4+2 da li moze


Recommended Posts

Pozdrav,imam jedno pitanje i dilemu,imam ponudu da menjam svoju Vectru za Bmw 320m50 1991 g.,s tim sto bih ja izvadio Zavoli gasni uredjaj iz Vectre i stavio u Bmw.E,sad me interesuje da li se moze dodati jos dve dizne posto je bmw(naravno)sestak a vectra sa 4 cilindra,i koliko bi to kostalo odprilike.Inace gasni uredjaj je star godinu dana ,jos pod garancijom.Hvala za svaki odgovor,pozdrav

Link to post
Share on other sites

Mozda ne mora komp da se menja, ja sam imao AGIS plinski uredjaj i kad se prikopca na komp on prepozna koliko je dizni prikljuceno.. Treba proveriti kod nekog ko ima program za taj komp. evo kako je bilo kod mene

1,2,3,4,5,6,7,8 su dizne, ako ima 6 prikaze samo 6

unledlti.jpg

Link to post
Share on other sites

Miki_E36,to sam ugradio kod Baneta(poljostroj) pa cu pokusati kod njega,a nisam stigao da odem zato sto mi je ovo iskrslo juce,hvala u svakom slucaju na informacijama

Link to post
Share on other sites

Bio sam kod majstora koji mi je ugradio u vectru gas(zavoli),i rekao je da ne moze da se dodaju dizne na sistem za 4 cilindra,kaze da mora novi kompjuter ,a to je novi sistem.Oni se prave za 3-4,ili 5-6-8 cilindara.E sad jedino da nadjem nekog ko bi mozda menjao sistem sa sest dizni za cetiri koji ja posedujem na vectri.E sad samo naci takvog kolegu koji ima i hoce,pozdrav

Link to post
Share on other sites