Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala drugar.. :) Nemogu sa sigurnoscu da ti kazem ali mislim da nije..

Nema veze,pa juce sam isao iza tebe posle semafora(kod Hotela Tamis) ka Jabuckom putu sa crvenom :e30: ! Kako se krece potrosnja,jel ima neke primetne razlike izmedju 530i i e32?

Link to post
Share on other sites

Nema veze,pa juce sam isao iza tebe posle semafora(kod Hotela Tamis) ka Jabuckom putu sa crvenom :e30: ! Kako se krece potrosnja,jel ima neke primetne razlike izmedju 530i i e32?

[/quot

Nisi hteo da me sramotis i obidjes..? :D Kako izgleda otpozadi..?

Bogami ima,mozda nekih 30%..Sad dali je moj bio rastelovan ili ovaj radi na 3 klipa.. :D

Link to post
Share on other sites

Lepo od tebe sto si svratio,bar da se pocastimo.. ;) Spava kuci,mrzi me ujutru dok ga zagrejem,otvarim,zatvorim kapije vec sam na pola puta pesaka..Imam neke obaveze sad za vikend al zovem te od ponedeljka neki dan pa kad budes kuci,eto me.. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nakon malo vremena i gomile drugih problema vracam se sredjivanju.. :) U medjuvremenu odradjen prevod i registracija,skinute presvlake,oprana sedista i doteran tepih,zamenjene plocice,porucene sajle i pakne za rucnu posto je uopste nema,i najvaznije namontirana benz pumpa(nju takodje uopste nije bilo,samo gole zice) i namesten da radi na benzin.. :dance3: U planu je jos dosta toga ali polako..Moze jedan savet koji od onih aditiva za ciscenje dizni da uzmem..?Da malo procistim ceo sistem..

Link to post
Share on other sites

Mislis da ce se vremenom od voznje ocistiti..?U pocetku malo je stucao ali nakon par voznji na otvorenom sa umerenim gasom stanje se popravilo.. :) Imao sam gomilu nekih drugih problema koji su mi iskrsli pa sam oko kola slabo i radio sta i sve sto sam bio planirao otislo u vodu..sad cu polako da sredjujem koliko budem mogao..

Link to post
Share on other sites

Nisam stavio zmiguse, zatamnjene su posto imam ideju da zatamnim i farove koje imam viska, da stavim angel pa da mi to bude kao drugi set.. :) Nadje se vremena ali nemam nikakav aparat a telefon ima ocajnu kameru, probacu sutra-prekosutra da nesto uradim..

Porucio danas filtera goriva pa kad stigne i zamenim hteo sam da sipam nasao sam stp aditiv za ciscenje, jel valja sta taj..?

Link to post
Share on other sites

Lepa petica a pogotovu sa tom bojom,video sam te juce u Pancevu,jel se taj auto mozda vozio Pancevu pre nego sto je stigao kod tebe?

NIje to ta e34-ka,ta plava je bila Puticina,i ona je otisla u Grocku ja mislim.

Link to post
Share on other sites

Cackao malopre nesto oko motora i primetio sam malo varnice kod kablova,skinuo onu plastiku i par puta se videle varnice ali ne da bacaju nego kao da idu po duzini kabla..Jel to isto kao da su probili ili..?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Hehe, hvala bratac ali ipak da ne preturujemo.. :) Sredjujem je polako ali najverovatnije ce ici na prodaju posto cekam na slovacke papire pa onda da uzmem tamo napokon sebi e38.. :dance3: ili e39 540i posto je reg smesna a uz to ide na dve godine.. :dance3:

Link to post
Share on other sites