Recommended Posts

Hej Sale :)

Prvo, hvala na slikama koje su umanjene i sto ne moram ja da ih umanjujem;

Drugo, nema ovde hejtera, hatera i sl., ima mozda komentara koji nam vise/manje odgovaraju;

Trece, verujem da si u afektu nabacao onu gomilu komentara na temama koje je pokrenuo

kolega koji te je iziritirao, pa sam ja to izbrisala kao nepotrebno

Cetvrto, uzivaj u planovima i sredjivanju i srecno sa radovima! :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To da li je auto lupan preturan pao iz boinga nema nikakve veze ako se dobro odradi, kao sto se vidi na slikamam auto se radi mnoooooooogo dobro i kvalitetno tako da nema veze i ako ga je valjdak pregazio !!!! Super je kocka ja sam odusevljen, jedva cekam da je vidim zavrsenu !!!!

Link to post
Share on other sites

Hvala momcovi i djevojke... :)

Ljiljo molim te vrati AMA BAS SVE ono sto sam napisao jer me strasno nerviraju takvi ljudi,dakle nisam napisao to u afektu samo vec stvarno to mislim.....

Molim te jos jednom vrati sve ono! Znam da nije obrisano vec nevidljivo! :kiss3:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ajde ti meni sada da objasnis nesto,hejteru!

Sta imas od takvih komentara tipa: auto je bio slupan,prevrtan,upadao u dunav i slucajno ispao iz 747 sa 12 km visine i takvih glupavih izjava?

Tvoja kocka nije bila lupana? ili menjan kos mozda i prekucana cak!

Nikada necu razumeti vas hejtere!

PA STA I DA JE BILA SLUPANA I LEZALA NA KROVU kada se na autu uopste ne vidi da je ikada bio udaren secen ili tako nesto!

Kako se ne vidi da je udaran kad nema ceo krov :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Brate samo ti to zavrsi sto si zapoceo(i sve lepo slikaj da i mi uzvamo),auto ce da bude perverzija :)...ma u srbiji je svaki auto malo ili malo vise cukan,to nema ama bas nikakve veze ;)

Link to post
Share on other sites

evo da ne ispadne da ja lazem... B)

http://imageshack.us/photo/my-images/209/bmw1b.jpg/

I dobro.... Sta sada?

Sta imas od toga sto si mi rekao da mi je auto bio preturan?

Ne vidis koliko je to jadno... Ili bi rekao da je to mozda neka zavist ili sta?

Ili bi ti mozda zeleo da imas takav auto umesto te raspale krsine sa M40?

Ono kao decacki snovi i to?

Ako je uopste to taj auto... Daj sve slike sa tablicama tadasnjima!

LJILJO.... MOLIM TE DA VRATIS ONE POSTOVE STO SI OBRISALA U SVE ONE TEME OD DOTICNOG GOSPODINA

Link to post
Share on other sites

Gde bas sad 325ixa ode da lozi badnjak :D

:lol: :lol: :lol: ....eee, lud si.... :lol:

LJILJO.... MOLIM TE DA VRATIS ONE POSTOVE STO SI OBRISALA U SVE ONE TEME OD DOTICNOG GOSPODINA

NECU ! :) ne sumnjam da imas dovoljno inspiracije da pises ponovo...(saaaalim se)

Uzivaj bre i SRECAN BOZIC :)

Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da se javim srecan Bozic i Hristos se rodi!!!! Svaka cast za projekat vidi se da je puno novca ulozeno i stvarno izgleda prelepo puno je ljubavi potrebno i odricanja da se ovakvo nesto napravi kad se zavrsi bice jedinstven i auto za primer... Ljudi nema potrebe za svadjom svi auti su kod nas manje vise lupani i udarani itd sve te zamerke treba da se uzmu sa osmehom, glupo je nazivati neciji auto krsinom itd svi nasi auti su za nekog krsine nismo mi krivi sto zivimo u takvoj zemlji, mi treba da smo tu da se pomazemo i da savetujemo jedni druge ... To jeste taj auto sa slike to je nekada bila moja kockica nije to bilo nista strasno kako izgleda... Nadam se da ces brzo da zavrsis autic i da ce padnu neki snimci i neka probna voznja a mozda i navratis do Despotovca da ga vidimo to bi bilo ekstra... Sve najbolje

Link to post
Share on other sites

ON nije nista radio takvog ga je kupio, a neko drugi je ulagao pare pre njega, tako da to nije bitno

bitno je st ace on da uradi, jedno su price i slike i sta ce sve biti VIDECEMO

PRESTOJI JEBACINA ZESCA

Link to post
Share on other sites