Recommended Posts

u krajnjem slucaju iako je bio u kanalu,kao sto se vidi nista strasno,cak sta vise lepo je parkiran,bilo je na forumu auta u karambolu u mnogo gorem stanju pa su sada primerci za primer,da nepricamo o daliborovim sedmicama kakve su bile a kakve su sada.sale samo napred. ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd i ja da se javim srecan Bozic i Hristos se rodi!!!! Svaka cast za projekat vidi se da je puno novca ulozeno i stvarno izgleda prelepo puno je ljubavi potrebno i odricanja da se ovakvo nesto napravi kad se zavrsi bice jedinstven i auto za primer... Ljudi nema potrebe za svadjom svi auti su kod nas manje vise lupani i udarani itd sve te zamerke treba da se uzmu sa osmehom, glupo je nazivati neciji auto krsinom itd svi nasi auti su za nekog krsine nismo mi krivi sto zivimo u takvoj zemlji, mi treba da smo tu da se pomazemo i da savetujemo jedni druge ... To jeste taj auto sa slike to je nekada bila moja kockica nije to bilo nista strasno kako izgleda... Nadam se da ces brzo da zavrsis autic i da ce padnu neki snimci i neka probna voznja a mozda i navratis do Despotovca da ga vidimo to bi bilo ekstra... Sve najbolje

Cak ces imati cast da probas auto... Kada bude skockan...

Kao sto Vlada kaze jos nisam nista uradio na autu kakvog sam ga kupio takav i sada stoji u dvoristu pokriven ceradom... Da ce biti jebacine bice i to u tezem obliku... Imam u planu da se ovaj bodi kit skine i zameni OEM ili napravi drugi koji je u OEM dimenzijama i obliku...Pa neki 3.2 ili 3.6 ... I tako svasta nesto..Obet kao sto Vlajko kaze...Videcemo sta ce biti.. Jedno su slike sa foruma i virtualni svet a drugo je stvarnost!

A sto se tice hejtera... Ajde ti sada ti objasni sta dobija tvoj drugar sa izjavom odnosno sta ima od toga:

To je bio 325 kabrio od mog drugara, bio je slupan,preturen...

Pa sta? Ovaj cabrio kakav je sada opet kosta 4 do 6 puta vise od njegovog auta! Jesam li upravu???

Nerviraju me takvi ljudi sto pljuju po tudjim...Pogledaj prvo svoj auto pa gledaj tudje...

Na autu se ne vidi na konstrukciji da je bilo gde bio savijen neki lim ili profil deo koji drzi soferku prav kao pracka niti ima strija po limu niti ista...

Link to post
Share on other sites

Jedva cekam da ga zavrsis i verujem da ce da bude cudo pa ako da bog i da nas provozas i mozda da ga probamo iako znamo da se takva zver ne daje nikome! A moj drug djole voli da bude informativan, verujem da je i njemu bilo drago kad je prepoznao auto kao sto je napisao, mozda komentar prvi nije bio na mestu ali sam siguran da bi i on isto kao i ja i verovatno 90% ljudi na forumu voleo da mu ovakva stvar cuci u dvoristu, progutao sam ja mnogo gorih komentara od ljudi koji nikad nisu ni seli u bmw da ne smaram.... Mozda si i ti malo ostro reagovao bitno je kakav je auto sad a kakav je bio to nije bitno niko osim prvog vlasnika to ne moze da zna a takvih verujem da ima mnogo malo...

Hehe i hvala na komentaru da sam ga lepo parkirao stvarno sam imao srece verujem da se retko kad desava tako nesto :)

U svakom slucaju drago mi je da sam video puno raznih projekata kod nas, ovo je definitivno jedan od lepsih...

Link to post
Share on other sites

Nema problema ;)

Samo sutni jos koju sliku celog i isprevrtanog auta..Ako ti nije problem... Voleo bih da imam sto vise o njemu! Kakav je bio i sta!

Link to post
Share on other sites

Osnova je dobra i Enterijer je ekstra,a ovo drugo obavezno prepravljati tj.menjati ta lepa prosirenja i baciti ih u tri lepe ,a motor ko motor sto se mene tice mozes ubaciti i S14 ako nista drugo ;)

Link to post
Share on other sites

HRISTOS SE RODI! Srecan Bozic svima :)

Sale, samo napred. Imas jedinstven auto u svakom smislu, pa kad god da zavrsis....a to sto je bio prevrtan, hahaha...ja sam ocekivao da je bio izudaran sa svih strana, ali na slici vidim da auto sa prednje, zadnje i desne strane nije taknut...a ne verujem ni da je ta leva strana lose prosla... :)

Ne mogu sada da nadjem snimak nekih rusa koji su sklapali stari audi a3 od dva auta...varili su ga tacno na polovini, tamo gde je B stub....dva razlupana auta skroz, jedan sa prednje, drugi sa zadnje strane, isekli, spojili...ja sam se najezio kad sam video kako su to odradili...i ti sad kad gledas auto sa prednje strane vidis da nije udaran, a nije ni sa zadnje, a sedis na sred vara, jbg... :(

Link to post
Share on other sites

Nema problema ;)

Samo sutni jos koju sliku celog i isprevrtanog auta..Ako ti nije problem... Voleo bih da imam sto vise o njemu! Kakav je bio i sta!

Sale pitaj,ja bio kad ga je drug clan kupovao!

Link to post
Share on other sites

Generalno je bio problem sto su bila oba zadnja prosirenja razlicita i lukovi rubova nisu bili kako treba....

No sta je bilo bilo je...

Meni licno smeta sirina prosirenja i pravio bi ih ponovo,i prednja i zadnja...Ali na M-ove mere i da to bude bas kako treba....

Tako da ce za koju nedelju nazad kod Alpinca da se suzava i ponovo pravi sve!

Link to post
Share on other sites

Sale, auto ce jednom biti to sto si zamislio, zelim ti puno srece(para) i zivaca! A ono iza na drugoj slici, pretpostavljam, PROJEKAT "GARAZA" ?! :D

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 year later...