Recommended Posts

Evo da i ja predstavim svoje auto.

U pitanju je BMW 323ci, kupljen od coveka koji je bio pre mene 8godina vlasnik.

Auto ima jako puno opreme, fale mu neke sitnice, al vec sam se angazovao da to resim, pa mislim da cu sve dovesti u extra stanje do kraja ovog meseca.

ima chrom paket, bez koza, memorija sedista, senzor za kisu, el sklapanje retrovizora alpina feluge napred 8 a nazad 9jota....

narucio sam xenon farove, gewinde, tanki lip na gepeku, M-ove papucice , a videcu kakav budem sa finansijama pa da uzmem i led stopke .

farovi su vec dosli, a ovo ostalo ce posle nove godine.

evo par slicica za pocetak ...

23102011453.jpg

Uploaded with ImageShack.us

23102011454.jpg

Uploaded with ImageShack.us

23102011455.jpg

Uploaded with ImageShack.us

23102011456.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

nasao sam te fele povoljnije od te cene, al sacekacu da zima jos malo dodje pa ponuditi nesto manje para, nije mi o glavu, trnutno sam u potrazi za 2 gume 245/40 r17 ili 255/40 ili 235/45 nazad su mi ove tanke pa bih trebao do proleca naci dobre gume.

inace je pre neki dan

menjeno ulje filteri remenja i spaneri prednji diskovi plocice, kontao sam i zadnje, al kao u malom su bolje stanju nego prednji kupio gewinde ali one ce sacekati leto, zimski set up spreman za montazu, jos par sitnica imam da odradim,

trenutno sam u potrazi za plastikom ispod desnog blatobrana, hrom lajsnom na vozacevim vratima ( koju cu najverovatnije uzeti preko Nidzo BMW), LED stopkama (njih ce mi ako bog da od devojke keva doneti iz amerike) mali M3 lip na gepeku, hrom ringovi, alpina papucice za automatika sa odmaralistem za levu nogu i ccfl ringovi.... to su neki buduci planovi sad za sad.

oko mehanike, jedino sto me nervira je hardijev taj sklop, kad ga prebacim iz D u R cuje sam blago duuuuppp

pa me interesuje s cega sve pase taj hardijev sklop, ako ko zna :)

ocistio sam nebo evo razlikeeeeeee, da ne poverujes.

PS hoce mi neko reci cemu sluzi ova `kutija` na plafonu auta ?

16112011481.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites

neka tecnost kupio kod coveka na praoni, ali je ona flasica sa fajtalicom 25KM znaci 13 eura, skida da je to smesno, poprskam malo po nebu i samo predjem magicnom krpom, na boci ne pise nista, a tecnost je drecavo zeleknaste boje

ovo je u zadnjem desnom cosku, znas kako je bilo iznad vozaca jer je bivsi vlasnik pusio crnooooooooooo

ja sam kontrao da menajm nebo, al ne mogu nigde naci za coupea u bez boji i meni covek kao uzmi ovo i probaj, ako ga ne ocisti vraticu ti novac, ja sam sa njim ocistio i sedista i sve plastike fantazija.

Al za kozu ima tecnost zove se Dexal ima da se kupi u austriji jest flasa poskupa al se ispalti gde poprskas samo povuces krpom i bude NOVO, onda uzmes vlaznu krpu preletis da ne ostaje ta tecnost na sedistima, mislim da bolje skines tu tecnost, da ne bi doslo do kakvih reakcija, mada nece jer sam ja naslonjac za ruku poprskao i dosao sutra jer je toliko bio prljav da je to smesnooooooooo, ja kontao il da ga presvucem il da mi ovi sto farbaju kozu ofarbaju :)

PS zna li ikooooooo cemu ova kutijica sa ventilacijom na slici, jedan mi rece da je to neki senzor za dim, kao ako se pusi i on oseti dim automatski upali ventilaciju??????????

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...