Recommended Posts

Jeste on fin i sve, ali ima dosta pecki na karoseriji, imam da uradim pozadi na gepeku ima rdja i jos na par mesta je pokazalo sasvim malo. Na haubi ima bas dosta rupica od kamencica i prednja maska je napukla na par mesta. Danas sam menjao zmigavce, kako sam uspeo da ih postavim ne znam ni ja sam. To bi sve trebalo da ide klik-klak metodom, medjutim plastike na farovima koje drze zmigavce popucale, cak je i zicom bio vezan, pa sam i ja morao da se posluzim tom metodom jer jedini lek je da se menjaju kompletni farovi, ili me ispravite ako gresim. Nabavio sam jedan 7" monitor koji sam planirao da ugradim na mesto ispod regulacije grejanja.Planiram da napravim jedan CarPuter :)) (inace sam kompjuter freak, kome sta treba u vezi kompjutera slobodno neka se obrati (kompjuteri, mobilni telefoni, navigacije....)) , medjutim moracu prvo da nabavim rezervne plastike sa kojima bih napravio kuciste za taj monitor koji se dobro uklapa u taj prostor. Pa ako neko ima u ponudi te plastike (onaj deo sa upaljacem i ona polica iznad nje ) neka mi se javi. Imam nekoliko tih monitora pa ako ja uspem da napravim mogu pomoci nekome ako bude bilo zainteresovanih.

Evo jedna slika s preda

img20110613171632.jpg

Evo nesto i od enterijera (stare slike, ovaj sat je zamenjen obrtaljkom, ustvari menjao sam celu tablu)

img20110713114534.jpg

img20110713114757.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo pre neki dan sam postavio druge zmigavce. Jedva sam ih namestio, jer su prethodno popucale plastike na farovima,pa su stari zmigavci bili i zicom vezani. :( :( pa sam i ja morao da se posluzim istom tehnikom.

dsc0178.jpg

dsc0179.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Evo ga novi ljubimac, mada pravi mi probleme :S Proizveden 1994. godine, prva registracija 96.Treba ovih dana da mu stavim druge felne jer su na njemu trenutno felne sa zimskim gumama.

img20120612180731.jpg

img20120612180720.jpg

img20120612180747.jpg

Link to post
Share on other sites

s nekim pristojnim felnama bice lepsi spolja od onog prethodnog...ali iznutra moras ga doteras, malo volan i tako to :) inace prelelep e36, u zdravlju da ga vozis :) inace posto si gore napomenuo da ti se moze obratiti ako treba neka pomoc oko kompjutera i navigacije, sad cu ti posaljem pm.

Link to post
Share on other sites