) ili X5....

Ponude možete da šaljete kod mene u inbox...

P.S. Još nije postavljen oglas.. Red je da se prvo obaveste ljudi sa foruma...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.