Gde u SRB ima E30 IZUZETAN?


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kod nas se vozi ono sto je odavno za presu, samo eto, jos uvek se kotrlja jer ne postoji jaka kontrla zbog opsteg mira, odnosno, zbog usranog standarda. Da se uvedu kontrole na tehnickom pregledu kao sto su u zapadnim zemljama, vise od pola automobila koji se voze u srbiji, ne bi proslo a onda bi goreo na lomaci onaj koji je doneo taj zakon, uredbu i ostalo.

Nisu ni ovo savrseni primerci vec obicna kola koja se voze svaki dan i koja su na ovim fotografijama sredjena i uglancana za prodaju. Ali opet, vidi se da stoji zdravo i pravo. Npr, u onom prvom sedista su iz e21 ili neke bas rane serije e30.

Link to post
Share on other sites

Da se uvedu kontrole na tehnickom pregledu kao sto su u zapadnim zemljama, vise od pola automobila koji se voze u srbiji, ne bi proslo a onda bi goreo na lomaci onaj koji je doneo taj zakon, uredbu i ostalo.

sa ovim nisam saglasan.bilo bi isto ko i sa ostalim temama da ih ne nabrajam t.j.sa svime sto nam je drzava uvela ami cutimo,do sveukupne situacije u drzavi.narod bi malo preko tastature,malo carsijska negodovanja i nista.svako cudo 3 dana.

a da je standard kriv to vec stoji.staces nemase za bolje.

Link to post
Share on other sites

E,vec sad sam 100% siguran da kod nas ne postoji IZUZETAN E30....

ima ima, i bolji od ovih. da ima malo vise slika od onog kabrioleta uverio bi se.

Link to post
Share on other sites

31. decembra oko 22h kada sam prolazio kroz centar beograda video sam desetak kocki da padnes na dupe kako izgledaju, kao da su svi iz salona izasli taj dan, spusteni do maximuma,neke nadrkane felne zvuk svakog je bio brutalan, ja nisam mogao da verujem, vidim jednu u kneza milosa pa pored skupstine pa u tunelu pa na brankovom mostu pa na terazijama, na slaviji, za svakom sam se okretao i nisam mogao da verujem... Tad sam shvatio da u Beogradu ima mnogo kocki za koje mi sa foruma i ne znamo a 100% se takvi primerci cuvaju po garazama i vozikaju se povremeno i verovatno samo nocu. Takve kocke retko posecuju oglase...

Link to post
Share on other sites

31. decembra oko 22h kada sam prolazio kroz centar beograda video sam desetak kocki da padnes na dupe kako izgledaju, kao da su svi iz salona izasli taj dan, spusteni do maximuma,neke nadrkane felne zvuk svakog je bio brutalan, ja nisam mogao da verujem, vidim jednu u kneza milosa pa pored skupstine pa u tunelu pa na brankovom mostu pa na terazijama, na slaviji, za svakom sam se okretao i nisam mogao da verujem... Tad sam shvatio da u Beogradu ima mnogo kocki za koje mi sa foruma i ne znamo a 100% se takvi primerci cuvaju po garazama i vozikaju se povremeno i verovatno samo nocu. Takve kocke retko posecuju oglase...

Link to post
Share on other sites

Ima moj komsija kocku, krem boje. Mislim da ima oko 130 000 km na satu, perfektno fabricko stanje. Njegov cale vozi, bukvalno samo do pijace, vrhunski izgleda. Kad budem kuci videcu da uslikam i postavim ovde.

Link to post
Share on other sites