Gde u SRB ima E30 IZUZETAN?


Recommended Posts

a sto si prodala svoj e30? da udje u kolo dinar, da izadje dala bi dva?

O, ne....da udjem u kolo dala sam dinar...a da ga prevedem u relativno pouzdano stanje i izgled dala sam jos dva....a trzisne cene su bile dinar....Al, nije to meni bio problem...Problem je i zao mi je sto taj auto nije imao istoriju da bi zasluzio jos naknadnih 2-3 dinara ulaganja za stanje koje bi mene zadovoljilo

Link to post
Share on other sites
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ocigledno da se kriterijumi izuzetno razlikuju u misljenju sta je izuzetan primerak...

99% ljudi koji su videli moj auto kazu da je izuzetan, meni je samo prosecan...

Izuzetan auto moze da se kupi do 100.000km ili da se napravi od prosecno izuzetnog primerka! ( ne od krsha )

Ovde na forumu je vecina losih primeraka, sa par prosecnih i na prste jedne ruke dobrih automobilia, izuzetnih skoro da nema!

Neko je spomenuo Durangovu peticu kao reper za izuzetan auto, to i jeste, zagledao sam ga i vozio, tek kada vidite i probate tako nesto, onda ce te mozda shvatiti kako treba da izgleda izuzetan auto?

Link to post
Share on other sites

Ljiljo,

Lepo pitaj Maria (MARIO-OVERCHARGE sa foruma) za crveni E30 iz KV. Auto jednog muzicara tako mu reci zna on koji je auto u pitanju. Uski stop M-tehcnicI, 4 vrata, hrom paket. Auto je u prvoj boji, prvi vlasnik (covek kupio u Nemackoj 80-tih) i vozi ga od tada. Ja ne zivim u KV vec 3-4 godine i kada sam ga zadnji put video (pre godinu dana) izgledao je savrseno. Mario ako ima vremena moze da pita coveka mislim da se poznaju. Kada sam ja pre par godina kupovao kocku pitao sam ali mi je cena tada bile previse visoka.

Ili ako hoces imas dobar kabrio opet pitaj istog coveka :)

Link to post
Share on other sites

Neko je spomenuo Durangovu peticu kao reper za izuzetan auto, to i jeste, zagledao sam ga i vozio, tek kada vidite i probate tako nesto, onda ce te mozda shvatiti kako treba da izgleda izuzetan auto?

...nastavak price o jednom izuzetno dobrom E34 na:

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=19323&pid=178329&st=0entry178329

Link to post
Share on other sites

Ljiljo,

Lepo pitaj Maria (MARIO-OVERCHARGE sa foruma) za crveni E30 iz KV. Auto jednog muzicara tako mu reci zna on koji je auto u pitanju. Uski stop M-tehcnicI, 4 vrata, hrom paket. Auto je u prvoj boji, prvi vlasnik (covek kupio u Nemackoj 80-tih) i vozi ga od tada. Ja ne zivim u KV vec 3-4 godine i kada sam ga zadnji put video (pre godinu dana) izgledao je savrseno. Mario ako ima vremena moze da pita coveka mislim da se poznaju. Kada sam ja pre par godina kupovao kocku pitao sam ali mi je cena tada bile previse visoka.

Ili ako hoces imas dobar kabrio opet pitaj istog coveka :)

Taj BMW crveni iz Kraljeva je u odlicnom fabrickom stanju,poznajem coveka,pa cu ga pitati.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo jednog slatkog detalja:

zvala sam pre neki dan, po preporuci, jednog vlasnika iz Nisa...sve je bilo Ok izuzev visoke kilometraze...

na kraju pitam ja vlasnika koliko ima godina...kaze 28.."aha", rekoh ja razocarano... i posle prekinuli vezu...

nakon toga stize meni poruka na mob: "samo da znate da sa njim nikad nije driftovano !!" :)

...

a inace, ovaj opis sa gornjeg linka mi se svidja: :)

"Redovno servisiran, bez ikakvog ulaganja. Moguca zamena,sa doplatom,uz doplatu..Prodajem iskljucivo jer sin dobija dozvolu u januaru a ovo nije auto bas za pocetnike."

Link to post
Share on other sites

Nema tog pocetnika koji se nece drznuti da kad sedne u BMW stisne pedalu u patos. Potpuno razumem coveka, steta da se ovakav primerak obmota oko bandere.

Ako nista drugo, ovaj forum ima par primera gde su iskusni vozaci bili iznenadjeni od strane RWD, sta vise ima taze tema gde covek prica kako se pre neko vece okrenuo kod arene na kruznom nadvoznjaku.

ljiska, sorry za off...

Link to post
Share on other sites