Recommended Posts

Falile su mu vece i lepse felne pa su stigle adekvatne :prankster2:

A i oni zatamljeni farovi su malo ciganski pa sam ih zamenio sa angel eyes clear look sa integrisanim migavcima

Za to vreme sam M dodatak za ciscenje snega vise puta ostavio na ivicnjaku/lezecem i na kraju od njega i plasticara odustao

1.jpg

3.jpg

5.jpg

7.jpg

image013.jpg

Link to post
Share on other sites

Htedoh da vam predstavim svog prvog ljubimca ali sad od ovog ispade prerada za podforum tuning & styling pa ako je za tamo premestite slobodno a sto se mene tice nikakava budzenja me vise ne interesuju samo FABRICKO STANJE

Link to post
Share on other sites

Dobro je sto si se unormalio i poceo da gledas stock varjante! ;) P.S. Volimo i mi tuning, pa i stajling, ali u fabrickom izdanju! Evo ti 1 primer po nasem ukusu, nista preterano, sve fabricki, nema dodatne plastike, a opet PUCA! :lol: tunedbmwe46m3andashleyp.jpg

Link to post
Share on other sites

koliko kosta nemam pojma zavisi od limara/farbara ali znam da je u moj utroseno 13kg gita! :blink: sto je bio jedan od glavnih razloga prodaje

posle limarskog dela ti treba mehanicar/elektricar da ti prespoji sajlu od zakljucavanja vrata direktno na sajlu od brave pa kad na centralnoj odkljucas vrata se odkljucaju takoje

a pre toga stavis jake opruge na sarke od vrata da bi ih ona odgurnula i "automatski" otvorila jer nemas za sta da uvatis da ih povuces ka sebi :) sto moze da bude problem zimi kad se keder zalepi :huh:

namestio sam bio vozaceva vrata na daljinski a ugradio dodatna 3 dugmica iznad menjaca za ostalih troje vrata

moras da mislis i na mogucnost da ti se isprazni akumulator i da izvedes neko resenje za otvaranje ako ne zelis tad da razbijas prozor

sreca sto je kod sestaka akumulator u gepeku pa bravu sa gepeka nisam skidao da bi mogao u tom slucaju da otkljucam na kljuc i zamenim/dopunim akumulator :D

sve u svemu dosta sexa i vremena trazi i to mi je bilo zanimljivo dok sam bio mladji pa ima vremena i volje za takve akcije

image030.jpg

Link to post
Share on other sites