Recommended Posts

  • 1 month later...

fino...kada si napisao da se igras sa enterierom pomislio sam da ce cirkus da ispadne....ispalo je sasvim pristojno i skladno. ali definitivno mora da legne malo :)

Link to post
Share on other sites

prvo prebrises merom a posle premazes casablankinim losionom za garniture i posle se ne lepe svakakve gluposti poput prasine i blata, u sustini lakse nego mebli jer uvek mozes da obrises dok mebli nemozes tako da obrises niti da odrzavas u tom stanju. Hvala za pozitvne komentare :preved: a za kracenje opruga malo kasnije posto imam neke bbs spoilere pa kad ih sredim za montiranje spusticu gamalo :e30:

Link to post
Share on other sites

boja ne kosta puno ali je problem da se nadje jer sam ja obigrao sve majstore za kozne jakne u Leskovcu i Nis-u i niko nije imao da mi da ili proda i na kraju mi je tu boju poslao caletov prijatelj iz Beograda koji je farbao koznu jaknu kod nekog majstora u bg. poslao mi u nekoj neoriginalnoj kantici tako da neznam kako se zove ali probaj da nadjes kod ovih sto rade kozne jakne to jest sto ih farbaju oni sigurno imaju, ja sam je platio 400 din, 400ml tako da to nije problem a sto setice farbanja samo dobro operi stanice i odmasti antisil-om i farbaj nista komplikovano, dugo se susi tako da nemoj da si nestrpljiv ja sam bio pa sam morao sve ispocetka <_< jbg

Link to post
Share on other sites

Mozes li nekako da pokusas da nadjes adresu tog coveka u Bg-u ili broj telefona mozda?

Vidim da ti mnogi prigovaraju to sto si zalepio ovu traku na zadnjoj soferci...pogledaj kod mene na autu kako izgleda ista stvar samo sto je od poliestera napravljena :) To ti je lako da uradis a mnogo lepse izgleda od trake, radio sam isto sto i ti tako da znam sta ti govorim :)

p.s. Ne obracaj puno paznju na kriticke komentare u smislu tuning styling-a itd...Mislim da treba uraditi nesto novo i drugacije od german styling-a koji radi 99% ljudi jer nema smisla da vozimo svi jedan te isti auto u bukvalnom smislu te reci samo sa razlicitim bojama :)

Link to post
Share on other sites

@Wulle030

daj mi br tel da se cujemo post sam sutra u Boru resavam prenos auta pa mozemo da se vidimo i da ti sve detaljno objasnim.

@Strale

Hvala druze i ja nadam tim kilometrima :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

danas sam poludeo. Odem da registrujem kola i na tehnickom mi kazu da su mi pored broja sasije upisali i fabricki kontrolni broj tako da ukupno ima 21 cifra u saobracjnoj. Odem u sup da predam za registraciju oni mi kazu da mora da pise kompletan broj iz saobracajne u izvestaju sa tehnickog, ja se vratim na tehnicki ljudi mi upisu komletan broj vratim se u sup kazu nemoze broj sasije da ima 21 broj nego moram da se vratim natehnicki da mi napisu sta je broj sasije a sta kontrolni broj. Naravno vratim se ljudi upisu i nazad u sup kad tamo niko nece da mi primi predmet :angry: , odem kod inspektora koji prima predmete za ponovnu registraciju i on mi uzme predmet i kaze da trenutno nemaju vestaka koji bi utvrdio neispravnosti to jest ispravnost brojeva tako da treba da cekam ponedeljak da ga odvezem na vestacenje pa sa tim papirom da odem na registraciju..... i tako ja danas popizdim i mora da cekam ponedeljak i da se nerviram zbog nekog policiskog sluzbenika koji je prilikom prve registracije u zemlji uneo kompletan broj sa prenjeg pozarnog zida :shout: danas mi je doslo da udjem na registraciju i da ih sve pobijem majke mi :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

odlicno uradjeno ,jesi li mu radio jos nesto oko motora kocnica ,trapa osim ovoga sto si napisao i koliko kosta sredjivanje .Pozz

Link to post
Share on other sites

Lep zeldi,obično ne volim belu boju ali ovo je dobro odrađeno

I ja često ćerkicu slikam pored auta,njih dvoje su moja okupacija...uvek kad krenemo ka kolima kaze: tata idemo srafimo bmw :lol: naviklo dete da prvo otvorim haubu pa vrata B)

Link to post
Share on other sites

"odlicno uradjeno ,jesi li mu radio jos nesto oko motora kocnica ,trapa osim ovoga sto si napisao i koliko kosta sredjivanje .Pozz"

hvala druze, oko motora sam zamenio skoro sve sto sam mogo osim sto nisam otvarao blok jer nisam imao potrebe, kompresija mu se krece izmedju 26.9 i 27.5 pa nisam hteo tu nista da cackam, kocnice su skroz servisirane znaci novi paknovi plocice obradjeni diskovi i dobosi posto su u pristojnom stanju a na trapu samo par selena na zadnjem delu posto je guma bila propala pa je pomalo lupkao preko rupa :D a koko para to nesmem ni da pomislim , otprilike 2000 evrpskih dinara :rolleyes: Pozdrav

"Dobro si ga sredio svaka čast,jesi nabavio onaj deo za pojas možda ja imam moram da potražim ako ti treba javi se."

hvala zlajo jesam nabavio sam dao mi tu jedan prijatelj sto je spuco njegovu e36 na bubnju u Nisu pa je kupovao kompletnog stranca zbog skoljke, a pojasevi ostali visak....hvala druze u svakom slucaju

"Lep zeldi,obično ne volim belu boju ali ovo je dobro odrađeno

I ja često ćerkicu slikam pored auta,njih dvoje su moja okupacija...uvek kad krenemo ka kolima kaze: tata idemo srafimo bmw naviklo dete da prvo otvorim haubu pa vrata "

hvala sale ja ih imam dve ova je mladja i mnogo vise vremena provodim snjom nego sa starijom posto je starija vise vezana za majku nego za mene ali kad je u pitanju bembara nemogu ni jednu ni drugu da odvojim od auta kad su blizu do njega :e30: za stariju je "tata Markov auto najlepsi" i kad sedne unutra nema izlaska a mladja cim prodjemo pored auta to je odma brrrrrrr i pruza ruke da je stavim u kola a i kad nece da se uspavaju ,samo jedan krug po kraju i obe spavaju kao andjeli ;)

Link to post
Share on other sites

treba mi veci auto jer svakog dana idemo nas 4 za Nis na poso i vracamo se ukupno 120km dnevno ali necu da ga zamenim "posto poto" zato sto je oko njega ulozeno mnogo truda i rada tako da ako ne ulete neke ozbiljne pare ili neka petica e34 u stvarno dobrom stanju necu se lako odvojiti od njega, ipak je to moj ljubimac ;)

Link to post
Share on other sites