Mozda neko zna o ovom autu


Recommended Posts

Da li neko zna nesto o ovom autu,http://www.polovniautomobili.com/oglas1585214/bmw_318_i/,covek kaze da je u zameni 3600e u odnosu na moj auto,http://www.polovniautomobili.com/oglas1278333/opel_vectra_b/,i sta mislite o eventualnoj zameni,pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Uz duzno postovanje,mislim da su oba veoma precenjena.

Realno ovaj e36 nije nista posebno(pisem ovo sto sam video na oglasu,neznam auto)

-Verovatno farba nije u nekom stanju,cim ga je slikao tek opranog,neobrisanog,znaci moguce da je matirao.

-Branici i pragovi su druge boje,prilicno ruzno

-Registracija istice za mesec dana,SD table,prodaje se u Pancevu,znaci prevod 5-7K din + reg i tablice 30K = oko 400e sa svim cimanjima

-Od opreme samo ta klima ako je ispravna,nema podizace,enterijer solidan

Sve u svemu solidna e36-ca ali mislim da nevredi te pare nikako 3600e????Po meni od 2400-2600e

Ako si vec resio da ga uzmes,onda to pravi ali bez ikakve doplate,znaci kluc za kljuc

Link to post
Share on other sites

Koliko sam primetio E36 ima bošove farove, na oborenim popucala stakla,izgorela, ruzno izgleda. Postoje li bosova svetla kojima nisu popucala stakla? Mozda ako neko pogleda, pa da kaze vise nesto...ali delim misljenje da bi cena mogla malo dole. :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam samo napisao moje misljenje,jer imam isti takav auto.

Moj auto za razliku od ovog nema klimu i grejace retrovizora,ali ima el.podizace,grejace sedista,alu felne sa skoro novim zimskim gumama,registrovan do 6.2012,atestiran gas,i nema bukvalno nikakva ulaganja osim losih pragova koji treba da se srede.

I ja bih bio zadovoljan kada i ako budem prodavao auto da dobijem za njega 2600-2700e

Link to post
Share on other sites

Pa sad pitanje koliko je precenjen... Novije godiste, 2 jastuka i klima, vecina 318-ica su klotare 91'-92'... Zavisi od stanja, naravno. 3600e u zameni ne vredi nikako, al cena za kes mozda... Konkretno mi se ovde ne svidja sto ima branik stariji tip, a novi je krenuo od 9/1993, tako da ako je 1995 godiste trebalo bi da ima novi tip. Ne mora to da bude nista strasno, al treba proveriti. Pise i gas da ima, al ne koji i da li je atestiran...

Link to post
Share on other sites